15

Posiadanie takiego LO to też luksus :)

0

To jak się Messi z Albą rozumieją jest po prostu niesamowite :)

1

Zdjęcie rozwala system :D Oby tylko tak dalej :)

0

Piękny mecz, pewny awans :) VeB!

3

Dembele asysta :))

3

Manitaaaaaaaaaaaa! Rakieta goooooooooool :)

2

Dembele zaczyna pokazywać :)

8

Dobra decyzja, Leo niech odpoczywa :)

0

Zajebista pierwsza połowa :) Teraz w drugiej zmiany i na spokojnie :)

6

Powiem krótko: Celta została rozjechana jak żaba na asfalcie :D

1

Przy 2-0 już było przesądzone :)

0

4-0!! El Pistolero!! Miazga!! :D

0

Oni są niesamowici :D

0

Albaaa gooooooooooooooooooool!!!

0

Pozamiatali!! Awans jest nasz :)

0

Znowu Alba z Leo!! Messi goooooooooooool!!

0

Alba z Leo wymiatają :D

0

Tak jest Leooooooooooooooooo!

4

Czyli Dembele w drugiej połowie zapewne wejdzie. Vamos Barco po awans!!!

15

Szkoda że ten moment musi nadejść, Szefuncio wykonał dla tego klubu kawał dobrej roboty na boisku.

7

Świetna wiadomość! :) To teraz tylko sprzedać tych o których sie mówi i jazda po tryplet :)

0

Messi nienormalny? Chyba właśnie ich kibice :)

1

Skoro będzie obowiązkowe wykupienie za 15 mln, to te wypożyczenie na 1,5 roku jestświetnym rozwiązaniem. Nic tylko czekać na jakieś oficjalne info.

0

Oby to była prawda, w Barcelonie kariery to on nie zrobi, a to są całkiem dobre pieniądze.

3

Pytanie który klub się szarpnie na jego transfer, oby tylko to wypaliło, lecz nie wypożyczenie a transfer definitywny najlepiej.

0

7 by lepiej pasowała, tylko pytanie czy Turek odejdzie.

0

W sumie masz rację z tym wypożyczeniem, tylko oby grał regularnie, bo inaczej nici z tego.

0

Wiem o co Ci chodzi, szkoda tylko że nam się trafił taki ciężki przypadek.

0

A no właśnie.. klub wyłożył tyle kasy za niego, a teraz nikt nie chce go.

14

Pasują mu te barwy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?