2

Leoś na każdej okładce, coś pięknego ;)

0

Raz na 50 lat? No chyba nie bardzo :) Messi jest tylko jeden i nie sądzę by był ktoś jeszcze taki :)

4

Mieć Messiego w drużynie to prawdziwy przywilej :)

0

100 :)

3

Ten człowiek jest niesamowity, jeszcze kilka sezonów gry przed nim i to doskonała okazja by polepszyć swój dorobek bramkowy w tych prestiżowych rozgrywkach.

0

Miejmy nadzieję że w końcu mu to pomoże, choć długo to wszystko trwa.. Zbytnio się na jego nagły wystrzał formy nie nastawiam.

25

Kurde, oby to nic poważnego, strata Busiego w tak ważnej części sezonu byłaby ogromnym ciosem.

5

Brawo dla niego :) Oby od teraz z każdym kolejnym meczem było więcej bramek :)

35

Chciałbym aby Real trafił na City, myślę że Pep by znalazł na nich sposób. A nam Rome.

7

To był piękny wieczór z ukochaną Barcą :) VeB!

6

Piękne zachowanie kibiców :) Pedro, Pedro na trybunach :)

0

Messi gol numer 100 :)

1

Mamy to :) Teraz Chelsea już nic nie ugra :)

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

0

Chelsea groźnie od początku drugiej połowy.

1

Ale mamy teraz szczęście...

0

Pięknie Mats.

1

Leo jaką robotę wykonał w tej akcji! :)

1

Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ależ kapitalny początek! :)

0

Leooooooooooooooooooooooo!!!!

0

Jak to dobrze że jest transmisja na TVP online, w końcu nie trzeba szukać linku i się denerwować że zacina :D

0

Ale gwizdy na hymn :D

1

Dembele od początku? Super, tak bardzo chciałem by zagrał w pierwszym składzie :) Vamos Barca po awans!

9

Chciałbym Dembele od początku, jest już zdrów więc fajnie gdyby Valverde na niego postawił.

0

Dzięki za miłe słowa! ;) Nie każdy tutaj lubi moje wypowiedzi, ale mnie to zupełnie nie rusza, piszę to co mi myśl nasunie, jak komuś nie pasuje nie musi tego czytać :)

0

Neymar pewnie żałuje że Coutinho dołączył do Barcy, teraz zapewne chciałby grać razem z nim.

3

To byłoby bez sensu gdyby musiał odejść właśnie on, to po co został sprowadzony? Sądziłem że Yerry będzie otrzymywał więcej minut..

0

Paulinho bez formy i jest wyczerpany, lepiej za niego postawić właśnie na Dembele.

0

Niezłe cyrki dzieją się w tej Grecji, z pistoletem na boisku? No nieźle..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?