Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można wyłączyć.
2
Widzę że PSG się naprawdę wiele nauczyło :D
0
Hahaha gol Ronaldo...
1
Jaki tam kurna był spalony...
1
Mbappe haha nie pykło mu :D
0
Hahhaha :D
0
Cavani? Dziwne.
3
To powinien być karny. Żenada.
1
I lipa, wszystko od nowa.
1
Karny hahahaa......
0
Co Areola obronił to głowa mała.
0
Teraz jak Real się otworzy jeszcze bardziej to Neymar z Mbappe sobie pograją :D
0
Rabiot :D
0
Ale mieli setke.
2
I po co mu to wszystko było, na tym świecie tylko ta kasa się liczy..
1
Aż dziw że taki piłkarz jak Coutinho nie ma żadnego zdobytego pucharu od 2012 roku.. Oby z Barcą mu się to poprawiło znacząco.
0
Dobrze że to tylko problemy żołądkowe a nie jakaś kontuzja mięśniowa czy coś w tym stylu..
0
Zajebiste są te filmiki z treningu po "tuningu" :D
0
Nic tylko życzyć mu tych stu kolejnych. Świetny zawodnik.
1
Lepiej byłoby aby Pique odpoczął jutro, Mina powinien wystąpić od pierwszej minuty, musi się ogrywać. Ale to trener zadecyduje.
0
Bardzo dobra wiadomość, oby go w końcu opuściły te problemy mięśniowe.
0
Głosujecie na Bernabeu a i tak to jest niemożliwe ;P
15
Zajebisty wywiad, żeby tylko się takie częściej tutaj pojawiały :)
0
Przecież w Madrycie nadal łazienki remontują więc odpada z góry, szkoda nawet tego tematu poruszać bo oni się nigdy na to nie zgodzą.
0
Brak słów po prostu na to jak zachowują się kibice rywala.
8
Co jak co ale wyróżnia się na boisku i to bardzo, ale z niego kawał chłopa :D
2
Dokładnie :D
26
Kurde oby tylko to nic poważnego i był w pełni sił na mecz z Chelsea.
0
Oby od teraz było jeszcze lepiej z jego dorobkiem bramkowym :)
0
A dopiero co wczoraj pojawił się wywiad z Cou: "Gol: Bardzo bym chciał zdobyć pierwszego gola dla Barcelony, ale nie wiem, w jaki sposób będę go świętować. Mam nadzieję, że przyjdzie szybko."
Długo nie musiał czekać ;))