0

Wszystko fajnie, ale gdzie Valverde pomieści te wszystkie gwiazdy?

1

Dokładnie, teraz 3 pkt najważniejsze z Atletico.

0

Takie sędziowanie to o du** rozbić.

4

Z Atletico musimy wygrać, bo jak nie to będą jajca jeszcze..

4

Jak może taki Lahoz pracować jako sędzia w tak renomowanej lidze??

15

Ten remis to kompromitacja na własne życzenie.

0

I lipa, zremisujemy to.

0

Helena, mam zawał!!!!!!!!

0

Bez jaj, chyba ten mecz wygramy? Strata punktów tutaj byłaby czymś niezwykłym.

0

Jakim cudem tam był karny, nie pojmuję tego nadal.

9

Aż mnie ręka świerzbi jak widzę tego Lahoza.

0

I weź tu te mecze oglądaj, żeby się tylko wku... na sędziego.

52

Ręki bramkarza nie widział a tu karnego zobaczył co za typ!!!!!!!!

5

Karny hahahahahaha!!

3

Jak można być tak ślepym i nie zauważyć takiego czegoś? Tylko Lahoz tak potrafi.

0

Czerwona za takie coś!!

4

Hahahah żal!!!

0

Król rzutów wolnych! ;)

0

Leooooooooooooooooooo!!!

2

Brak Dembele i Coutinho? Suarez w wyjściowej? Valverde chyba serio chce by Suarez pauzował z Atletico.

3

Szacun dla młodego, narażał życie dla innych.

0

Oby tak było...

15

Gdyby wyszedł skład według AS to coś pięknego :)

1

Ale lipa że Mina poza kadrą, szkoda że nie może zagrać z Las Palmas :/

1

Za 18 mln teraz takiego pomocnika niemożliwe by sprowadzić. Świetny transfer ze strony klubu.

0

Ciekawe jak teraz PSG zagra z Realem bez Neymara.

2

A Ronaldo jak uciszał to było dobrze? Co za typ!

0

Nie ma takiej opcji, Ci co chcieli to dostali.

0

Spoko, poszło ;P

0

Poszło PW :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?