1

Potrzebował tego gola :)

1

Luisitoooo w końcu!!!! :)

0

I nie będzie Dembele, kabaret...

0

Kurde Roma gol....

0

Pięknie teraz Mats się zrehabilitował.

0

Co tooooo byłoooo masakra...

0

Właśnie to źle... 3-0 powinien wejść, musi się ogrywać.

0

Czemu Dembele nie wchodzi ehh :/

0

Pique gooool 3:0 :)

0

Jednak samobój haha już drugi :d

0

Umtiti gooool :d

0

Co ten Liverpool robi z City, tego się nie spodziewałem...

0

Piękna bramka :d

0

Goooool Samobój :d

1

Ile balonów haha

0

Kurde, słupek...

0

OK, Ty masz swoje zdanie na ten temat, ja swoje i niech tak zostanie. Pozdro.

1

Roberto w pomocy, zajebiście :) Vamos Barca!!

0

To klub ustala ile może dać zawodnikowi a nie ja, mogę sobie tylko popisać co o tym sądzę, wolno mi. Wiadomo bardzo dobrze że Barca nie jest w stanie zaproponować Francuzowi tyle ile on oczekuje, więc napisałem że 7 mln to byłaby dobra opcja bo to i tak spora podwyżka, na jeszcze lepszy kontrakt przyszedłby czas.

0

To ile dał taki Iniesta dla Barcy a ile Umtiti, dla mnie nie ma w ogóle porównania.

0

Sądziłem że Juve bardziej się postawi Realowi.. A tu już awans po pierwszym meczu przesądzony, masakra. Nie przepadam za Realem i Ronaldo, ale co by nie mówić mają szczęście do tej LM a Ronaldo strzelił piękną bramkę. Cóż, trzeba mieć nadzieję że jeszcze my, City lub Bayern ich wyeliminujemy, jeśli oczywiście wszystkie zespoły przejdą dalej.

4

Zaproponować mu 7 mln i to wszystko, jeśli mu takie warunki nie odpowiadają, to sorry ale 9 mln po drugim sezonie to za dużo w porównaniu do innych zawodników FCB którzy grają długie lata w klubie..

14

Jeśli faktycznie do Barcy dołączy Griezmann, to odejście Paco wydaje się raczej pewne.

0

Mamy w składzie również Semedo który zasługuje na to by grać :)

0

Odszedł Puyol, Xavi, Iniesta też możliwe że to zrobi.. ale jak zabraknie Leo w FCB to będzie dopiero smutno :( Dobrze że jeszcze ma przed sobą kilka dobrych lat i trzeba się cieszyć każdym jego występem. Oby z Leosiem jak najdłużej!

2

Mam jakieś dziwne przeczucie, że Umtiti opuści Barce.. Obym jednak się mylił.

9

Zakończyć sezon z trypletem i być niepokonanym to byłoby coś :)

22

Co do defensywy, to widać tutaj także brak Busiego który rozbija ataki rywali.. Oby w środę wszystko wróciło to normy.

4

Nadal niepokonani :) Ale się nam udało, to jest właśnie piłka nożna, do ostatniej minuty może się wszystko zmienić :)

1

Coś pięknego!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?