Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem co tu się w ogóle zastanawiać, no chyba że chodzi o kwestie finansowe i mniejsze szanse na sprowadzenie danego gracza :D
1
Szczęśliwego Nowego Roku Życzę Wszystkim!! :)
1
Nie sądzę by zdecydował się odejść, gra w FCB i jest podstawowym zawodnikiem, to też ma jakieś znaczenie. Na ten moment nie widzę go poza Barceloną, ale kto wie co przyniesie przyszłość.
0
Oby go tylko nadal teraz omijały urazy :)
3
Oby kurde było to wszystko prawdą i jego transfer do Barcy stał się faktem w najbliższym czasie.
0
Zgadza się z tym powrotem Dembele, Aleix może i w obronie słabszy, ale nie oznacza to że w ataku nic nie daje.
0
Powiem krótko: Styl gry Deulofeu jest tragiczny, piłka przed siebie i nadzieja że uda się przejść przeciwnika. Tyle ma do zaoferowania, a Aleix potrafi więcej zdziałać w ataku na skrzydle gdy jest tam ustawiany, nie jest typowy jeździec bez głowy.
3
Heh dobre, dobre :) Na pewno się nie dowie :D
4
Aleixa lepiej się nie pozbywać, daje o wiele więcej od Deulofeu, dobry zmiennik.
0
Widocznie Brazylijczykom coś nie pasuje, może coś z nimi jest nie halo.
12
Proszę tylko o jedno, aby to nie była prawda i na plotkach się zakończyło.
0
Za to co Ty piszesz ma taką wartość że ręce opadają. Internetowy napinaczu.
0
Oby Valverde znalazł najlepsze rozwiązanie, pasuje w zimowym okienku zrobić trochę porządku w kadrze.
11
Jak dla mnie prezentuje się naprawdę nieźle, chętnie bym sobie taką sprawił.
0
Nawet gdy spaceruje jest najlepszy :D
2
Dziękuję i wzajemnie Wesołych Świąt Wszystkim ;)
2
Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt! :)
36
Coś pięknego, teraz tylko tego nie wypuścić z rąk.
2
Dokładnie, takie samo moje zdanie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I dobrze że Popek dostał wpierdziel :D
0
Co jak co, ale Valverde świetnie poukładał ten zespół.
1
Messi kolejny raz potwierdza kto jest najlepszy, a ta cała ZP nic nie warta.
0
Oby ta seria trwała jeszcze dłużej, piękne zwycięstwa naszych :)
0
Ale to będą piękne Święta :)) Mamy pewne +11 a może być +14 :)
0
Mamy to!!! Real zmiażdżony :D VeB!!
0
Aleix goooooooooooooooooool hahaah :D
0
To Real ma usprawiedliwienie bo Ronaldo nie był w 100% gotów haha :D
1
Ter Stegen co za kot!
0
Mats kapitalnie!