Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że o Gomesie nie może być takiego info.. Dobry interes klub zrobił nawet na sprzedaży Francuza. Ciekawe czy teraz Cucu do pierwszego składu, oby.
4
Coś czuję że sprzedaż Miny może być błędem, ale to tylko moje przeczucia.
0
Szkoda że do tego musi dojść aby zmieniać coś w nazwie..
1
Oby w Evertonie odnosił sukcesy i miał pierwszy skład.
0
Dziwne że nie chce skrócić wakacji w takiej sytuacji.
0
Niespodzianki widzę nie było i padło na Gomesa :D Najtrudniej się jest go pozbyć :D
0
Bardzo niska klauzula.. Oby nie poszedł w ślady Brazylijczyków.
1
Co ten gość bierze to ja nie wiem :D
3
Teraz to niech sobie Chelsea sprzedaje Williana nawet za 100 mln :D
0
Bardzo dobrze, zamknąć go na lata. Jak taki ktoś mógł być prezydentem Barcy, tfu!
0
Cóż, bywa i tak :D Nie zawsze się wszystko udaje.
5
Niech się rozwija, strzela dużo bramek, sporo asyst i co najważniejsze jak najwięcej zdobytych trofeów :)
0
Ale szybka akcja, takie rzeczy nie dzieją się często :D
2
To już nie będą te same El Clasico co zawsze, nie będzie rywalizacji Leo I Ronaldo.
0
Czaj najwyższy aby opuścił pokład.
1
Pomarzyć zawsze sobie mogą, Messi to nie Ronaldo :)
0
Pierwsze słyszę o nim, ale zarząd ładnie wykiwał Włochów :D
0
Już na siłę wyszukują zawodników byle o kimś tylko popisać..
6
Oby Chelsea to odrzuciła... Jeśli chodzi o Digne i jest to prawda, sprzedać go i wprowadzić Cucu.
23
Jeszcze będzie nas zachwycał swoją grą, jestem pewien :)
7
Cenię sobie umiejętności Hazarda, ale przegięli po całości z tym Dembele + kasa.
0
Oby mu się to udało, zobaczymy jak sobie poradzi w Europie.
0
Zostawić Mine i za rok wprowadzić za Thomasa.
2
Dla mnie to mogą sobie wybrać byle kogo, nie te czasy już że przejmowałem się kto zdobędzie ZP :)
2
Courtois tylko 35 mln? A to ciekawe.
2
Gdyby się tak zainteresowali na serio Hazardem to byłoby to zdecydowanie lepsze.
0
Ależ zajebisty interes zrobimy jak Gomes odejdzie, ręce opadają.
0
Wytrzymałość to on ma zajebistą..
0
Oby to był dobry transfer.
0
Wszystko się kiedyś musi zakończyć, niestety ale przyjdzie też czas że Leo już nie zobaczymy w barwach FCB..