Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko fajnie, ale gdzie Valverde pomieści te wszystkie gwiazdy?
1
Dokładnie, teraz 3 pkt najważniejsze z Atletico.
0
Takie sędziowanie to o du** rozbić.
4
Z Atletico musimy wygrać, bo jak nie to będą jajca jeszcze..
4
Jak może taki Lahoz pracować jako sędzia w tak renomowanej lidze??
15
Ten remis to kompromitacja na własne życzenie.
0
I lipa, zremisujemy to.
0
Helena, mam zawał!!!!!!!!
0
Bez jaj, chyba ten mecz wygramy? Strata punktów tutaj byłaby czymś niezwykłym.
0
Jakim cudem tam był karny, nie pojmuję tego nadal.
9
Aż mnie ręka świerzbi jak widzę tego Lahoza.
0
I weź tu te mecze oglądaj, żeby się tylko wku... na sędziego.
52
Ręki bramkarza nie widział a tu karnego zobaczył co za typ!!!!!!!!
5
Karny hahahahahaha!!
3
Jak można być tak ślepym i nie zauważyć takiego czegoś? Tylko Lahoz tak potrafi.
0
Czerwona za takie coś!!
4
Hahahah żal!!!
0
Król rzutów wolnych! ;)
0
Leooooooooooooooooooo!!!
2
Brak Dembele i Coutinho? Suarez w wyjściowej? Valverde chyba serio chce by Suarez pauzował z Atletico.
3
Szacun dla młodego, narażał życie dla innych.
0
Oby tak było...
15
Gdyby wyszedł skład według AS to coś pięknego :)
1
Ale lipa że Mina poza kadrą, szkoda że nie może zagrać z Las Palmas :/
1
Za 18 mln teraz takiego pomocnika niemożliwe by sprowadzić. Świetny transfer ze strony klubu.
0
Ciekawe jak teraz PSG zagra z Realem bez Neymara.
2
A Ronaldo jak uciszał to było dobrze? Co za typ!
0
Nie ma takiej opcji, Ci co chcieli to dostali.
0
Spoko, poszło ;P
0
Poszło PW :p