Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potrzebował tego gola :)
1
Luisitoooo w końcu!!!! :)
0
I nie będzie Dembele, kabaret...
0
Kurde Roma gol....
0
Pięknie teraz Mats się zrehabilitował.
0
Co tooooo byłoooo masakra...
0
Właśnie to źle... 3-0 powinien wejść, musi się ogrywać.
0
Czemu Dembele nie wchodzi ehh :/
0
Pique gooool 3:0 :)
0
Jednak samobój haha już drugi :d
0
Umtiti gooool :d
0
Co ten Liverpool robi z City, tego się nie spodziewałem...
0
Piękna bramka :d
0
Goooool Samobój :d
1
Ile balonów haha
0
Kurde, słupek...
0
OK, Ty masz swoje zdanie na ten temat, ja swoje i niech tak zostanie. Pozdro.
1
Roberto w pomocy, zajebiście :) Vamos Barca!!
0
To klub ustala ile może dać zawodnikowi a nie ja, mogę sobie tylko popisać co o tym sądzę, wolno mi. Wiadomo bardzo dobrze że Barca nie jest w stanie zaproponować Francuzowi tyle ile on oczekuje, więc napisałem że 7 mln to byłaby dobra opcja bo to i tak spora podwyżka, na jeszcze lepszy kontrakt przyszedłby czas.
0
To ile dał taki Iniesta dla Barcy a ile Umtiti, dla mnie nie ma w ogóle porównania.
0
Sądziłem że Juve bardziej się postawi Realowi.. A tu już awans po pierwszym meczu przesądzony, masakra. Nie przepadam za Realem i Ronaldo, ale co by nie mówić mają szczęście do tej LM a Ronaldo strzelił piękną bramkę. Cóż, trzeba mieć nadzieję że jeszcze my, City lub Bayern ich wyeliminujemy, jeśli oczywiście wszystkie zespoły przejdą dalej.
4
Zaproponować mu 7 mln i to wszystko, jeśli mu takie warunki nie odpowiadają, to sorry ale 9 mln po drugim sezonie to za dużo w porównaniu do innych zawodników FCB którzy grają długie lata w klubie..
14
Jeśli faktycznie do Barcy dołączy Griezmann, to odejście Paco wydaje się raczej pewne.
0
Mamy w składzie również Semedo który zasługuje na to by grać :)
0
Odszedł Puyol, Xavi, Iniesta też możliwe że to zrobi.. ale jak zabraknie Leo w FCB to będzie dopiero smutno :( Dobrze że jeszcze ma przed sobą kilka dobrych lat i trzeba się cieszyć każdym jego występem. Oby z Leosiem jak najdłużej!
2
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Umtiti opuści Barce.. Obym jednak się mylił.
9
Zakończyć sezon z trypletem i być niepokonanym to byłoby coś :)
22
Co do defensywy, to widać tutaj także brak Busiego który rozbija ataki rywali.. Oby w środę wszystko wróciło to normy.
4
Nadal niepokonani :) Ale się nam udało, to jest właśnie piłka nożna, do ostatniej minuty może się wszystko zmienić :)
1
Coś pięknego!!!!!!!!!!!