0

Odpisałem już koledze wyżej :D

1

Co Ci będę mówił, jeśli wiesz co to "su" to tyle w temacie :D

1

Skoro tak bardzo chciał otrzymać żółtą i się wykartkować, to niech Paco za niego zagra z Las Palmas i tyle w temacie.

1

Słaba nie słaba, pośmiać się można :D

0

Hah jakie dwie nawalone 18-stki na znanej stronie :D 3 tys ludzi było w południe :D

1

Fajnie że Atletico straciło dwie bramki, Oblak nie odskoczy naszemu bramkarzowi. Szkoda że z Gironą straciliśmy bramkę, byłby remis w Zamora a tak to dzieli ich jedna bramka. Oby na koniec sezonu to Mats był górą.

0

On już z Gironą powinien nie zagrać, ale cóż trener zadecydował inaczej. Szkoda że nie odpoczywał, bo miał go kto zastąpić. Oby tym razem było inaczej.

0

Mahonek i jego słynne "no tak" :D

1

Kubala jest jeszcze w jego zasięgu, ale Cesar już raczej odpada. Szkoda że tak późno dołączył do Barcy.

0

Napisałbym coś o zdjęciu na okładce Marci jak to wygląda, ale się wstrzymam.. :D

2

Masakra po prostu, zaliczył wczoraj taki zajebisty występ.. To jak na złość kontuzja :/

1

Bardzo ten wynik cieszy, ale pytanie jak będzie dalej.

0

Cóż, Suarez słabo się zaprezentował by otrzymać ŻK :D

6

Digne w zupełności wystarczy a Alba odpocznie :)

4

Oby jak najwięcej takich petard w jego wykonaniu jak dziś, kapitalny strzał, w sumie to jego wizytówka boiskowa :)

39

Kurde szkoda go, dziś genialny mecz w jego wykonaniu. Oby to nic poważnego!

0

Są 3 pkt a to najważniejsze! VeB! :)

1

Suarez ale bekaaa :D

1

Wynik zajebisty, ale szkoda tej straconej bramki, Zamora ucieka naszemu bramkarzowi...

0

Tylko nie Semedo :(

0

Thomas prawie... :)

1

Lubi? :P Kocha :D

0

To niezłe Derby... :D

0

Oooo Dembele i Cou zagrają cały mecz, nie wierzę :D

0

Suarez :) Dembele asysta!!! :)

0

Co jak co, ale szkoda że Coutinho nie może pomóc drużynie w LM..

0

Bez przesady, nie uważam się za taktyka lepszego od Valverde, ale na Girone Mina Lub Vermaelen by w zupełności wystarczyli. Lepiej ryzykować zdrowiem Pique przed LM i dalszą najważniejszą częścią sezonu..

0

To co Leo hat-trick? :P

0

Tak w ogóle to Manitka :D

0

Ale on ma te strzały zza pola karnego!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?