Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasper co wybronił..
1
Valverde miał nosa kolejny raz ze zmianą :)
0
Coutinhooooooooooooooooooo!!!!!!
0
Cou za Gomesa, świetna zmiana.
0
Cóż za dośrodkowanie Gomesa, ma wyczucie w nodze.
0
Ale teraz mamy szczęście.
1
Coutinho ławka a Gomes gra hehe :)
0
Jeśli faktycznie Pique jest gotów do gry to spoko, ale jeśli nie to nie rozumiem czemu nie zagra Mina. Po to został zakupiony by grać.
0
Ja pierdziele, żeby takie okrzyki wydawać to głowa mała.
0
To jest właśnie czas by dowiedzieć się więcej o Minie, pora na niego postawić i liczę na to że tak jutro będzie.
0
Oby Busi nie został przesunięty na obronę, niech w końcu zadebiutuje Mina.
4
Chciałbym aby Lewy zagrał w Realu, wiadome że za nimi nie przepadam, ale fajnie byłoby zobaczyć Polaka w takim klubie.
22
Heh a był taki moment, że większość tutaj ludzi (łącznie ze mną) widziała go poza klubem ;) Dobrze że został i tak się rozwinął :)
1
Jaki on jest śmieszny :)
0
Ja to mam tylko nadzieję że Alen wróci po tym sezonie do FCB, zostawić go na cały okres przygotowawczy i potem dać mu szansę wykazania się.
4
Jaka ta Chelsea jest słaba, jak oni zagrają tak z nami jak z Watford to nasi się zabawią :D Oni nawet nie potrafią stworzyć porządnej akcji.
0
Hazard ale brameczka!
1
Co to będzie dopiero gdyby kiedyś Pique został prezydentem.. :D
1
Kurde ale te kontuzje nas ostatnio gnębią..
5
Czyli to będzie szansa dla Miny.
0
Chciałbym aby w końcu zadebiutował Mina, ale pewnie nic z tego.
1
Nie ma to jak poczytać o kolejnej stracie punktów przez Real :)
0
24 tys za bilet.. tylko dla bogaczy.
3
Może kiedyś Szef wróci do Barcy w roli trenera :)
1
Odpoczynek dla Suareza to dobra decyzja, Paco powinien go zastąpić.
1
Ma tylko nadzieję że w niedzielę Cou zagra od pierwszej minuty.
12
Cou przeszedł na lewą stronę i od razu widać było jego tego efekty, widać że prawa strona mu kompletnie nie leży.
0
Mając w składzie Luisa w takiej dyspozycji, człowiek jest spokojniejszy o rewanż, choć będzie na pewno ciężko. Zwycięstwo samo nie przyjdzie, trzeba będzie walczyć o awans do upragnionego Finału.
0
Ludzie rano też idą do roboty, w sumie się nie dziwię że nie przychodzą. Ostatni zamach też zrobił swoje..
17
16 meczów - 16 bramek! Coś pięknego, ależ forma El Pistolero. Najlepsza 9 świata.