Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby przegrać aż 6:1.. masakra.
0
Jak widać ludzie na tej stronie się znają :D
0
Jeszcze za pół darmo niech oddadzą.. A za 2 lata cena wzrośnie trzykrotnie, jak z Thiago..
0
Bardzo dobra decyzja, Busi jest nam potrzebny w pełni zdrów na LM, w Lidze mamy bezpieczną przewagę.
0
Pytanie czy koledzy mu w tym wystarczająco pomogą..
9
To już wolałbym aby Dembele grał na stałe w pierwszym składzie, nie że tylko zmiennik..
10
Oby to nie była prawda że odejdzie, kurde ja rozumiem, ogromna kasa dla nich ważna, ale nie zarabia też mało w porównaniu do zwykłego "szarego" człowieka.. Ma pewne miejsce w składzie, gra w najlepszym klubie, co sezon jest walka o najwyższe trofea, a tu rozchodzi się o pieniądze..
2
Pique powinien otrzymać to miano, zasłużył na to przez te wszystkie lata. Ale wybór Chorwata też byłby dobrym ruchem.
16
Ta skromność zaprowadzi go daleko. Już jestem ciekaw jak poradzi sobie w naszej ukochanej drużynie.
0
Szkoda że Sergi nie został powołany, w Barcelonie taką robotę odwala na boisku :/
1
Jeśli Andres zdecyduje się odejść po tym sezonie, to nie zostaje nic innego, jak uszanować jego decyzje i podziękować mu za to co zrobił dla tego klubu przez całą karierę.
0
Heh dobre, dobre :D
6
Totalną głupota byłoby pozbywanie się Miny, on nawet nie ma okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności..
4
A Ronaldo nadal swoje, ale niech sobie tak uważa :D
0
Bardzo bym chciał aby Kapitan został, ale czuję że odejdzie.. wie że jest Coutinho, ewentualne przyjście Griezmanna też może wszystko zmienić, Leo cofnie się do pomocy a tam zostaje miejsce dla Busiego i Rakiety. Jeszcze w dodatku do Barcy ma dołączyć Arthur, a dla samego Andresa finansowo ta oferta jest na pewno bardzo korzystna. Oby jednak było inaczej.
1
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na jego transfer za tak "promocyjną" cenę :)
0
Takie wiadomości są świetne :) Oby w pełni był gotów na Rome.
0
"Ambitny projekt" :D Już pokazali ile za kasę można mieć :D
0
Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Leo by w końcu udało mu się zdobyć ten upragniony tytuł, którego nie ma w swojej kolekcji.
3
Latający Umtiti :D
0
Zawzięty to on jest, ale pytanie czy wyjdzie mu to na dobre? Jak ma być bez gry to lepiej dla niego by odszedł.
4
Zdecydowanie powinien otrzymywać więcej szans. Jak można uważać że gra wystarczająco często?
4
I co z tego że Ronaldo traci do Leo tylko 3 bramki? Równie dobrze to Leo może w kolejnym meczu strzelić 3-4, Ronaldo nic i znowu mu odjedzie :) Niech sobie zgarnia to Pichichi, bo widać że to dla nich coś bardzo ważnego :D A Ja wierzę że i tak na koniec Leo będzie górą :)
0
Po czasie, ale Coutinho ;P
1
Zajebiście że Mats objął prowadzenie w klasyfikacji Zamora, zasłużył :) Oby tylko tak do końca :) A przy okazji mamy kolejne 3 pkt przewagi nad Atletico :)
0
Jest spokojne zwycięstwo, 3 pkt zdobyte :) VeB! :)
1
To Leo z wolnego teraz :)
1
Pięknie Dembele :)
1
Leoooooooooooooooo gooooooooooool ;)
1
Masakra że to nie wpadło...