1

On chciał być graczem podstawowego składu? Chyba za dużo jak na jego umiejętności.

0

Skoro Szef chce odejść, to klub powinien jak najszybciej sprowadzić Mine. Mimo wszystko mam nadzieję, że Mascherano zastanowi się jeszcze nad swoją decyzją.

1

Oby tylko taką wspaniałą passę udało się naszym utrzymać jak najdłużej.

1

Uratowały go trofea z Realem.

0

Owszem, ale patrząc na to jakich mamy z przodu zawodników, to mało postrzelane.

8

A olać tą ZP, niech sobie ma, i tak wiadome że Messi zjada Ronaldo i udowadnia to na boisku :D

1

Nasi tylko 9 bramek, słabo to wygląda na tle innych rywali.

2

Chciałbym aby nasi trafili na Basel.

2

To tyle dobrze że rozumie, czasem i jemu jest potrzebny odpoczynek by nadal zachwycał swoją grą bez problemów ;)

0

Mathieu hahah :D

0

Co obronił :D

0

Pacooooooooooooooo pięknie! :_)

2

Co Suarez zrobił :D

0

Teraz tylko rozegrać dobre spotkanie i wygrać u siebie. Vamos!

0

100 mln? Serio??? Ciekawe czy to prawda..

0

To szykuje się kolejna ciężka przeprawa z nimi.

0

Chciałbym aby Valverde wystawił skład Sportu :)

1

Jak widać debilizm się ciągle szerzy na tym świecie.

0

Oby tylko teraz Vermaelen się nam nie posypał, to byłaby tragedia.

1

Czas najwyższy, ale oby to był transfer definytywny, bo wypożyczenie źle się kończą.

4

Jakie to szczęście że Real zremisował, szkoda tylko że Atletico strzeliło w końcówce.

10

Jeśli Szef naprawdę by odszedł, to sprowadzenie Miny to obowiązek, przecież 9 mln to jest nic, ale szczerze wolałbym aby Javier został.

1

Miejmy nadzieję, że wszystko się jakoś dla naszych dobrze ułoży..

1

Żenada!! Jakim kurde cudem on tutaj widział spalonego, ślepy chyba.

1

To fakt, nasza obrona wygląda teraz nieciekawie.. :/

1

Kurde, ale kiepska wiadomość, kluczowy obrońca.. Oby tylko teraz Thomas się trzymał i był do dyspozycji Valverde.

0

I z -10 zrobi się pewnie -6, ja pierdziele!!!!

4

Ehh nie ma to jak stracić znowu punkty, tym bardziej u siebie :/

4

Musimy to wygrać, nie wyobrażam sobie kolejny raz straconych punktów.

0

Kurna, Umtiti zmiana :/ Jeszcze tego brakowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?