Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Posiadanie takiego LO to też luksus :)
0
To jak się Messi z Albą rozumieją jest po prostu niesamowite :)
1
Zdjęcie rozwala system :D Oby tylko tak dalej :)
0
Piękny mecz, pewny awans :) VeB!
3
Dembele asysta :))
3
Manitaaaaaaaaaaaa! Rakieta goooooooooool :)
2
Dembele zaczyna pokazywać :)
8
Dobra decyzja, Leo niech odpoczywa :)
0
Zajebista pierwsza połowa :) Teraz w drugiej zmiany i na spokojnie :)
6
Powiem krótko: Celta została rozjechana jak żaba na asfalcie :D
1
Przy 2-0 już było przesądzone :)
0
4-0!! El Pistolero!! Miazga!! :D
0
Oni są niesamowici :D
0
Albaaa gooooooooooooooooooool!!!
0
Pozamiatali!! Awans jest nasz :)
0
Znowu Alba z Leo!! Messi goooooooooooool!!
0
Alba z Leo wymiatają :D
0
Tak jest Leooooooooooooooooo!
4
Czyli Dembele w drugiej połowie zapewne wejdzie. Vamos Barco po awans!!!
15
Szkoda że ten moment musi nadejść, Szefuncio wykonał dla tego klubu kawał dobrej roboty na boisku.
7
Świetna wiadomość! :) To teraz tylko sprzedać tych o których sie mówi i jazda po tryplet :)
0
Messi nienormalny? Chyba właśnie ich kibice :)
1
Skoro będzie obowiązkowe wykupienie za 15 mln, to te wypożyczenie na 1,5 roku jestświetnym rozwiązaniem. Nic tylko czekać na jakieś oficjalne info.
0
Oby to była prawda, w Barcelonie kariery to on nie zrobi, a to są całkiem dobre pieniądze.
3
Pytanie który klub się szarpnie na jego transfer, oby tylko to wypaliło, lecz nie wypożyczenie a transfer definitywny najlepiej.
0
7 by lepiej pasowała, tylko pytanie czy Turek odejdzie.
0
W sumie masz rację z tym wypożyczeniem, tylko oby grał regularnie, bo inaczej nici z tego.
0
Wiem o co Ci chodzi, szkoda tylko że nam się trafił taki ciężki przypadek.
0
A no właśnie.. klub wyłożył tyle kasy za niego, a teraz nikt nie chce go.
14
Pasują mu te barwy :D