Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze nasi odpadną.. co za padaka.
0
Karny, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
City 1-1 więc odpadają już na pewno ;)
1
Tragiczna połowa w naszym wykonaniu, oby w drugiej odpalili.
0
Zaraz stracą drugą to może się kurna obudzą, bo to co grają to jakiś dramat!
0
Zajebiste krycie nie ma co.
1
Co oni robią, no ja pierdzielę!
0
Nasi chyba w szatni jeszcze siedzą.
1
Kurna goool Roma :/
0
City 1-0 :D
2
Znowu brak Dembele w LM..
2
Znowu bez Dembele? To sobie chłopak nie pogra w LM...
0
Fajnie że padł remis :) Już się nie mogę doczekać świętowania :)
5
To City powodzenia życzę jeśli myślą jeszcze o awansie a sędziować ma Lahoz :D
18
AS niech nadal pisze bzdety że Leo bez formy :)
10
Zdobyć tryplet, zakończyć sezon bez porażki i pobić rekord Sociedad, to byłoby coś pięknego :)
0
Kolejne ważne 3 pkt w drodze po mistrzostwo :) VeB! :)
3
Leoooooooo hat-trick!!! :)
0
Kurde, Leganes gol....
0
AS pisze że Messi bez formy hahahahaah :D
0
Znowu Leooooooooooooo gooooooooooooool :)
0
Mistrz wolnych :)
0
Leoooooooooooooooooooo!!!! :)
0
Jak on tego nie trafił....
17
Mocny skład jak na rotacje.. :D Fajnie że gra Thomas i Semedo :) Vamos!
0
Hah a niech sobie wsadzą ten szpaler daleko :) Najważniejsze że na koniec sezonu my będziemy cieszyć się z Mistrzostwa :))
4
Chciałbym aby szansę otrzymał Thomas, więc skład AS jest OK.
2
Messi bez formy nadal jest lepszy od większości piłkarzy z większych klubów :)
0
Śmieszne to było jak po nich skakali, ale z drugiej strony kiepskie zachowanie ze strony kibiców..
0
Tak się boja Barcelony że sami sobie strzelają heh :)