0

Wiesz jak to w piłce nożnej bywa, jest się na czwartym miejscu a zaraz można być na drugim, ma się pierwsze miejsce i dużą przewagę w tabeli i można to moment stracić.

0

Nie chodzi mi o sam Real, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że są też inni przeciwnicy, napisałem tak głównie dlatego, że to Barca z Realem toczy rok w rok walkę o Mistrzostwo.

3

To oczywiste że nie powie "Real już jest bez szans", szacunek do rywala musi być ;)

1

Dobrze że Barca sprowadziła Mine, bo kto wie na ile uraz Thomasa jest poważny i bylibyśmy w czarnej .... oby jednak się okazało że to nic poważnego.

1

Dokładnie, on to ma pecha do tych urazów.. oby szybko wrócił.

1

Potwierdził tylko dziś że jego pozycja jest w pomocy a nie obronie, uwielbiam te jego rajdy z piłką.

5

Oby tylko Thomas szybko wrócił do gry, szkoda go bo naprawdę świetnie się spisywał do tej pory.

0

Pewne zwycięstwo, świetna druga połowa :) VeB!!!

1

Manitaaaaaaaaaaaaa :D

0

Leooooo znowu gol :D

0

Suarez ale brama :D

0

Leooooooooooooooooooooooooooo!!! :)

1

Rakietaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooooool :)

2

Kurde, koniec meczu dla Thomasa, ja pierdziele :/

0

Tylko nie kontuzja Thomasa...

0

W końcu Roberto na swojej pozycji :) Vamos Barca po 3 pkt!

23

To niezły poranny przegląd ledwo po północy :D

0

Napisali tak pewnie aby nie było nieprzyjemnych sytuacji :D

1

Ehh, co zrobisz to klub decyduje, my możemy jedynie sobie swoje zdanie wyrazić.. O Deulofeu to nawet mi nie mów.. Zgadzam się z Tobą, jeszcze się okaże że za 2-3 lata będzie wart grube miliony, bo potencjał to ma.

0

Oby mu się tam dobrze wiodło i dużo grał. Szkoda że na niego trafiło.

1

To byłby hit gdyby Griezmann dołączył do Barcy, ale byśmy mieli atak :)

2

Kurde, bardziej wolę jego od Denisa. Szkoda że takie zostały podjęte decyzje.

0

Pożyjemy, zobaczymy... :D

0

Chyba sobie żartują z tymi 8 mln, z 11 powinni chociaż wyłożyć, ale w FCB to modne właśnie kupić drogo a sprzedać tanio lub za free, dobrze że się nie zgadzają.

0

I bardzo dobrze, tylko się cieszyć że nasza obrona świetnie funkcjonuje ;)

0

Już Roberto oficjalnie przedłużony kontrakt :) A Sergi to nie obrońca, więc mówię że chodzi mi o Samuela jeśli chodzi o obronę.

2

Coś czuję że Neymar długo nie posiedzi w PSG jak już nawet kibice go wygwizdali, strzeli focha że tak robią i tyle będzie :)

3

Różnie to bywa w piłce nożnej, wszystko może się zdarzyć, ale ja tam wierzę że nasi im wybiją awans z głowy bardzo szybko :)

2

Geniusz który z piłką potrafił zrobić wszystko.

1

Elegancko, to teraz Umtiti jeśli chodzi o obronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?