Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ma chłopak zakręconą karierę ;P
0
A pomyśleć że był na wylocie.. ;) Świetna wiadomość.
0
Co to się na tym świecie dzieje, w wieku 24 lat odejść z Europy do Chin mając przed sobą najlepsze lata kariery. Pieniądze przewracają w głowach.
0
Kurde, tragicznie wyglądamy na tle drużyn najbardziej bramkostrzelnych.
2
Cóż, to że jego atutem jest siła fizyczna i kondycja nie oznacza że będzie zasuwał na boisku za każdym razem, to tłumaczy jego ostatnie słabe występy, to nie ten Paulinho który grał na początku kariery w FCB. Odpoczynek by mu się bardzo przydał.
4
Krótko i na temat, ma 100% racji.
0
Dokładnie, nie lubię gdy jakaś drużyna gra takim "autobusem".
18
Andres dobrze mówi, u siebie zawsze lepiej, tam występuje magia i oby ona pomogła naszym :)
0
Wiesz, w rewanżu wystarczy nam 0-0, to Chelsea będzie zmuszona atakować, a jak będą atakować i się otworzą to dla naszych też lepiej.
18
Oby nasza obecna forma to był tylko przejściowy okres, wierzę że nasi odpalą na decydującą fazę sezonu.
1
W końcu nadszedł ten moment, teraz w rewanżu możemy mieć nawet 0-0 i awansujemy, ale wiadomo że trzeba będzie walczyć przez kolejne 90 minut bo Chelsea się łatwo nie podda.
0
Wygrać nie wygrała, ale dzięki asyście Andresa i bramce Leo w rewanżu mamy lepiej :)
0
Nie wiem jak to można nawet nazwać "taktyką". Ale nie zamierzam się sprzeczać, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
0
A jednak Leo zrobił to co należy, strzelił bardzo ważną bramkę.
1
Może nie zagraliśmy jakoś przekonująco, ale dobrze że trafiliśmy na 1:1, ta bramka naprawdę wiele daje przed rewanżem. Najważniejsze że Leoś w końcu strzelił. VeB!
3
Messi w końcu strzelił Chelsea gola!!!!!
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
0
Dembele to pewnie nie wejdzie :/
0
Jeszcze ponad 20 minut, ale dobrze że mamy rewanż u siebie.
1
Pierdzielony autobus, taka gra powinna być zakazana.
0
Willian do 3 razy sztuka i za 3 mu siadło...
0
Ehh Willian gol ;/
8
Oby niebawem wszedł Dembele.
11
Na drugą połowę obowiązkowo Dembele, trzeba nam kogoś z przodu kto rozrusza trochę to wszystko.
0
Ale mamy farta znowu słupek...
0
Słupek na nasze szczęście..
8
Ale wszędzie tnie.. ja pierdziele, tyle minut meczu już człowiek nie obejrzał..
1
Ajaja Paulinho..
2
Który to kanał?
5
Jest na Cyfrowym Polsacie na jakimś kanale mecz?