4

Chciałbym aby Arnaiz to był taki Pedro :)

6

Arnaiz WOW!!!!!!!!!

0

Deulofeu noo nareszcie :D

0

Deulofeu w końcu coś pożytecznego :D

1

Pacoooooooooo gol :D

1

Zawodnicy Realu Murcia potrafią lepiej pomyśleć i zagrać od Deulofeu :D

0

Co ten Deulofeu robi, ja pierdziele.

0

Cillessen mało brakowało...

0

Deulofeu to czasami bez zastanowienia, piłka do przodu i strata.

2

Fajnie że gra Denis, Arnaiz i Alena :) Vamos! :)

0

Dobra robota, świetne statystyki! :)

1

Sporo Was jest w tym zacnym gronie :D

0

Szkoda tylko, że ta bramka po takim okropnym błędzie ze strony liniowego..

1

To jest masakra jakaś, żeby nie zauważyć czegoś takiego.

2

Brawo dla Valverde za to, że posadził na ławie Pique, niech sobie przemyśli to i owo. Lipa że brak Paulinho czy Denisa i Semedo na PO.. Vamos Barca po 3 pkt!

4

Neymar postawił na projekt a nie na pieniądze - dobre :D A zdjęcie to nie wiem co ma wspólnego z tym :D

0

Tak to już jest w Barcelonie, kupują graczy za grube miliony, a po sezonie czy tam dwóch już wcale nie grają i same problemy ze sprzedażą..

0

Najbardziej liczę na to, iż swoje szanse otrzymają Palencia i Alena.

0

Te 91 bramek robi ogromne wrażenie za każdym razem gdy to gdzieś przeczytam.

0

A dopiero co był artykuł że Valverde nie prosi o żadne transfery :D

0

Zgadza się, ale tym razem przeszkody czy też pecha nie było :)

2

Niech on się lepiej zabierze za poprawę swojej gry, bo skoro i tak jest bez formy, to równie dobrze może za niego grać Vermaelen.

0

Gra Pique jest beznadziejna, nie wiem ile jeszcze czasu mu zajmie powrót do formy..

10

Ale fajnie że nareszcie udało się mu trafić z rzutu wolnego, trochę ich bramkarz zawalił z ustawieniem, ale co tam, najważniejsze że wpadło i Leo powiększył swój dorobek strzelecki :)

0

Hah dobre, dobre, powiem Ci że nie zaczaiłem :D

3

Ten komentarz to chyba nie tutaj :D

0

Tylko się cieszyć z takiego szczęścia he :D

0

Kolejny ważny krok w LM wykonany. VeB!

0

Strzelił już dziś dwa gole, szkoda że nie na czysto..

0

Digneeeeeeeeee goooooooooooool :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?