Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha ale szczęście, Paulinhooooooooooooooooo gooooooooooooooool!
1
Znowu obijanie poprzeczki.
0
El Pistolero!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele, ależ blisko Aleix!
1
Iniesta, co za magik.
2
Kurde, szkoda Paco :/
1
I bardzo dobrze, oni nie potrafią wykonać takiego gestu w naszą stronę, to niech nie oczekują tego ze strony Barcy.
0
Trzeba zdobyć pewne 3 pkt. Vamoooooooooooos Barcaaaaaa!
2
Niech sobie sami zrobią :D
0
Skład Mundo wygląda bardzo dobrze.
0
Nie wyobrażam sobie aby nasz Kapitan odszedł, oby zakończył karierę w Barcelonie.
1
Oby tylko ten transfer doszedł do skutku, fajnie byłoby zobaczyć atak Dembele-Suarez-Griezmann i Messi w środku pola, po prostu miazga.
2
Będzie miał na szlugi :D
12
Jeśli się komuś nie chce czytać całości, to przeczyta w skrócie o czym mowa w artykule :D
50
Ale jak to, przecież najlepszy piłkarz świata, powinien sobie sam też sytuacje wypracować, a nie tylko liczyć na piłki gotowe od kolegów. Messi nie ma z tym problemu, bo jest najlepszy :)
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D
0
Łatwo nie będzie, ale nasi dadzą radę :) Ciekawe jak PSG sobie poradzi z Realem ;P
23
Bo on gdy tylko jest zdrowy, to zawsze prezentuje dobry poziom, w Arsenalu był kluczowy.
1
Te jego wejścia są zajebiste, piękna współpraca z Leo :)
1
Ale pierdzieli głupoty, za takie wejścia należy się każdemu czerwona kartka.
13
Messi nawet w tym najlepszy heh :D
2
3 punkty zdobyte :) VeB!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leo się zabawił :D
0
Leooooooooooooooo!! :)
0
Pięknie poklepali :)
0
El Pistolerooooooooooo goooooooooooool!!!!
0
Kurde Busi!! ;/
0
Skromna ta nasza ławka dziś, ale co zrobić. Najważniejsze to zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!
0
Znając życie to i tak nic z tego nie będzie.