Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Genialne :D
0
Nie tak 3 metry a pół wystarczy by to dostrzec, ale jak się ma tak ślepych sędziów w Hiszpanii to tak już jest.
10
To jest dramat, uważam że gdyby ten gol został prawidłowo uznany, to nasi by wyjechali z 3 pkt.
2
I kurde lipa! Przez głupotę sędziego, mecz ten mógł się zupełnie inaczej potoczyć.. Ale lepszy jeden punkt od żadnego. VeB!
0
Co to było...
0
Deulofeu masakra....
0
Jeszcze jedna, dawać Barca!
0
Leo co za podanie!
0
Jordi Alba gooooooooooool!!!!
0
Ja pierdziele. a idź w ciul z takim czymś.
0
Trzeba być po prostu ślepym by nie zobaczyć takiego gola.
3
Żałosne tego nie uznać!!!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nigdy oto nie proszę, ale wszędzie lipa bo duże opóźnienie, ma ktoś dobry link i podzieli się na PW? Z góry dzięki :D
0
Bardzo dobry skład, oby nasi wygrali w tym ważnym spotkaniu. Vamos Barca po 3 pkt!!
7
Nareszcie! Cóż za fantastyczna wiadomość, na to czekałem :) Teraz można być spokojnym jeśli chodzi o przyszłość Leo w FCB :)
4
To się Robinho doigrał, ale bardzo dobrze takim, niech poniosą karę. Szajba bije do głowy, bo myśli że jak ma kasę to może wszystko.
1
I pomyśleć że zastanawiano się nad wyborem między nim a Bravo.
0
Jak wróci Dembele, to zapewne sobie już tak często nie pogra.
34
Oczywiście, powinien otrzymać szansę, tak w ogóle nie ma w kim wybierać, a Thomas ma o wiele lepsze doświadczenie od zawodników np. Barcy B.
6
Ter Stegen prezentuje kapitalną formę, oby tylko ją utrzymał.
1
Ja pitole... Ale seta.
2
Leo na ławce z Juve? Cóż to Valverde kombinuje, ogromne zaskoczenie. Oby udało się naszym wygrać. Vamos!
0
Spokojnie, Real od przyszłego sezonu nie będzie miał co narzekać na sędziów :D
0
To duża szansa dla Thomasa, by wykazał się na tle tak dobrego rywala jakim jest obecnie Valencia.
2
Oby i tym razem było tak samo, trzeba pilnować by się to nie wymknęło spod kontroli.
0
Chodzi mi oto, że Pique po ostatnich wydarzeniach może być mniej skoncentrowany.
0
Dokładnie, widzę że mamy takie same zdanie na ten temat.
2
Ja tam wierzę że Thomas sobie poradzi.
0
Jestem pod ogromnym wrażeniem występu Ter Stegena, mamy świetnego bramkarza na długie lata.