0

Wypożyczenie? Przecież to nie ma sensu, następnie wróci i znowu problem z jego odejściem.

0

Kto do jest delefele? Ja pierdziele.

0

Patrząc na jego a Deulofeu, to dobrym pytaniem jest co ten drugi robi w FCB. Vidal jeśli już jest na boisku to chociaż coś daje od siebie.

9

Jak to fajnie poczytać o kolejnych straconych punktach przez Real :D

1

Póki co nie ma co od niego wiele oczekiwać, byle powoli a do przodu, w końcu złapie swoją najlepszą formę :)

8

Aż się morda cieszy jak widzę go gdy mówi Visca El Barca :D

0

Wielka szkoda, gdy tylko dostaje szansę to ją wykorzystuje, taki Arda powinien odejść jak najszybciej.

5

Się rozpędził z tymi bramkami, ale dobrze niech strzela dalej :D

1

Paulinhoooooooooooooo haha :D

0

Jak to Alba ma w zwyczaju :P

0

Nic mu na szczęście nie jest.

0

Messi mimo że na spalonym to musiał obić słupek przy okazji :D

0

El Pistoleroooooooooooooooooo!

0

Dembele prawie!

0

Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooool!! :)

2

Fajnie że gra Dembele i Szef, ale do kitu że Semedo ławka. Cóż, najważniejsze to zdobyć 3 pkt i bez kontuzji. Vamos Barca!

1

Ooo tak nareszcie ta oczekiwana wiadomość!!! Jak ja się cieszę :D

2

Jeśli to prawda z tą dopłatą to widać że bardzo mu zależy na transferze do Barcy, tak jak kiedyś Szefuncio to zrobił.

2

Ma chłopak potencjał, oby tylko tak dalej :)

3

Tak jest! Wielki powrót Dembele!! :)

3

Ja pierdziele, co to miało być...

0

Arnaiz goooooooooooooooool :)

1

W drugiej połowie liczę na to że wejdzie Dembele :) Vamos Barca!

0

Otóż to, takie samo jest moje zdanie, już o tym pisałem. Oby tylko trafił się jakiś klub który zaoferuje dobrą kasę.

3

Ciekawe jak to będzie wyglądać bez Leo i Suareza, oby nasi sobie poradzili i uzyskali dobry wynik przed rewanżem. Myślę, że Dembele otrzyma jakieś minuty w drugiej połowie.

0

Idealne na poprawę humoru :D

0

Takie wiadomości to ja lubię, teraz tylko powoli go wprowadzać do gry :)

0

Ha ha to mnie rozbawiłeś, poważnie :D A no co zrobić, tak czasami w życiu bywa że jest pod górkę :P

0

Chodzi mi o inną stronę, nie tylko tutaj :D Poza tym ten produkt jest niedostępny :P

0

Siema :D Mam takie pytanie, wiem że to nie serwis z odzieżą, ale może ktoś z Was tutaj ma takie lub orientuje się gdzie je dostanę na necie? :D

https://www.denley.pl/product-pol-34457-Spodnie-dresowe-meskie-granatowe-Denley-2162.html#close

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?