0

Leooooooooooooooooooooooooooo!!! :)

1

Rakietaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooooool :)

2

Kurde, koniec meczu dla Thomasa, ja pierdziele :/

0

Tylko nie kontuzja Thomasa...

0

W końcu Roberto na swojej pozycji :) Vamos Barca po 3 pkt!

23

To niezły poranny przegląd ledwo po północy :D

0

Napisali tak pewnie aby nie było nieprzyjemnych sytuacji :D

1

Ehh, co zrobisz to klub decyduje, my możemy jedynie sobie swoje zdanie wyrazić.. O Deulofeu to nawet mi nie mów.. Zgadzam się z Tobą, jeszcze się okaże że za 2-3 lata będzie wart grube miliony, bo potencjał to ma.

0

Oby mu się tam dobrze wiodło i dużo grał. Szkoda że na niego trafiło.

1

To byłby hit gdyby Griezmann dołączył do Barcy, ale byśmy mieli atak :)

2

Kurde, bardziej wolę jego od Denisa. Szkoda że takie zostały podjęte decyzje.

0

Pożyjemy, zobaczymy... :D

0

Chyba sobie żartują z tymi 8 mln, z 11 powinni chociaż wyłożyć, ale w FCB to modne właśnie kupić drogo a sprzedać tanio lub za free, dobrze że się nie zgadzają.

0

I bardzo dobrze, tylko się cieszyć że nasza obrona świetnie funkcjonuje ;)

0

Już Roberto oficjalnie przedłużony kontrakt :) A Sergi to nie obrońca, więc mówię że chodzi mi o Samuela jeśli chodzi o obronę.

2

Coś czuję że Neymar długo nie posiedzi w PSG jak już nawet kibice go wygwizdali, strzeli focha że tak robią i tyle będzie :)

3

Różnie to bywa w piłce nożnej, wszystko może się zdarzyć, ale ja tam wierzę że nasi im wybiją awans z głowy bardzo szybko :)

2

Geniusz który z piłką potrafił zrobić wszystko.

1

Elegancko, to teraz Umtiti jeśli chodzi o obronę.

8

To jest zwykłe typowe bydło i tyle w temacie.

65

A ja uważam że taki zimny prysznic się naszym przyda, dobrze że ta porażka nastąpiła teraz a nie w LM. Z nimi sobie poradzimy za tydzień.

0

Dokładnie, wtedy było bardzo blisko. Zobaczymy jak to będzie.

0

Kurde, ale pech z tymi kontuzjami i nie chce on naszej drużyny opuścić. Oby to nie było nic poważnego.

1

Spokojnie, w rewanżu pewnie ich pogonimy i awansujemy dalej.

21

Czyli wychodzi na to, że to koniec tej super serii bez przegranej, przyda się zimny prysznic. Na Camp Nou ich dojedziemy.

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Co za bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale lipa obronił.

0

Karny :D

1

Leo też bez kartki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?