Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leooooooooooooooooooooooooooo!!! :)
1
Rakietaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooooool :)
2
Kurde, koniec meczu dla Thomasa, ja pierdziele :/
0
Tylko nie kontuzja Thomasa...
0
W końcu Roberto na swojej pozycji :) Vamos Barca po 3 pkt!
23
To niezły poranny przegląd ledwo po północy :D
0
Napisali tak pewnie aby nie było nieprzyjemnych sytuacji :D
1
Ehh, co zrobisz to klub decyduje, my możemy jedynie sobie swoje zdanie wyrazić.. O Deulofeu to nawet mi nie mów.. Zgadzam się z Tobą, jeszcze się okaże że za 2-3 lata będzie wart grube miliony, bo potencjał to ma.
0
Oby mu się tam dobrze wiodło i dużo grał. Szkoda że na niego trafiło.
1
To byłby hit gdyby Griezmann dołączył do Barcy, ale byśmy mieli atak :)
2
Kurde, bardziej wolę jego od Denisa. Szkoda że takie zostały podjęte decyzje.
0
Pożyjemy, zobaczymy... :D
0
Chyba sobie żartują z tymi 8 mln, z 11 powinni chociaż wyłożyć, ale w FCB to modne właśnie kupić drogo a sprzedać tanio lub za free, dobrze że się nie zgadzają.
0
I bardzo dobrze, tylko się cieszyć że nasza obrona świetnie funkcjonuje ;)
0
Już Roberto oficjalnie przedłużony kontrakt :) A Sergi to nie obrońca, więc mówię że chodzi mi o Samuela jeśli chodzi o obronę.
2
Coś czuję że Neymar długo nie posiedzi w PSG jak już nawet kibice go wygwizdali, strzeli focha że tak robią i tyle będzie :)
3
Różnie to bywa w piłce nożnej, wszystko może się zdarzyć, ale ja tam wierzę że nasi im wybiją awans z głowy bardzo szybko :)
2
Geniusz który z piłką potrafił zrobić wszystko.
1
Elegancko, to teraz Umtiti jeśli chodzi o obronę.
8
To jest zwykłe typowe bydło i tyle w temacie.
65
A ja uważam że taki zimny prysznic się naszym przyda, dobrze że ta porażka nastąpiła teraz a nie w LM. Z nimi sobie poradzimy za tydzień.
0
Dokładnie, wtedy było bardzo blisko. Zobaczymy jak to będzie.
0
Kurde, ale pech z tymi kontuzjami i nie chce on naszej drużyny opuścić. Oby to nie było nic poważnego.
1
Spokojnie, w rewanżu pewnie ich pogonimy i awansujemy dalej.
21
Czyli wychodzi na to, że to koniec tej super serii bez przegranej, przyda się zimny prysznic. Na Camp Nou ich dojedziemy.
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co za bydło!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale lipa obronił.
0
Karny :D
1
Leo też bez kartki :P