Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jestem zszokowany brakiem Kariusa :D
0
Tak żem czuł że tu chodzi na pewno o więcej kasy, nie może przełknąć tego że Leo zarabia więcej :P
1
Decyzja dobra, warto dać mu ponownie szansę.
2
Świetnie wyjaśnił Portugalczyka :D
0
I teraz znowu będzie walka o powrót. Słabo to wszystko wygląda..
1
Żadne wywiady mnie tak nie cieszą jak te z Leo :) Messi tylko FCB :)
2
To co zrobił wczoraj Karius przejdzie do historii LM.
0
Mają kurde szczęście do tej LM..
2
Oby mu się to udało. Liczę na to, że The Reds rozegrają świetny finał i to oni będą cieszyć się z końcowego zwycięstwa.
5
Oby tylko go teraz nie olali.
2
Oby tam nadal czarował swoją magią ;)
0
Zapomnijcie o Dembele? Szybko coś.
4
Dobry pomysł, lepiej teraz aby nie było problemu tak jak z Miną. Tylko póki co trzeba odchudzić kadrę..
0
Czas najwyższy by to zakończyć, bardzo kiepski transfer. Odejdzie zapewne do innego klubu i będzie w wysokiej formie.
1
Wszystko zajebiście, ale powinni mu zabronić strzelać zza pola karnego bo w Barcelonie tego się nie robi :)
1
Ciekaw jestem ile to będzie trwać?
0
Było ustalone 35 mln a teraz mowa o 20 tylko. Co za kabaret!
4
Jakoś nie jestem przekonany co do jego przyszłości w FCB.
66
Kurcze, to zdjęcie Andresa siedzącego na murawie potrafi wywołać emocje w człowieku..
1
Ale chłopak ma pecha do kontuzji w tym sezonie.
21
Skoro oferowano mu 25 mln i nie zaakceptował, a w FCB ma zarabiać 15 to widać że na kasie mu nie zależy ;)
0
AS i wszystko jasne. Dopiero co była mowa o 120 mln a nagle 150..
0
Ronaldo wygrał ostatnio ZP - OK, ale poleciał po bandzie mówiąc że jest lepszy od Leo.
0
Niech wykładają na stół dobrą kasę i może iść, płaczu po nim nie będzie.
0
Jedni mają lepiej a inni gorzej. Cóż zrobić.
0
Spora kasa jeśli to prawda, zobaczymy co wybierze.
0
Ja tam nie rozumiem dlaczego miałby w ogóle odchodzić :D Nie po to go klub sprowadzał za taką kasę.
1
Ja tam zagłosowałem na Mine, bo wierzę w niego :) A co będzie to się okaże :)
2
Taa w Barcelonie to niby nic by nie osiągnął już..
1
Dokładnie... 500 mln za obrońcę, to Leo ma 700 mln klauzuli.