7

Jestem zszokowany brakiem Kariusa :D

0

Tak żem czuł że tu chodzi na pewno o więcej kasy, nie może przełknąć tego że Leo zarabia więcej :P

1

Decyzja dobra, warto dać mu ponownie szansę.

2

Świetnie wyjaśnił Portugalczyka :D

0

I teraz znowu będzie walka o powrót. Słabo to wszystko wygląda..

1

Żadne wywiady mnie tak nie cieszą jak te z Leo :) Messi tylko FCB :)

2

To co zrobił wczoraj Karius przejdzie do historii LM.

0

Mają kurde szczęście do tej LM..

2

Oby mu się to udało. Liczę na to, że The Reds rozegrają świetny finał i to oni będą cieszyć się z końcowego zwycięstwa.

5

Oby tylko go teraz nie olali.

2

Oby tam nadal czarował swoją magią ;)

0

Zapomnijcie o Dembele? Szybko coś.

4

Dobry pomysł, lepiej teraz aby nie było problemu tak jak z Miną. Tylko póki co trzeba odchudzić kadrę..

0

Czas najwyższy by to zakończyć, bardzo kiepski transfer. Odejdzie zapewne do innego klubu i będzie w wysokiej formie.

1

Wszystko zajebiście, ale powinni mu zabronić strzelać zza pola karnego bo w Barcelonie tego się nie robi :)

1

Ciekaw jestem ile to będzie trwać?

0

Było ustalone 35 mln a teraz mowa o 20 tylko. Co za kabaret!

4

Jakoś nie jestem przekonany co do jego przyszłości w FCB.

66

Kurcze, to zdjęcie Andresa siedzącego na murawie potrafi wywołać emocje w człowieku..

1

Ale chłopak ma pecha do kontuzji w tym sezonie.

21

Skoro oferowano mu 25 mln i nie zaakceptował, a w FCB ma zarabiać 15 to widać że na kasie mu nie zależy ;)

0

AS i wszystko jasne. Dopiero co była mowa o 120 mln a nagle 150..

0

Ronaldo wygrał ostatnio ZP - OK, ale poleciał po bandzie mówiąc że jest lepszy od Leo.

0

Niech wykładają na stół dobrą kasę i może iść, płaczu po nim nie będzie.

0

Jedni mają lepiej a inni gorzej. Cóż zrobić.

0

Spora kasa jeśli to prawda, zobaczymy co wybierze.

0

Ja tam nie rozumiem dlaczego miałby w ogóle odchodzić :D Nie po to go klub sprowadzał za taką kasę.

1

Ja tam zagłosowałem na Mine, bo wierzę w niego :) A co będzie to się okaże :)

2

Taa w Barcelonie to niby nic by nie osiągnął już..

1

Dokładnie... 500 mln za obrońcę, to Leo ma 700 mln klauzuli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?