Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpisałem już koledze wyżej :D
1
Co Ci będę mówił, jeśli wiesz co to "su" to tyle w temacie :D
1
Skoro tak bardzo chciał otrzymać żółtą i się wykartkować, to niech Paco za niego zagra z Las Palmas i tyle w temacie.
1
Słaba nie słaba, pośmiać się można :D
0
Hah jakie dwie nawalone 18-stki na znanej stronie :D 3 tys ludzi było w południe :D
1
Fajnie że Atletico straciło dwie bramki, Oblak nie odskoczy naszemu bramkarzowi. Szkoda że z Gironą straciliśmy bramkę, byłby remis w Zamora a tak to dzieli ich jedna bramka. Oby na koniec sezonu to Mats był górą.
0
On już z Gironą powinien nie zagrać, ale cóż trener zadecydował inaczej. Szkoda że nie odpoczywał, bo miał go kto zastąpić. Oby tym razem było inaczej.
0
Mahonek i jego słynne "no tak" :D
1
Kubala jest jeszcze w jego zasięgu, ale Cesar już raczej odpada. Szkoda że tak późno dołączył do Barcy.
0
Napisałbym coś o zdjęciu na okładce Marci jak to wygląda, ale się wstrzymam.. :D
2
Masakra po prostu, zaliczył wczoraj taki zajebisty występ.. To jak na złość kontuzja :/
1
Bardzo ten wynik cieszy, ale pytanie jak będzie dalej.
0
Cóż, Suarez słabo się zaprezentował by otrzymać ŻK :D
6
Digne w zupełności wystarczy a Alba odpocznie :)
4
Oby jak najwięcej takich petard w jego wykonaniu jak dziś, kapitalny strzał, w sumie to jego wizytówka boiskowa :)
39
Kurde szkoda go, dziś genialny mecz w jego wykonaniu. Oby to nic poważnego!
0
Są 3 pkt a to najważniejsze! VeB! :)
1
Suarez ale bekaaa :D
1
Wynik zajebisty, ale szkoda tej straconej bramki, Zamora ucieka naszemu bramkarzowi...
0
Tylko nie Semedo :(
0
Thomas prawie... :)
1
Lubi? :P Kocha :D
0
To niezłe Derby... :D
0
Oooo Dembele i Cou zagrają cały mecz, nie wierzę :D
0
Suarez :) Dembele asysta!!! :)
0
Co jak co, ale szkoda że Coutinho nie może pomóc drużynie w LM..
0
Bez przesady, nie uważam się za taktyka lepszego od Valverde, ale na Girone Mina Lub Vermaelen by w zupełności wystarczyli. Lepiej ryzykować zdrowiem Pique przed LM i dalszą najważniejszą częścią sezonu..
0
To co Leo hat-trick? :P
0
Tak w ogóle to Manitka :D
0
Ale on ma te strzały zza pola karnego!!