Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekaw jestem jak astronomiczne są tą kwoty za Ivana. Tak czy inaczej oby został.
4
Szkoda że musiał odejść i nie otrzymał więcej szans, mam nadzieję że w Evertonie pokaże na co go stać i kiedyś wróci bo klauzula nie jest duża.
0
Dobrze że jest klauzula odkupu Miny.
0
Dziwne że tak tanio kupili tak świetnego bramkarza.
0
Ehh i nie uda się definitywnie pożegnać z Gomesem...
14
Dembele lub Rakitić za Pogbe hahaha nieźle się uśmiałem :)
1
Może kiedyś nastąpi taki moment że Generał będzie trenerem Puiga :)
1
Zawsze mu kibicowałem, oby tam grał często bo na to zasługuje.
0
Oby tylko dobrze mu się kariera powiodła i nie zakończył jak inne młode talenty..
0
Wystraszył się chłopak chyba o miejsce w składzie :D
5
Nie sądziłem że Barca może kupić takiego zawodnika za tak małe pieniądze :D
0
Niska cena, ale pytanie czy on pasuje do FCB.
47
On jest nie do zajechania... Ma chłop zdrowie.
1
Fajny żart :)
3
Chorzy ludzie, nierówno pod "sufitem".
0
Szkoda że o Gomesie nie może być takiego info.. Dobry interes klub zrobił nawet na sprzedaży Francuza. Ciekawe czy teraz Cucu do pierwszego składu, oby.
4
Coś czuję że sprzedaż Miny może być błędem, ale to tylko moje przeczucia.
0
Szkoda że do tego musi dojść aby zmieniać coś w nazwie..
1
Oby w Evertonie odnosił sukcesy i miał pierwszy skład.
0
Dziwne że nie chce skrócić wakacji w takiej sytuacji.
0
Niespodzianki widzę nie było i padło na Gomesa :D Najtrudniej się jest go pozbyć :D
0
Bardzo niska klauzula.. Oby nie poszedł w ślady Brazylijczyków.
1
Co ten gość bierze to ja nie wiem :D
3
Teraz to niech sobie Chelsea sprzedaje Williana nawet za 100 mln :D
0
Bardzo dobrze, zamknąć go na lata. Jak taki ktoś mógł być prezydentem Barcy, tfu!
0
Cóż, bywa i tak :D Nie zawsze się wszystko udaje.
5
Niech się rozwija, strzela dużo bramek, sporo asyst i co najważniejsze jak najwięcej zdobytych trofeów :)
0
Ale szybka akcja, takie rzeczy nie dzieją się często :D
2
To już nie będą te same El Clasico co zawsze, nie będzie rywalizacji Leo I Ronaldo.
0
Czaj najwyższy aby opuścił pokład.