Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wytrzymałość to on ma zajebistą..
0
Oby to był dobry transfer.
0
Wszystko się kiedyś musi zakończyć, niestety ale przyjdzie też czas że Leo już nie zobaczymy w barwach FCB..
1
Wara od Coutinho :)
0
Oby wygrał jak najwięcej :)
5
Co za kabaret, tylko wypożyczenie... Rafinha też miał obowiązkowo zostać wykupiony przez Inter po awansie do LM.
15
Willian do Barcelony? To jakieś nieporozumienie.
3
To teraz tylko czekamy na jego przybycie. Oby się sprawdził.
0
Po co niby Willian? Daliby sobie już z tymi plotkami o nim spokój.
3
Szkoda że Kolumbia odpadła, mam nadzieję że Yerry nie odejdzie z Barcelony i będzie otrzymywał kolejne minuty na boisku.
9
Mógł trafić ale nie ma co skreślać Dembele, jeszcze się może okazać, że będzie lepszy od Mbappe.
3
Ale te mistrzostwa są dziwne.
0
I dobrze, niech ktoś inny w końcu zdobędzie to wyróżnienie, przyda się odmiana.
8
Osłodą odpadnięcia Argentyny, jest wyrzucenie ze burtę rep. Portugalii z Ronaldo na czele ;)
0
Tak jak czułem ostatnio, że mimo wyjścia z grupy Argentyny nie wróżę im nic dobrego, tak więc pojadą teraz zapewne do domu. Nic nie grali na tych mistrzostwach szczególnego.
0
150 mln - no nieźle ha ha :)
12
Coś pięknego, Niemcy za burtą :D
0
Z grupy wyszli cudem, ale jakoś im nic dobrego nie wróże dalej na tym mundialu.
1
Goooooooooooooooooooool!!
0
Co za żenujące wykonania rzutów rożnych.
0
Higuain....
1
Mają teraz szczęście..
0
Szkoda że na pozyskanie Eriksena nie ma praktycznie szans.
0
Nawet gdyby udało im się wyjść z grupy, to dalej czarno to widzę..
0
Jakoś nie sądzę by Thiago chciał przejść do Realu.
1
Żeby tak dać ciała, nawet nie wyjść z grupy. Żenada, kompromitacja.
0
Szkoda, gdy go sprowadzali sądziłem że będzie miał szansę na coś więcej, dopiero co dołączył a już sprzedaż.
1
Szkoda że Argentyna ma taki fajny skład a gra taką padakę...
0
Masakra z tą Argentyną, oni mogą zapomnieć o czymkolwiek z taką grą.
0
Co to będzie jak wybije mu z 25-30 lat lat skoro teraz tak już wygląda.