Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh :D Nie miałem, ale za to w tle był Leo z ostatniego El Clásico :D
0
Raczej nie chodzi o ban na jakiś okres, dostałem jeszcze takie coś jak inni z tego co czytałem na necie bo mieli to samo: Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać dodatkowych informacji na temat przyczyn zablokowania Twojego konta. Ta decyzja jest ostateczna, dziękujemy za zrozumienie.
Czyli tu chodzi o ban na stałe, tylko że nawet nie wiem za co. Pewnie konta już nie założę.
1
Heh to jest więcej niż żenada :)
1
Jakie denerwujące są te wypożyczenia.. W dodatku bez obowiązkowego wykupu.
0
Dobry żart przy sobocie.
0
Siema, mam pytanie jeszcze odnośnie fb, miał ktoś taki komunikat kiedyś i udało się założyć nowe konto? Czy to oznacza że już nigdy nie można mieć? :D Po 2 latach normalnego użytkowania takie cuś.
Ustaliliśmy, że nie spełniasz warunków korzystania z serwisu Facebook.
0
Nic z tych rzeczy, ciul wie za co ten ban, nie chce mi się do nich pisać a tym bardziej wysyłać im dowodu osobistego.. Najgorsze że wszystko tam było, zdjęcia, wiadomości.. Trzeba nowe założyć ;P
0
Żaden fake, prawdziwe dane, nikomu nie ubliżałem.
0
Ale konto mam od bardzo dawna i nigdy żadnych odpałów nie robiłem, normalnie korzystałem, dodać zdjęcie, poczytać o Barcelonie, pisanie ze znajomymi.
0
Miał ktoś taką sytuację? Dziś jeszcze normalnie korzystałem z fb, dosłownie z 30 min temu, standardowe logowanie i sprawdzenie co i jak, konto już długi czas, teraz chciałem wejść na messneger i mnie wylogowało i wyskoczyło info o ponownym zalogowaniu, wpisałem dane a tu zonk: Konto dezaktywowane
Twoje konto zostało zablokowane. Wtf.. jakim niby cudem jak wszystko normalnie działało.. Co można z tym zrobić? Czy pozostaje zakładanie nowego konta?
0
Cou od początku a Andres w drugiej połowie koło 60-70 minuty.
3
Kurde, ale on jest podobny, może to ten sam? :D
0
http://www.fcbarca.com/78796-dembele-105-milionow-euro-i-trzy-rodzaje-zmiennych.html
Nie wiem, nie moja w tym głowa tylko Valverde :D To czy przyjdzie Francuz to jeszcze nie jest pewne ;P Musimy czekać :D
0
Zawodnik za 150 mln ławka? Dobre, dobre.. ;) Valverde na pewno znajdzie miejsce dla każdego, świetnie kieruje drużyną.
0
Wiecznie kontuzjowany nie będzie.
4
Lahoz dobrze prowadził mecz, nie no ten to się czegoś naćpał chyba.
1
Odział intensywnej terapii :D Mocne :D
0
Chciałbym aby Coutinho z Alaves wystąpił od pierwszej minuty, Andres by sobie odpoczął, niebawem spotkanie w LM.
50
Jak sobie pomyślę o Dembele jeszcze jak wróci to aż mnie ciary przechodzą, ale paka będzie :D
12
Zero błędów, pełen spokój, świetny debiut. Teraz tylko czekać na jego kolejny występy :)
16
Zapracował sobie na takie pożegnanie, w końcu Szef!
51
Żal patrzeć na tego Lahoza, czekam tylko na ten dzień w którym zakończy pracę sędziego.
25
To teraz mogą sobie nadal świętować :)) Tak to już jest, wygrali 1-0 i pomyśleli że na Camp Nou autobusem uzyskają awans :)
20
Leo zawsze tam gdzie jest jakiś jubileusz hehe :)
1
Dokładnie, takie samo zdanie mam o Deulofeu, to jest typowy jeździeć bez głowy w przeciwieństwie dla Aleixa, ten to potrafi coś chociaż wnieść do gry jeśli przebywa na boisku.
0
I tak było, przydał się. Szkoda że odchodzi..
2
Lepsze Beko, Rakuten od Qataru :) A kasa musi wpadać by być na szczycie :)
1
Cóż, jednak jego odejście jest już przesądzone, płakał gdy schodził z boiska a to oznacza tylko jedno.. Wielka szkoda :/
1
I pięknie, mamy to czego chcieliśmy, łącznie z debiutem Cou :) VeB!
17
I nie ma żółtej hahahahaha