Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajna wiadomość, taki bramkarz akceptuje rolę zmiennika, to się szanuje :)
9
My możemy chcieć, ale Andres na pewno odchodzi, trzeba to z trudem zaakceptować..
0
Xavi, Puyol, Iniesta.. Szkoda że ten czas tak szybko przemija.. Andres - Legenda!
0
To że Leo potrzebuje odpoczynku zgodzę się, powinien w ostatnich mniej ważnych spotkaniach odpoczywać, ale żeby całkowicie bez gry? Chyba mu się coś poprzestawiało. Nie wyobrażam sobie GD bez Leo.
0
Rozumiem, najważniejsze że wyjaśnione. Pozdro.
0
Napisałem że sorry, nie zauważyłeś?
0
Sorry, faktycznie 1 mecz, mój błąd. Pomyliło mi się z inną sytuacją.
0
Przecież za bezpośrednią czerwoną kartkę jest dwa mecze kary. Nie wiadomo czy by tak samo zrobił gdyby grał od początku, zupełnie inaczej mecz mógł wyglądać, można sobie tak gdybać.
0
Bo ledwo co wszedł a już czerwona i teraz bez niego 2 mecze.
0
A teraz 2 mecze kary.
1
Koniec.. Uff remis, całe szczęście że wytrzymali.
0
3 minuty, oby nie przegrać tylko.
0
Masakra...
1
Strzelił ręką i jak się cieszy..
0
Gol ręką zawsze spoko...
1
Ja pierdziele....
0
Ja nie wiem po co Roberto to zrobił, dopiero co wszedł :/
0
Roberto bez sensu co on zrobił.......
1
Paulinhoooooooooooo gooooooooool :)
0
Wchodzi Leo :)
0
Niech on już odejdzie z Barcy bo się nie da wytrzymać. Mats tak się stara a przez takiego Zamora mu ucieka..
4
Gomes to wszystko zje... swoim nieudanym podaniem...........
0
Kapitalny strzał!
2
Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11
Mats co wybronił!!!!!!!!!!
7
Mina jak napierdzielał :D
0
Mats!
0
Ciekawe jak to będzie wyglądało.. oby nie przekombinował. Vamos!
1
Jak nie ma zmian to nie ma, jak teraz to cały skład prawie wymieniony. Valverde zaszalał na ostro :D
9
Jeśli tylko będzie dobra oferta to warto ją rozważyć, w jego miejsce można wprowadzić np. Cucurelle z Barcy B.