Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma tylko nadzieję że w niedzielę Cou zagra od pierwszej minuty.
12
Cou przeszedł na lewą stronę i od razu widać było jego tego efekty, widać że prawa strona mu kompletnie nie leży.
0
Mając w składzie Luisa w takiej dyspozycji, człowiek jest spokojniejszy o rewanż, choć będzie na pewno ciężko. Zwycięstwo samo nie przyjdzie, trzeba będzie walczyć o awans do upragnionego Finału.
0
Ludzie rano też idą do roboty, w sumie się nie dziwię że nie przychodzą. Ostatni zamach też zrobił swoje..
17
16 meczów - 16 bramek! Coś pięknego, ależ forma El Pistolero. Najlepsza 9 świata.
0
Oczywiście że bardzo dobrze :)
1
Dobry mecz, skromne zwycięstwo. Teraz tylko dopilnować w rewanżu by nic się nie skomplikowało. VeB!
1
Umtiti dziś po prostu dzik!
0
Helena mam zawał! :D
4
Ale bomba Paco!
6
Ale strzał Cou...
0
Ale szła bomba :D
0
Suarez zajebista forma! ;)
0
El Pistolerooooooooooooooooooooooo!
0
To co Leo gol? ;)
6
Jest i Coutinho, tylko do kitu że na prawej stronie ;/
6
Piękna piła od Vidala..
28
Dobrze że mamy grupę kibiców którzy tak głośno wspierają drużynę, bo inaczej byłaby totalna lipa...
3
Kurcze szkoda że nie ma Coutinho, pewnie wejdzie na 20 minut :/ Obyśmy dziś uzyskali dobry wynik przed rewanżem. Vamos!
0
Dokładnie, zgadzam się z Tobą :) Ale na pewno będą takie spotkania w których Valverde postawi na rezerwowych, widać jego dobrą robotę z zespołem i zarządzanie ;)
0
He he kurde, popitoliło mi się z wypożyczeniem :D Masz rację, ale i tak według mnie będzie tak że odejdzie za free :P
1
Jak to dobrze że on już nie jest w Barcelonie, jak widać bez niego też nasz zespół świetnie funkcjonuje, nawet więcej korzyści patrząc na formę Alby.
2
Jak dla mnie super wiadomość, bardzo chciałem aby został :)
0
Będą przedłużać, aż w końcu odejdzie za darmo :)
4
Ciekawe gdyby chodziło O Real i karne czy też tak by gadał o tym VAR.
16
Dobra wiadomość, niech tam mu się dobrze gra bo Barca to nie miejsce dla niego. Vidal niech tylko zostanie.
2
Tylko że ten cień będzie trwał jeszcze długo, Leo się rozkręca z każdym dniem :D
0
Chciałbym zobaczyć jak Pique by zarządzał klubem w roli prezydenta :D Pewnie wszystko na lajcie i same najlepsze transfery :D
0
A no właśnie, pisałem o tym wczoraj podczas meczu, za dużo było Wszystkich z przodu i się blokowali tylko. Taki chaos po prostu.
9
Coutinho zupełnie na tej pozycji nie pasował, w ostatnim meczu wyglądało to dużo lepiej.