8

To jest zwykłe typowe bydło i tyle w temacie.

65

A ja uważam że taki zimny prysznic się naszym przyda, dobrze że ta porażka nastąpiła teraz a nie w LM. Z nimi sobie poradzimy za tydzień.

0

Dokładnie, wtedy było bardzo blisko. Zobaczymy jak to będzie.

0

Kurde, ale pech z tymi kontuzjami i nie chce on naszej drużyny opuścić. Oby to nie było nic poważnego.

1

Spokojnie, w rewanżu pewnie ich pogonimy i awansujemy dalej.

21

Czyli wychodzi na to, że to koniec tej super serii bez przegranej, przyda się zimny prysznic. Na Camp Nou ich dojedziemy.

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Co za bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale lipa obronił.

0

Karny :D

1

Leo też bez kartki :P

0

Jeszcze brakuje kontuzji Paulinho..

0

Będzie go brakować, szkoda tylko że nie strzelił gola z gry, ale... ma jeszcze na to okazję, kto wie co może się zdarzyć.

0

Jak czytam o tych 50 mln dla Ronaldo to mam niezłą beke z tego :D

0

Prawdziwa legenda, szkoda że nadszedł ten moment.

1

Czas najwyższy, taka klauzula to śmiechu warte. Trzeba mu dać wysoką klauzulę by inne kluby się odczepiły.

0

Jakoś nie wydaje mi się aby klub otrzymał za niego 40 mln, długo nie grał w sumie. Ale osobiście chciałbym aby został w drużynie.

0

Kurde, źle to wygląda jeśli chodzi o te kontuzje mięśni, oby dał radę to przezwyciężyć na dobre.

0

Ja pierdziele, dlaczego akurat znowu on? Ogromny pech, oby szybko wrócił do zdrowia i na boisko.

0

Szkoda, ale miejmy nadzieję że na koniec sezonu to Niemiec będzie górą i wygra.

11

Dobrze tutaj niektórzy pisali że Sociedad nie wytrzyma takiego tempa i w drugiej połowie siądą fizycznie ;)

1

Ta jego bramka na 2-2.. kosmos! :)

2

Dobrze że naszym ostatecznie udało się odwrócić losy meczu, ale trzeba te błędy poprawić z pierwszej połowy. Cieszy dobra forma Suareza przed LM.

1

Pięknie to nasi odrobili, szacunek! VeB! :)

2

A jednak nasza wspaniała seria trwa dalej, co najważniejsze w końcu udało się wygrać w Lidze tutaj :)

1

Bramkarz tylko patrzył :DD

0

Nareszcie Leo z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Z 2-0 na 2-3! Coś pięknego! :) Verma asysta :D

1

Mamy to!!!!!!! Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Jest i Dembele!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?