6

Totalną głupota byłoby pozbywanie się Miny, on nawet nie ma okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności..

4

A Ronaldo nadal swoje, ale niech sobie tak uważa :D

0

Bardzo bym chciał aby Kapitan został, ale czuję że odejdzie.. wie że jest Coutinho, ewentualne przyjście Griezmanna też może wszystko zmienić, Leo cofnie się do pomocy a tam zostaje miejsce dla Busiego i Rakiety. Jeszcze w dodatku do Barcy ma dołączyć Arthur, a dla samego Andresa finansowo ta oferta jest na pewno bardzo korzystna. Oby jednak było inaczej.

1

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na jego transfer za tak "promocyjną" cenę :)

0

Takie wiadomości są świetne :) Oby w pełni był gotów na Rome.

0

"Ambitny projekt" :D Już pokazali ile za kasę można mieć :D

0

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Leo by w końcu udało mu się zdobyć ten upragniony tytuł, którego nie ma w swojej kolekcji.

3

Latający Umtiti :D

0

Zawzięty to on jest, ale pytanie czy wyjdzie mu to na dobre? Jak ma być bez gry to lepiej dla niego by odszedł.

4

Zdecydowanie powinien otrzymywać więcej szans. Jak można uważać że gra wystarczająco często?

4

I co z tego że Ronaldo traci do Leo tylko 3 bramki? Równie dobrze to Leo może w kolejnym meczu strzelić 3-4, Ronaldo nic i znowu mu odjedzie :) Niech sobie zgarnia to Pichichi, bo widać że to dla nich coś bardzo ważnego :D A Ja wierzę że i tak na koniec Leo będzie górą :)

0

Po czasie, ale Coutinho ;P

1

Zajebiście że Mats objął prowadzenie w klasyfikacji Zamora, zasłużył :) Oby tylko tak do końca :) A przy okazji mamy kolejne 3 pkt przewagi nad Atletico :)

0

Jest spokojne zwycięstwo, 3 pkt zdobyte :) VeB! :)

1

To Leo z wolnego teraz :)

1

Pięknie Dembele :)

1

Leoooooooooooooooo gooooooooooool ;)

1

Masakra że to nie wpadło...

0

Był spalony Alby przy bramce.

0

Umtiti żółta, żal...

0

Ale byłaby brama...

0

Pacoooooooooooooooooo :)

2

Zajebisty składzik, tym bardziej że Cou i Dembele od początku :) Lecimy po 3 pkt. Vamoooos Barca! :)

0

Skład Mundo i jazda z nimi.

1

Poziom Ligi za słaby dla Neymara? To nie wiedział o tym? A no tak, kasa i bycie lepszym od Leo. To pierwsze może i osiągnął, ale o drugim niech zapomni.

23

Z niecierpliwością czekam na ten wywiad, bo nie dość że są one rzadko, to jak już jest czyta się go świetnie :)

0

Coś pięknego, spełniło się to co tak wiele osób chciało, w tym i Ja :) Ciekawe czy Juve znajdzie sposób na Real :)

0

Kurde, akurat musiało trafić na tak ważne mecze.. :/

1

Oczywiście że chciałbym aby nasi trafili na Rome.

2

Leoś na każdej okładce, coś pięknego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?