0

Nie rozumiem co tu się w ogóle zastanawiać, no chyba że chodzi o kwestie finansowe i mniejsze szanse na sprowadzenie danego gracza :D

1

Szczęśliwego Nowego Roku Życzę Wszystkim!! :)

1

Nie sądzę by zdecydował się odejść, gra w FCB i jest podstawowym zawodnikiem, to też ma jakieś znaczenie. Na ten moment nie widzę go poza Barceloną, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

0

Oby go tylko nadal teraz omijały urazy :)

3

Oby kurde było to wszystko prawdą i jego transfer do Barcy stał się faktem w najbliższym czasie.

0

Zgadza się z tym powrotem Dembele, Aleix może i w obronie słabszy, ale nie oznacza to że w ataku nic nie daje.

0

Powiem krótko: Styl gry Deulofeu jest tragiczny, piłka przed siebie i nadzieja że uda się przejść przeciwnika. Tyle ma do zaoferowania, a Aleix potrafi więcej zdziałać w ataku na skrzydle gdy jest tam ustawiany, nie jest typowy jeździec bez głowy.

3

Heh dobre, dobre :) Na pewno się nie dowie :D

4

Aleixa lepiej się nie pozbywać, daje o wiele więcej od Deulofeu, dobry zmiennik.

0

Widocznie Brazylijczykom coś nie pasuje, może coś z nimi jest nie halo.

12

Proszę tylko o jedno, aby to nie była prawda i na plotkach się zakończyło.

0

Za to co Ty piszesz ma taką wartość że ręce opadają. Internetowy napinaczu.

0

Oby Valverde znalazł najlepsze rozwiązanie, pasuje w zimowym okienku zrobić trochę porządku w kadrze.

11

Jak dla mnie prezentuje się naprawdę nieźle, chętnie bym sobie taką sprawił.

0

Nawet gdy spaceruje jest najlepszy :D

2

Dziękuję i wzajemnie Wesołych Świąt Wszystkim ;)

2

Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt! :)

36

Coś pięknego, teraz tylko tego nie wypuścić z rąk.

2

Dokładnie, takie samo moje zdanie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I dobrze że Popek dostał wpierdziel :D

0

Co jak co, ale Valverde świetnie poukładał ten zespół.

1

Messi kolejny raz potwierdza kto jest najlepszy, a ta cała ZP nic nie warta.

0

Oby ta seria trwała jeszcze dłużej, piękne zwycięstwa naszych :)

0

Ale to będą piękne Święta :)) Mamy pewne +11 a może być +14 :)

0

Mamy to!!! Real zmiażdżony :D VeB!!

0

Aleix goooooooooooooooooool hahaah :D

0

To Real ma usprawiedliwienie bo Ronaldo nie był w 100% gotów haha :D

1

Ter Stegen co za kot!

0

Mats kapitalnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?