4

Leo jako obrońca :D

6

Masakra, ile błędów nasi popełniają.

0

I taki skład może się podobać! Vamos Barca! :)

1

Transfer do Barcy, strzela bramki, gra z najlepszym piłkarzem, teraz bliźnięta.. chłop na brak szczęścia chyba nie ma co narzekać :D

0

Jest bardzo dobrze, oby tylko nadal utrzymywał taką formę.

0

Teraz tylko wygrywać dalej, następnie z Valencią i mamy kolejną przewagę 7 pkt nad Nietoperzami :)

23

Patrzę i nie wierzę, Girona wygrała, ależ piękna niespodzianka! :D

1

Akurat ja byłem za tym by Ter Stegen otrzymywał szanse a Bravo odszedł, choć nie powiem, dobrze się spisywał :)

3

A pamiętam ile było gadania że Mats zostaje a Bravo odchodzi, teraz wyszło wszystko co się lepiej opłacało. Sprzedaż Chilijczyka była doskonałą decyzją.

58

Tak oto swoją grą na boisku zamknął mi usta...

6

Ter Stegen zdecydowanie zawodnik meczu, bez wątpienia.

6

Całe szczęście że mimo tego drużyna wygrywa, ale szkoda że aż tyle razy pechowo obijanie słupków i poprzeczek.

1

Pięknie, są kolejne 3 punkty. VeB! :)

1

Paulinhooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

6

Ter Stegen dziś majstersztyk.

0

Umtiti po co te oklaski...

0

Paulinho ehh poprzeczka!

0

Leooooooooooooooooooo goooooooooool!! :)

0

Leoooo ooo masakraaaaaaaaa

0

Ale zrobili naszych...

0

Bardzo ładnie z ich strony.

1

Wielka szkoda że Semedo ławka, powinien grać na PO, nie wiem kiedy w końcu zaczną wystawiać Roberto tam gdzie jego miejsce. Trzeba kontynuować świetną passę. Vamos Barca po 3 pkt!

1

Szkoda że Don-Corleone nie wygrał, bardzo na to liczyłem, zajebisty użytkownik z niego, dla mnie najlepszy :)

7

Szkoda że ten czas tak szybko mija, ale co by nie zrobił, to należy mu się ogromny szacunek za to jakim jest piłkarzem.

0

Cóż to za zakochana para na okładce Marci hehe :D Arda jak widać uparł się na dobre z tym pozostaniem..

0

Według mnie 30 lat to za dużo, szkoda że muszą zmieniać nazwę..

0

Kurde, mam nadzieję że Alen jeszcze wróci do Barcelony, oby nie było tak, że skończy się na dużych nadziejach :/

29

Ostatnie jest najlepsze, to się nazywa miłość do klubu. Życzę mu, aby odniósł wielki sukces w FCB.

0

Gdyby nie te kontuzje.. to kto wie, może grałby w pierwszym składzie. Szkoda go.

0

Dobry meczyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?