0

Ale ma chłopak zakręconą karierę ;P

0

A pomyśleć że był na wylocie.. ;) Świetna wiadomość.

0

Co to się na tym świecie dzieje, w wieku 24 lat odejść z Europy do Chin mając przed sobą najlepsze lata kariery. Pieniądze przewracają w głowach.

0

Kurde, tragicznie wyglądamy na tle drużyn najbardziej bramkostrzelnych.

2

Cóż, to że jego atutem jest siła fizyczna i kondycja nie oznacza że będzie zasuwał na boisku za każdym razem, to tłumaczy jego ostatnie słabe występy, to nie ten Paulinho który grał na początku kariery w FCB. Odpoczynek by mu się bardzo przydał.

4

Krótko i na temat, ma 100% racji.

0

Dokładnie, nie lubię gdy jakaś drużyna gra takim "autobusem".

18

Andres dobrze mówi, u siebie zawsze lepiej, tam występuje magia i oby ona pomogła naszym :)

0

Wiesz, w rewanżu wystarczy nam 0-0, to Chelsea będzie zmuszona atakować, a jak będą atakować i się otworzą to dla naszych też lepiej.

18

Oby nasza obecna forma to był tylko przejściowy okres, wierzę że nasi odpalą na decydującą fazę sezonu.

1

W końcu nadszedł ten moment, teraz w rewanżu możemy mieć nawet 0-0 i awansujemy, ale wiadomo że trzeba będzie walczyć przez kolejne 90 minut bo Chelsea się łatwo nie podda.

0

Wygrać nie wygrała, ale dzięki asyście Andresa i bramce Leo w rewanżu mamy lepiej :)

0

Nie wiem jak to można nawet nazwać "taktyką". Ale nie zamierzam się sprzeczać, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

0

A jednak Leo zrobił to co należy, strzelił bardzo ważną bramkę.

1

Może nie zagraliśmy jakoś przekonująco, ale dobrze że trafiliśmy na 1:1, ta bramka naprawdę wiele daje przed rewanżem. Najważniejsze że Leoś w końcu strzelił. VeB!

3

Messi w końcu strzelił Chelsea gola!!!!!

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

0

Dembele to pewnie nie wejdzie :/

0

Jeszcze ponad 20 minut, ale dobrze że mamy rewanż u siebie.

1

Pierdzielony autobus, taka gra powinna być zakazana.

0

Willian do 3 razy sztuka i za 3 mu siadło...

0

Ehh Willian gol ;/

8

Oby niebawem wszedł Dembele.

11

Na drugą połowę obowiązkowo Dembele, trzeba nam kogoś z przodu kto rozrusza trochę to wszystko.

0

Ale mamy farta znowu słupek...

0

Słupek na nasze szczęście..

8

Ale wszędzie tnie.. ja pierdziele, tyle minut meczu już człowiek nie obejrzał..

1

Ajaja Paulinho..

2

Który to kanał?

5

Jest na Cyfrowym Polsacie na jakimś kanale mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?