0

Jasper co wybronił..

1

Valverde miał nosa kolejny raz ze zmianą :)

0

Coutinhooooooooooooooooooo!!!!!!

0

Cou za Gomesa, świetna zmiana.

0

Cóż za dośrodkowanie Gomesa, ma wyczucie w nodze.

0

Ale teraz mamy szczęście.

1

Coutinho ławka a Gomes gra hehe :)

0

Jeśli faktycznie Pique jest gotów do gry to spoko, ale jeśli nie to nie rozumiem czemu nie zagra Mina. Po to został zakupiony by grać.

0

Ja pierdziele, żeby takie okrzyki wydawać to głowa mała.

0

To jest właśnie czas by dowiedzieć się więcej o Minie, pora na niego postawić i liczę na to że tak jutro będzie.

0

Oby Busi nie został przesunięty na obronę, niech w końcu zadebiutuje Mina.

4

Chciałbym aby Lewy zagrał w Realu, wiadome że za nimi nie przepadam, ale fajnie byłoby zobaczyć Polaka w takim klubie.

22

Heh a był taki moment, że większość tutaj ludzi (łącznie ze mną) widziała go poza klubem ;) Dobrze że został i tak się rozwinął :)

1

Jaki on jest śmieszny :)

0

Ja to mam tylko nadzieję że Alen wróci po tym sezonie do FCB, zostawić go na cały okres przygotowawczy i potem dać mu szansę wykazania się.

4

Jaka ta Chelsea jest słaba, jak oni zagrają tak z nami jak z Watford to nasi się zabawią :D Oni nawet nie potrafią stworzyć porządnej akcji.

0

Hazard ale brameczka!

1

Co to będzie dopiero gdyby kiedyś Pique został prezydentem.. :D

1

Kurde ale te kontuzje nas ostatnio gnębią..

5

Czyli to będzie szansa dla Miny.

0

Chciałbym aby w końcu zadebiutował Mina, ale pewnie nic z tego.

1

Nie ma to jak poczytać o kolejnej stracie punktów przez Real :)

0

24 tys za bilet.. tylko dla bogaczy.

3

Może kiedyś Szef wróci do Barcy w roli trenera :)

1

Odpoczynek dla Suareza to dobra decyzja, Paco powinien go zastąpić.

1

Ma tylko nadzieję że w niedzielę Cou zagra od pierwszej minuty.

12

Cou przeszedł na lewą stronę i od razu widać było jego tego efekty, widać że prawa strona mu kompletnie nie leży.

0

Mając w składzie Luisa w takiej dyspozycji, człowiek jest spokojniejszy o rewanż, choć będzie na pewno ciężko. Zwycięstwo samo nie przyjdzie, trzeba będzie walczyć o awans do upragnionego Finału.

0

Ludzie rano też idą do roboty, w sumie się nie dziwię że nie przychodzą. Ostatni zamach też zrobił swoje..

17

16 meczów - 16 bramek! Coś pięknego, ależ forma El Pistolero. Najlepsza 9 świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?