1

Ma tylko nadzieję że w niedzielę Cou zagra od pierwszej minuty.

12

Cou przeszedł na lewą stronę i od razu widać było jego tego efekty, widać że prawa strona mu kompletnie nie leży.

0

Mając w składzie Luisa w takiej dyspozycji, człowiek jest spokojniejszy o rewanż, choć będzie na pewno ciężko. Zwycięstwo samo nie przyjdzie, trzeba będzie walczyć o awans do upragnionego Finału.

0

Ludzie rano też idą do roboty, w sumie się nie dziwię że nie przychodzą. Ostatni zamach też zrobił swoje..

17

16 meczów - 16 bramek! Coś pięknego, ależ forma El Pistolero. Najlepsza 9 świata.

0

Oczywiście że bardzo dobrze :)

1

Dobry mecz, skromne zwycięstwo. Teraz tylko dopilnować w rewanżu by nic się nie skomplikowało. VeB!

1

Umtiti dziś po prostu dzik!

0

Helena mam zawał! :D

4

Ale bomba Paco!

6

Ale strzał Cou...

0

Ale szła bomba :D

0

Suarez zajebista forma! ;)

0

El Pistolerooooooooooooooooooooooo!

0

To co Leo gol? ;)

6

Jest i Coutinho, tylko do kitu że na prawej stronie ;/

6

Piękna piła od Vidala..

28

Dobrze że mamy grupę kibiców którzy tak głośno wspierają drużynę, bo inaczej byłaby totalna lipa...

3

Kurcze szkoda że nie ma Coutinho, pewnie wejdzie na 20 minut :/ Obyśmy dziś uzyskali dobry wynik przed rewanżem. Vamos!

0

Dokładnie, zgadzam się z Tobą :) Ale na pewno będą takie spotkania w których Valverde postawi na rezerwowych, widać jego dobrą robotę z zespołem i zarządzanie ;)

0

He he kurde, popitoliło mi się z wypożyczeniem :D Masz rację, ale i tak według mnie będzie tak że odejdzie za free :P

1

Jak to dobrze że on już nie jest w Barcelonie, jak widać bez niego też nasz zespół świetnie funkcjonuje, nawet więcej korzyści patrząc na formę Alby.

2

Jak dla mnie super wiadomość, bardzo chciałem aby został :)

0

Będą przedłużać, aż w końcu odejdzie za darmo :)

4

Ciekawe gdyby chodziło O Real i karne czy też tak by gadał o tym VAR.

16

Dobra wiadomość, niech tam mu się dobrze gra bo Barca to nie miejsce dla niego. Vidal niech tylko zostanie.

2

Tylko że ten cień będzie trwał jeszcze długo, Leo się rozkręca z każdym dniem :D

0

Chciałbym zobaczyć jak Pique by zarządzał klubem w roli prezydenta :D Pewnie wszystko na lajcie i same najlepsze transfery :D

0

A no właśnie, pisałem o tym wczoraj podczas meczu, za dużo było Wszystkich z przodu i się blokowali tylko. Taki chaos po prostu.

9

Coutinho zupełnie na tej pozycji nie pasował, w ostatnim meczu wyglądało to dużo lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?