1

Genialne :D

0

Nie tak 3 metry a pół wystarczy by to dostrzec, ale jak się ma tak ślepych sędziów w Hiszpanii to tak już jest.

10

To jest dramat, uważam że gdyby ten gol został prawidłowo uznany, to nasi by wyjechali z 3 pkt.

2

I kurde lipa! Przez głupotę sędziego, mecz ten mógł się zupełnie inaczej potoczyć.. Ale lepszy jeden punkt od żadnego. VeB!

0

Co to było...

0

Deulofeu masakra....

0

Jeszcze jedna, dawać Barca!

0

Leo co za podanie!

0

Jordi Alba gooooooooooool!!!!

0

Ja pierdziele. a idź w ciul z takim czymś.

0

Trzeba być po prostu ślepym by nie zobaczyć takiego gola.

3

Żałosne tego nie uznać!!!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nigdy oto nie proszę, ale wszędzie lipa bo duże opóźnienie, ma ktoś dobry link i podzieli się na PW? Z góry dzięki :D

0

Bardzo dobry skład, oby nasi wygrali w tym ważnym spotkaniu. Vamos Barca po 3 pkt!!

7

Nareszcie! Cóż za fantastyczna wiadomość, na to czekałem :) Teraz można być spokojnym jeśli chodzi o przyszłość Leo w FCB :)

4

To się Robinho doigrał, ale bardzo dobrze takim, niech poniosą karę. Szajba bije do głowy, bo myśli że jak ma kasę to może wszystko.

1

I pomyśleć że zastanawiano się nad wyborem między nim a Bravo.

0

Jak wróci Dembele, to zapewne sobie już tak często nie pogra.

34

Oczywiście, powinien otrzymać szansę, tak w ogóle nie ma w kim wybierać, a Thomas ma o wiele lepsze doświadczenie od zawodników np. Barcy B.

6

Ter Stegen prezentuje kapitalną formę, oby tylko ją utrzymał.

1

Ja pitole... Ale seta.

2

Leo na ławce z Juve? Cóż to Valverde kombinuje, ogromne zaskoczenie. Oby udało się naszym wygrać. Vamos!

0

Spokojnie, Real od przyszłego sezonu nie będzie miał co narzekać na sędziów :D

0

To duża szansa dla Thomasa, by wykazał się na tle tak dobrego rywala jakim jest obecnie Valencia.

2

Oby i tym razem było tak samo, trzeba pilnować by się to nie wymknęło spod kontroli.

0

Chodzi mi oto, że Pique po ostatnich wydarzeniach może być mniej skoncentrowany.

0

Dokładnie, widzę że mamy takie same zdanie na ten temat.

2

Ja tam wierzę że Thomas sobie poradzi.

0

Jestem pod ogromnym wrażeniem występu Ter Stegena, mamy świetnego bramkarza na długie lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?