1

Jeszcze nasi odpadną.. co za padaka.

0

Karny, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

City 1-1 więc odpadają już na pewno ;)

1

Tragiczna połowa w naszym wykonaniu, oby w drugiej odpalili.

0

Zaraz stracą drugą to może się kurna obudzą, bo to co grają to jakiś dramat!

0

Zajebiste krycie nie ma co.

1

Co oni robią, no ja pierdzielę!

0

Nasi chyba w szatni jeszcze siedzą.

1

Kurna goool Roma :/

0

City 1-0 :D

2

Znowu brak Dembele w LM..

2

Znowu bez Dembele? To sobie chłopak nie pogra w LM...

0

Fajnie że padł remis :) Już się nie mogę doczekać świętowania :)

5

To City powodzenia życzę jeśli myślą jeszcze o awansie a sędziować ma Lahoz :D

18

AS niech nadal pisze bzdety że Leo bez formy :)

10

Zdobyć tryplet, zakończyć sezon bez porażki i pobić rekord Sociedad, to byłoby coś pięknego :)

0

Kolejne ważne 3 pkt w drodze po mistrzostwo :) VeB! :)

3

Leoooooooo hat-trick!!! :)

0

Kurde, Leganes gol....

0

AS pisze że Messi bez formy hahahahaah :D

0

Znowu Leooooooooooooo gooooooooooooool :)

0

Mistrz wolnych :)

0

Leoooooooooooooooooooo!!!! :)

0

Jak on tego nie trafił....

17

Mocny skład jak na rotacje.. :D Fajnie że gra Thomas i Semedo :) Vamos!

0

Hah a niech sobie wsadzą ten szpaler daleko :) Najważniejsze że na koniec sezonu my będziemy cieszyć się z Mistrzostwa :))

4

Chciałbym aby szansę otrzymał Thomas, więc skład AS jest OK.

2

Messi bez formy nadal jest lepszy od większości piłkarzy z większych klubów :)

0

Śmieszne to było jak po nich skakali, ale z drugiej strony kiepskie zachowanie ze strony kibiców..

0

Tak się boja Barcelony że sami sobie strzelają heh :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?