1

Zobaczymy kto awansuje do finału póki co.

48

Lewy totalne dno... Nie istniał na boisku. Tylko Ribery się starał jak tylko mógł, ale widać było po nim że już nie wytrzymuje, co się dziwić tyle lat ma. Kolejne rozczarowanie, nie wiem kto jest w stanie ich zatrzymać, bo w rewanżu kiepsko to widzę.

0

Ehh i jak zwykle rozczarowanie...

0

Lewy.......

0

Szkoda to oglądać.

1

Żenada, kartka mu się włączyła i to akurat dla Bayernu, dla Realu nie było.

0

Kurdeee.....

0

I gol ja pierdziele.

1

Bez kartki, kabaret.

0

Kurde znowu zmiana i to w obronie...

0

Gooool Bayern :d

0

Ehh Robben zmiana...

1

On ma być niby następcą Pique? Dobry żart.. Tak w ogóle to warto pomyśleć nad kimś młodszym.

1

I po co ktoś inny? Jak już tak bardzo decydują się na Arthura to niech go sprowadzą i tyle.

5

Ja żyję w czasach Leo i jeśli nawet nie wygra Mundialu to i tak będzie lepszy od każdego ;)

5

Messi, Busi, Pique i Ter Stegen. Według mnie dobra opcja.

0

To co teraz Roma u siebie znowu 3-0? :D

0

Liverpool ale miażdży.. 5-0.. A my z Romą taka wtopa.

0

34 lata a nadal zajebiście gra, oby jak najdłużej.

0

Zajebiście to wszystko opisałeś :) Pozdro :)

0

Bardzo fajna wiadomość, taki bramkarz akceptuje rolę zmiennika, to się szanuje :)

9

My możemy chcieć, ale Andres na pewno odchodzi, trzeba to z trudem zaakceptować..

0

Xavi, Puyol, Iniesta.. Szkoda że ten czas tak szybko przemija.. Andres - Legenda!

0

To że Leo potrzebuje odpoczynku zgodzę się, powinien w ostatnich mniej ważnych spotkaniach odpoczywać, ale żeby całkowicie bez gry? Chyba mu się coś poprzestawiało. Nie wyobrażam sobie GD bez Leo.

0

Rozumiem, najważniejsze że wyjaśnione. Pozdro.

0

Napisałem że sorry, nie zauważyłeś?

0

Sorry, faktycznie 1 mecz, mój błąd. Pomyliło mi się z inną sytuacją.

0

Przecież za bezpośrednią czerwoną kartkę jest dwa mecze kary. Nie wiadomo czy by tak samo zrobił gdyby grał od początku, zupełnie inaczej mecz mógł wyglądać, można sobie tak gdybać.

0

Bo ledwo co wszedł a już czerwona i teraz bez niego 2 mecze.

0

A teraz 2 mecze kary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?