Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz jak to w piłce nożnej bywa, jest się na czwartym miejscu a zaraz można być na drugim, ma się pierwsze miejsce i dużą przewagę w tabeli i można to moment stracić.
0
Nie chodzi mi o sam Real, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że są też inni przeciwnicy, napisałem tak głównie dlatego, że to Barca z Realem toczy rok w rok walkę o Mistrzostwo.
3
To oczywiste że nie powie "Real już jest bez szans", szacunek do rywala musi być ;)
1
Dobrze że Barca sprowadziła Mine, bo kto wie na ile uraz Thomasa jest poważny i bylibyśmy w czarnej .... oby jednak się okazało że to nic poważnego.
1
Dokładnie, on to ma pecha do tych urazów.. oby szybko wrócił.
1
Potwierdził tylko dziś że jego pozycja jest w pomocy a nie obronie, uwielbiam te jego rajdy z piłką.
5
Oby tylko Thomas szybko wrócił do gry, szkoda go bo naprawdę świetnie się spisywał do tej pory.
0
Pewne zwycięstwo, świetna druga połowa :) VeB!!!
1
Manitaaaaaaaaaaaaa :D
0
Leooooo znowu gol :D
0
Suarez ale brama :D
0
Leooooooooooooooooooooooooooo!!! :)
1
Rakietaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooooool :)
2
Kurde, koniec meczu dla Thomasa, ja pierdziele :/
0
Tylko nie kontuzja Thomasa...
0
W końcu Roberto na swojej pozycji :) Vamos Barca po 3 pkt!
23
To niezły poranny przegląd ledwo po północy :D
0
Napisali tak pewnie aby nie było nieprzyjemnych sytuacji :D
1
Ehh, co zrobisz to klub decyduje, my możemy jedynie sobie swoje zdanie wyrazić.. O Deulofeu to nawet mi nie mów.. Zgadzam się z Tobą, jeszcze się okaże że za 2-3 lata będzie wart grube miliony, bo potencjał to ma.
0
Oby mu się tam dobrze wiodło i dużo grał. Szkoda że na niego trafiło.
1
To byłby hit gdyby Griezmann dołączył do Barcy, ale byśmy mieli atak :)
2
Kurde, bardziej wolę jego od Denisa. Szkoda że takie zostały podjęte decyzje.
0
Pożyjemy, zobaczymy... :D
0
Chyba sobie żartują z tymi 8 mln, z 11 powinni chociaż wyłożyć, ale w FCB to modne właśnie kupić drogo a sprzedać tanio lub za free, dobrze że się nie zgadzają.
0
I bardzo dobrze, tylko się cieszyć że nasza obrona świetnie funkcjonuje ;)
0
Już Roberto oficjalnie przedłużony kontrakt :) A Sergi to nie obrońca, więc mówię że chodzi mi o Samuela jeśli chodzi o obronę.
2
Coś czuję że Neymar długo nie posiedzi w PSG jak już nawet kibice go wygwizdali, strzeli focha że tak robią i tyle będzie :)
3
Różnie to bywa w piłce nożnej, wszystko może się zdarzyć, ale ja tam wierzę że nasi im wybiją awans z głowy bardzo szybko :)
2
Geniusz który z piłką potrafił zrobić wszystko.
1
Elegancko, to teraz Umtiti jeśli chodzi o obronę.