Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypożyczenie? Przecież to nie ma sensu, następnie wróci i znowu problem z jego odejściem.
0
Kto do jest delefele? Ja pierdziele.
0
Patrząc na jego a Deulofeu, to dobrym pytaniem jest co ten drugi robi w FCB. Vidal jeśli już jest na boisku to chociaż coś daje od siebie.
9
Jak to fajnie poczytać o kolejnych straconych punktach przez Real :D
1
Póki co nie ma co od niego wiele oczekiwać, byle powoli a do przodu, w końcu złapie swoją najlepszą formę :)
8
Aż się morda cieszy jak widzę go gdy mówi Visca El Barca :D
0
Wielka szkoda, gdy tylko dostaje szansę to ją wykorzystuje, taki Arda powinien odejść jak najszybciej.
5
Się rozpędził z tymi bramkami, ale dobrze niech strzela dalej :D
1
Paulinhoooooooooooooo haha :D
0
Jak to Alba ma w zwyczaju :P
0
Nic mu na szczęście nie jest.
0
Messi mimo że na spalonym to musiał obić słupek przy okazji :D
0
El Pistoleroooooooooooooooooo!
0
Dembele prawie!
0
Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooool!! :)
2
Fajnie że gra Dembele i Szef, ale do kitu że Semedo ławka. Cóż, najważniejsze to zdobyć 3 pkt i bez kontuzji. Vamos Barca!
1
Ooo tak nareszcie ta oczekiwana wiadomość!!! Jak ja się cieszę :D
2
Jeśli to prawda z tą dopłatą to widać że bardzo mu zależy na transferze do Barcy, tak jak kiedyś Szefuncio to zrobił.
2
Ma chłopak potencjał, oby tylko tak dalej :)
3
Tak jest! Wielki powrót Dembele!! :)
3
Ja pierdziele, co to miało być...
0
Arnaiz goooooooooooooooool :)
1
W drugiej połowie liczę na to że wejdzie Dembele :) Vamos Barca!
0
Otóż to, takie samo jest moje zdanie, już o tym pisałem. Oby tylko trafił się jakiś klub który zaoferuje dobrą kasę.
3
Ciekawe jak to będzie wyglądać bez Leo i Suareza, oby nasi sobie poradzili i uzyskali dobry wynik przed rewanżem. Myślę, że Dembele otrzyma jakieś minuty w drugiej połowie.
0
Idealne na poprawę humoru :D
0
Takie wiadomości to ja lubię, teraz tylko powoli go wprowadzać do gry :)
0
Ha ha to mnie rozbawiłeś, poważnie :D A no co zrobić, tak czasami w życiu bywa że jest pod górkę :P
0
Chodzi mi o inną stronę, nie tylko tutaj :D Poza tym ten produkt jest niedostępny :P
0
Siema :D Mam takie pytanie, wiem że to nie serwis z odzieżą, ale może ktoś z Was tutaj ma takie lub orientuje się gdzie je dostanę na necie? :D
https://www.denley.pl/product-pol-34457-Spodnie-dresowe-meskie-granatowe-Denley-2162.html#close