Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To jest zwykłe typowe bydło i tyle w temacie.
65
A ja uważam że taki zimny prysznic się naszym przyda, dobrze że ta porażka nastąpiła teraz a nie w LM. Z nimi sobie poradzimy za tydzień.
0
Dokładnie, wtedy było bardzo blisko. Zobaczymy jak to będzie.
0
Kurde, ale pech z tymi kontuzjami i nie chce on naszej drużyny opuścić. Oby to nie było nic poważnego.
1
Spokojnie, w rewanżu pewnie ich pogonimy i awansujemy dalej.
21
Czyli wychodzi na to, że to koniec tej super serii bez przegranej, przyda się zimny prysznic. Na Camp Nou ich dojedziemy.
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co za bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale lipa obronił.
0
Karny :D
1
Leo też bez kartki :P
0
Jeszcze brakuje kontuzji Paulinho..
0
Będzie go brakować, szkoda tylko że nie strzelił gola z gry, ale... ma jeszcze na to okazję, kto wie co może się zdarzyć.
0
Jak czytam o tych 50 mln dla Ronaldo to mam niezłą beke z tego :D
0
Prawdziwa legenda, szkoda że nadszedł ten moment.
1
Czas najwyższy, taka klauzula to śmiechu warte. Trzeba mu dać wysoką klauzulę by inne kluby się odczepiły.
0
Jakoś nie wydaje mi się aby klub otrzymał za niego 40 mln, długo nie grał w sumie. Ale osobiście chciałbym aby został w drużynie.
0
Kurde, źle to wygląda jeśli chodzi o te kontuzje mięśni, oby dał radę to przezwyciężyć na dobre.
0
Ja pierdziele, dlaczego akurat znowu on? Ogromny pech, oby szybko wrócił do zdrowia i na boisko.
0
Szkoda, ale miejmy nadzieję że na koniec sezonu to Niemiec będzie górą i wygra.
11
Dobrze tutaj niektórzy pisali że Sociedad nie wytrzyma takiego tempa i w drugiej połowie siądą fizycznie ;)
1
Ta jego bramka na 2-2.. kosmos! :)
2
Dobrze że naszym ostatecznie udało się odwrócić losy meczu, ale trzeba te błędy poprawić z pierwszej połowy. Cieszy dobra forma Suareza przed LM.
1
Pięknie to nasi odrobili, szacunek! VeB! :)
2
A jednak nasza wspaniała seria trwa dalej, co najważniejsze w końcu udało się wygrać w Lidze tutaj :)
1
Bramkarz tylko patrzył :DD
0
Nareszcie Leo z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Z 2-0 na 2-3! Coś pięknego! :) Verma asysta :D
1
Mamy to!!!!!!! Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Jest i Dembele!