0

Neymar to sam nie wiem czego chce.

0

Poleciał ostro po bandzie.

14

Dzień bez słowa szpaler dniem straconym.

11

Niech nadal myślą nad wypożyczaniem Dembele :D

1

Cieszą i to bardzo! Ale przecież najlepiej go wypożyczyć hahah :D

0

Pewna wygrana ;) Kontynuacja rekordu nadal trwa, oby do końca sezonu! VeB! :)

7

Dembele co za dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Leo co strzelił :D

0

Rakieta poszedł jak dzik w sosnę :D

0

Dembeleeeeeeeeeeee :D

6

Dembele i Cou po 90 min, niesamowite :D

0

Yerry :D

0

Kurde, szkoda...

1

Leooooooooooooooo :) Coś pięknego ;)

0

Ładny początek :D

0

Dembele nieźle :)

0

Coutinhooooooooo :)

0

Fajny skład i Dembele od początku ;) Mats to chyba nie jest zadowolony ;P

0

Tyle to się nie spodziewałem... Jak to mówią, za głupotę trzeba płacić.. Szansa dla Semedo.

18

Byle w końcu od początku do końca zagrał Dembele.

1

Fajnie jest poznać trochę historii na takie tematy, dobra robota!

0

Z takim nazwiskiem to nic dziwnego że wiele drużyn go chce, marketingowo też wyjdą na tym świetnie.

0

Wstydzili by się z tego Madrytu.

0

Suarez już miał chrapkę na sędziego, te zęby he he :DD

1

Zamiast dawać mu minuty na boisku, to lepiej posadzić na ławie i sprowadzać kolejnego za 100 baniek. Jak Griezmann dołączy do Barcy, to Dembele może z tej ławki już nie wstać. Totalna głupota, nie wiem po co w ogóle go sprowadzali i teraz marnują mu karierę. Nie chodzi tu o mecz z Realem, bo ostatnio też grzeje i tak ławkę.

0

Takie coś się szanuje :))

0

Się chłopak rozstrzelał ;) Oby tylko dobrze przystosował się do gry w FCB ;)

1

Wiemy, jacy są niektórzy piłkarze - Tylko że w Realu też tacy są.

24

Tym niezdarom nawet VAR nie pomoże :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?