Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leoś na każdej okładce, coś pięknego ;)
0
Raz na 50 lat? No chyba nie bardzo :) Messi jest tylko jeden i nie sądzę by był ktoś jeszcze taki :)
4
Mieć Messiego w drużynie to prawdziwy przywilej :)
0
100 :)
3
Ten człowiek jest niesamowity, jeszcze kilka sezonów gry przed nim i to doskonała okazja by polepszyć swój dorobek bramkowy w tych prestiżowych rozgrywkach.
0
Miejmy nadzieję że w końcu mu to pomoże, choć długo to wszystko trwa.. Zbytnio się na jego nagły wystrzał formy nie nastawiam.
25
Kurde, oby to nic poważnego, strata Busiego w tak ważnej części sezonu byłaby ogromnym ciosem.
5
Brawo dla niego :) Oby od teraz z każdym kolejnym meczem było więcej bramek :)
35
Chciałbym aby Real trafił na City, myślę że Pep by znalazł na nich sposób. A nam Rome.
7
To był piękny wieczór z ukochaną Barcą :) VeB!
6
Piękne zachowanie kibiców :) Pedro, Pedro na trybunach :)
0
Messi gol numer 100 :)
1
Mamy to :) Teraz Chelsea już nic nie ugra :)
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
0
Chelsea groźnie od początku drugiej połowy.
1
Ale mamy teraz szczęście...
0
Pięknie Mats.
1
Leo jaką robotę wykonał w tej akcji! :)
1
Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ależ kapitalny początek! :)
0
Leooooooooooooooooooooooo!!!!
0
Jak to dobrze że jest transmisja na TVP online, w końcu nie trzeba szukać linku i się denerwować że zacina :D
0
Ale gwizdy na hymn :D
1
Dembele od początku? Super, tak bardzo chciałem by zagrał w pierwszym składzie :) Vamos Barca po awans!
9
Chciałbym Dembele od początku, jest już zdrów więc fajnie gdyby Valverde na niego postawił.
0
Dzięki za miłe słowa! ;) Nie każdy tutaj lubi moje wypowiedzi, ale mnie to zupełnie nie rusza, piszę to co mi myśl nasunie, jak komuś nie pasuje nie musi tego czytać :)
0
Neymar pewnie żałuje że Coutinho dołączył do Barcy, teraz zapewne chciałby grać razem z nim.
3
To byłoby bez sensu gdyby musiał odejść właśnie on, to po co został sprowadzony? Sądziłem że Yerry będzie otrzymywał więcej minut..
0
Paulinho bez formy i jest wyczerpany, lepiej za niego postawić właśnie na Dembele.
0
Niezłe cyrki dzieją się w tej Grecji, z pistoletem na boisku? No nieźle..