Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odszedł Puyol, Xavi, Iniesta też możliwe że to zrobi.. ale jak zabraknie Leo w FCB to będzie dopiero smutno :( Dobrze że jeszcze ma przed sobą kilka dobrych lat i trzeba się cieszyć każdym jego występem. Oby z Leosiem jak najdłużej!
2
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Umtiti opuści Barce.. Obym jednak się mylił.
9
Zakończyć sezon z trypletem i być niepokonanym to byłoby coś :)
22
Co do defensywy, to widać tutaj także brak Busiego który rozbija ataki rywali.. Oby w środę wszystko wróciło to normy.
4
Nadal niepokonani :) Ale się nam udało, to jest właśnie piłka nożna, do ostatniej minuty może się wszystko zmienić :)
1
Coś pięknego!!!!!!!!!!!
0
Leooooooooooooooooooooooooooooo!!!
0
Suarez!!! Jest kontaktowa!!!
5
Szkoda Ter Stegena, miał prowadzenie w Zamora..
4
Ta obrona nie ma nic wspólnego z tą, która była tak zachwalana przez ponad połowę sezonu.
0
Dobra wchodzi Leoś.
0
A Ci już świętowali gola z Sevilli :D
0
Ale mamy fart..........
0
Ale obrazek z Leo w tle na rozgrzewce...
0
Tak to jest bez Leo i Busiego.
1
Zajebiście, nie ma co!
1
Kurde!!!
0
Ja pierdziele.........
0
Haha jaka beka :D
1
Messi ziewa czyli wieje nudą :D
3
Mamma mia :D hahahaha
0
Ale zajebisty skład :) Vamoooos Barca po 3 pkt!
4
Skład Mundo super, na drugą połowę wpuścić Leo :)
0
A napisałem żeby go nie sprzedawali? Pokaż mi to. Mi chodzi oto, że skoro ustalili iż gdy gdy Inter zakwalifikuje się do LM to muszą go obowiązkowo wykupić za 35 mln, więc nie wiem skąd im się nagle taka odmiana zrobiła. Niech dają 35 i będzie dobrze.
0
Umtiti to genialny obrońca, ale żeby po 2 sezonach oczekiwać tyle ile zarabia np. Iniesta? Trochę za grubo. Oby jakoś go przekonali do pozostania.
0
Żeby przegrać aż 6:1.. masakra.
0
Jak widać ludzie na tej stronie się znają :D
0
Jeszcze za pół darmo niech oddadzą.. A za 2 lata cena wzrośnie trzykrotnie, jak z Thiago..
0
Bardzo dobra decyzja, Busi jest nam potrzebny w pełni zdrów na LM, w Lidze mamy bezpieczną przewagę.
0
Pytanie czy koledzy mu w tym wystarczająco pomogą..