Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On chciał być graczem podstawowego składu? Chyba za dużo jak na jego umiejętności.
0
Skoro Szef chce odejść, to klub powinien jak najszybciej sprowadzić Mine. Mimo wszystko mam nadzieję, że Mascherano zastanowi się jeszcze nad swoją decyzją.
1
Oby tylko taką wspaniałą passę udało się naszym utrzymać jak najdłużej.
1
Uratowały go trofea z Realem.
0
Owszem, ale patrząc na to jakich mamy z przodu zawodników, to mało postrzelane.
8
A olać tą ZP, niech sobie ma, i tak wiadome że Messi zjada Ronaldo i udowadnia to na boisku :D
1
Nasi tylko 9 bramek, słabo to wygląda na tle innych rywali.
2
Chciałbym aby nasi trafili na Basel.
2
To tyle dobrze że rozumie, czasem i jemu jest potrzebny odpoczynek by nadal zachwycał swoją grą bez problemów ;)
0
Mathieu hahah :D
0
Co obronił :D
0
Pacooooooooooooooo pięknie! :_)
2
Co Suarez zrobił :D
0
Teraz tylko rozegrać dobre spotkanie i wygrać u siebie. Vamos!
0
100 mln? Serio??? Ciekawe czy to prawda..
0
To szykuje się kolejna ciężka przeprawa z nimi.
0
Chciałbym aby Valverde wystawił skład Sportu :)
1
Jak widać debilizm się ciągle szerzy na tym świecie.
0
Oby tylko teraz Vermaelen się nam nie posypał, to byłaby tragedia.
1
Czas najwyższy, ale oby to był transfer definytywny, bo wypożyczenie źle się kończą.
4
Jakie to szczęście że Real zremisował, szkoda tylko że Atletico strzeliło w końcówce.
10
Jeśli Szef naprawdę by odszedł, to sprowadzenie Miny to obowiązek, przecież 9 mln to jest nic, ale szczerze wolałbym aby Javier został.
1
Miejmy nadzieję, że wszystko się jakoś dla naszych dobrze ułoży..
1
Żenada!! Jakim kurde cudem on tutaj widział spalonego, ślepy chyba.
1
To fakt, nasza obrona wygląda teraz nieciekawie.. :/
1
Kurde, ale kiepska wiadomość, kluczowy obrońca.. Oby tylko teraz Thomas się trzymał i był do dyspozycji Valverde.
0
I z -10 zrobi się pewnie -6, ja pierdziele!!!!
4
Ehh nie ma to jak stracić znowu punkty, tym bardziej u siebie :/
4
Musimy to wygrać, nie wyobrażam sobie kolejny raz straconych punktów.
0
Kurna, Umtiti zmiana :/ Jeszcze tego brakowało.