0

Szkoda że o Gomesie nie może być takiego info.. Dobry interes klub zrobił nawet na sprzedaży Francuza. Ciekawe czy teraz Cucu do pierwszego składu, oby.

4

Coś czuję że sprzedaż Miny może być błędem, ale to tylko moje przeczucia.

0

Szkoda że do tego musi dojść aby zmieniać coś w nazwie..

1

Oby w Evertonie odnosił sukcesy i miał pierwszy skład.

0

Dziwne że nie chce skrócić wakacji w takiej sytuacji.

0

Niespodzianki widzę nie było i padło na Gomesa :D Najtrudniej się jest go pozbyć :D

0

Bardzo niska klauzula.. Oby nie poszedł w ślady Brazylijczyków.

1

Co ten gość bierze to ja nie wiem :D

3

Teraz to niech sobie Chelsea sprzedaje Williana nawet za 100 mln :D

0

Bardzo dobrze, zamknąć go na lata. Jak taki ktoś mógł być prezydentem Barcy, tfu!

0

Cóż, bywa i tak :D Nie zawsze się wszystko udaje.

5

Niech się rozwija, strzela dużo bramek, sporo asyst i co najważniejsze jak najwięcej zdobytych trofeów :)

0

Ale szybka akcja, takie rzeczy nie dzieją się często :D

2

To już nie będą te same El Clasico co zawsze, nie będzie rywalizacji Leo I Ronaldo.

0

Czaj najwyższy aby opuścił pokład.

1

Pomarzyć zawsze sobie mogą, Messi to nie Ronaldo :)

0

Pierwsze słyszę o nim, ale zarząd ładnie wykiwał Włochów :D

0

Już na siłę wyszukują zawodników byle o kimś tylko popisać..

6

Oby Chelsea to odrzuciła... Jeśli chodzi o Digne i jest to prawda, sprzedać go i wprowadzić Cucu.

23

Jeszcze będzie nas zachwycał swoją grą, jestem pewien :)

7

Cenię sobie umiejętności Hazarda, ale przegięli po całości z tym Dembele + kasa.

0

Oby mu się to udało, zobaczymy jak sobie poradzi w Europie.

0

Zostawić Mine i za rok wprowadzić za Thomasa.

2

Dla mnie to mogą sobie wybrać byle kogo, nie te czasy już że przejmowałem się kto zdobędzie ZP :)

2

Courtois tylko 35 mln? A to ciekawe.

2

Gdyby się tak zainteresowali na serio Hazardem to byłoby to zdecydowanie lepsze.

0

Ależ zajebisty interes zrobimy jak Gomes odejdzie, ręce opadają.

0

Wytrzymałość to on ma zajebistą..

0

Oby to był dobry transfer.

0

Wszystko się kiedyś musi zakończyć, niestety ale przyjdzie też czas że Leo już nie zobaczymy w barwach FCB..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?