7

Mina jak napierdzielał :D

0

Mats!

0

Ciekawe jak to będzie wyglądało.. oby nie przekombinował. Vamos!

1

Jak nie ma zmian to nie ma, jak teraz to cały skład prawie wymieniony. Valverde zaszalał na ostro :D

9

Jeśli tylko będzie dobra oferta to warto ją rozważyć, w jego miejsce można wprowadzić np. Cucurelle z Barcy B.

1

Jak zagrają Thomas, Paco i Dembele od początku do końca to będzie super.

1

To Mina aż tak słaby na treningach jest? Jakoś w to nie wierzę.

2

Przypomina mi się Enrique, to samo robił. Tak to już jest, gdy liczy się tylko na jednych i tych samych zawodników do końca meczu mimo że nie idzie, a czasem ten rezerwowy da więcej.

1

Przecież on nigdy nie wygra rywalizacji z Niemcem, choć jest bardzo dobry. Dziwię mu się, że taki bramkarz woli grać tylko w PK, a mógłby mieć podstawowy skład w niejednym świetnym klubie.

0

Z tymi transferami co były mieliśmy walczyć o wygranie LM i co, no właśnie nic.

0

Semedo za Roberto i na tym się rotacje zakończą.

0

Fajnie byłoby gdyby jednak został, ale to w roli rezerwowego, nasz kapitan ma już swoje lata a poziom gry na boisku jest bardzo wymagający. Uważam że jednak odejdzie, tym bardziej po porażce w LM.

1

Mats!!!!

0

El Pistoleroooooooooooooooo!

0

Suarez ale kiks......

14

Dembele potrzebuje odpoczynku, chłopak zapierdziela za każdym razem jak mało kto.

27

To jest kur... jakiś niesmaczny żart, znowu brak Dembele, no jak tu się nie wkurzać, ja pierdziele. Mogli go wcale nie sprowadzać. Odechciewa się nawet tego oglądać.

0

Taa Rakieta ze złamanym palcem.. Czasem wystarczy poczytać.

0

Jedno spotkanie tylko jakie i w jakich okolicznościach.. mając 4-1 z pierwszego meczu.. No nic, trzeba się z tym pogodzić że znów brak sukcesów w najlepszych rozgrywkach, choć jest ciężko.

0

Barw się nie sprzedaje, za żadną kasę bym tego nie zrobił. Jestem kibicem Barcy od 2006 i tak zostanie na zawsze.

10

Przecież z jego formą spokojnie jeszcze jeden sezon by pograł, ale też uważam że odejdzie..

19

Cała nadzieja w Bayernie Juppa Heynckesa że uda im się wywalić za burtę Real..

1

Bardzo ciekawa historia naszego bramkarza, fajnie takie coś poczytać :)

0

Dokładnie, sam tego nie czaje po co został sprowadzony Dembele skoro chłopak dostaje ogony 5 minut.

0

Aż strach pomyśleć co to będzie jak Leo zakończy karierę w FCB.

0

Słabo skoro nikt inny nie może zagrać tylko Gomes..

19

Ale oceny, ja pierdziele, czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D Ale co zrobić, tak było na boisku..

0

Oczywiście że powinien zostać, tylko musi wyciągnąć wnioski. Co z tego że nasza obrona się poprawiła, ale potencjału w ataku w pełni nie wykorzystujemy i to trzeba zmienić..

2

Ciekawe czy to prawda czy wymysły pismaków.. Ale z tymi zmianami to się zgadzam, jak i większość użytkowników podczas trwania spotkania z tego co zauważyłem.

0

Real leci po 3 LM z rządu a my 1 LM na 7 lat, to jest jakaś masakra. Nigdy nie oglądam spotkań Realu, tyle te co z Barcą, a jak już włączę bo rywal ma szansę na sukces, to Real i tak w końcówce wciśnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?