Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby tam nadal czarował swoją magią ;)
0
Zapomnijcie o Dembele? Szybko coś.
4
Dobry pomysł, lepiej teraz aby nie było problemu tak jak z Miną. Tylko póki co trzeba odchudzić kadrę..
0
Czas najwyższy by to zakończyć, bardzo kiepski transfer. Odejdzie zapewne do innego klubu i będzie w wysokiej formie.
1
Wszystko zajebiście, ale powinni mu zabronić strzelać zza pola karnego bo w Barcelonie tego się nie robi :)
1
Ciekaw jestem ile to będzie trwać?
0
Było ustalone 35 mln a teraz mowa o 20 tylko. Co za kabaret!
4
Jakoś nie jestem przekonany co do jego przyszłości w FCB.
66
Kurcze, to zdjęcie Andresa siedzącego na murawie potrafi wywołać emocje w człowieku..
1
Ale chłopak ma pecha do kontuzji w tym sezonie.
21
Skoro oferowano mu 25 mln i nie zaakceptował, a w FCB ma zarabiać 15 to widać że na kasie mu nie zależy ;)
0
AS i wszystko jasne. Dopiero co była mowa o 120 mln a nagle 150..
0
Ronaldo wygrał ostatnio ZP - OK, ale poleciał po bandzie mówiąc że jest lepszy od Leo.
0
Niech wykładają na stół dobrą kasę i może iść, płaczu po nim nie będzie.
0
Jedni mają lepiej a inni gorzej. Cóż zrobić.
0
Spora kasa jeśli to prawda, zobaczymy co wybierze.
0
Ja tam nie rozumiem dlaczego miałby w ogóle odchodzić :D Nie po to go klub sprowadzał za taką kasę.
1
Ja tam zagłosowałem na Mine, bo wierzę w niego :) A co będzie to się okaże :)
2
Taa w Barcelonie to niby nic by nie osiągnął już..
1
Dokładnie... 500 mln za obrońcę, to Leo ma 700 mln klauzuli.
0
Przecież on praktycznie mało co gra, czego tu się spodziewać? On musi się ogrywać.
0
Z tego co teraz oglądałem obszerny skrót to nasza obrona w tym meczu to była tragedia, dziwnie się oglądało Barce która dostaje baty 5:1..
0
Szkoda kurde, już nie zakończymy sezonu bez porażki...
1
Dopiero teraz zacząłem oglądać bo nie mogłem wcześniej, widzę niezłe jajca, 9 bramek i Cou hat-trick. Trzeba obejrzeć powtórkę, oby tylko nasi zdołali jeszcze coś strzelić aby rekord nadal był kontynuowany.
1
Jeśli faktycznie Digne odejdzie to lepiej dać szansę Cucurelli.
2
A mógł grać dalej z nimi, szkoda że wybrał kasę..
0
Czyli co Bale odchodzi a na jego miejsce pewnie sprowadzą Neymara.
1
Ciekawe ile na tym zarobi klub jeśli faktycznie odejdzie.
0
Neymar to sam nie wiem czego chce.
0
Poleciał ostro po bandzie.