Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nie będę odpowiadał :)
3
Oby tylko tak dalej grał i przy okazji utarł mi nosa że się myliłem co do niego.
5
Ależ Paulinho dysponuje siłą, zawodnik Getafe tylko się od niego odbił.
0
Szkoda, powinien się ogrywać a nie kontuzja, niech szybko wraca.
1
Ufff jest wygrana i ciężko zdobyte 3 punkty. VeB! :)
0
Ale on ma siły :D
0
Paulinhoooooooooooooooooooooooooooo :D
0
Ja pierdziele...
0
Denisssssss goooooooooool :)
0
Ale to wyciągnął...
0
Teraz mamy pod górkę..
0
Ooo kurna jaka brama......
0
A jednak zmiana, Deulofeu wchodzi :/
0
Nieee tylko nie Dembele :/
1
Helenaaa mam zawał!
1
Uff bałem się że to karny...
2
Szkoda go, pewnie z Eibar rozegra pełne 90 minut.
0
Hah rozbawiłeś mnie :) :D
0
Szkoda że Szef nie gra od początku, ale skład świetny, powinniśmy na luzie wygrać. Vamos!
0
Ale oni mają z tym farbowaniem włosów :D
0
To oczywiste że tak powie, co miał gadać tak chciałem iść do Barcy?
9
Szkoda go, ale przy obecnej dyspozycji Semedo, ciężko będzie mu się przebić do podstawowej jedenastki.
0
Nie tylko ja wyraziłem takie coś, inni użytkownicy podobnie jak ja, więc Ty pomyśl zanim coś napiszesz, każdy ma prawo do swojego zdania czy to się komuś podoba czy też nie gdy przeczyta :)
0
Dokładnie, zgadzam się z Tobą, nie rozumiem tej decyzji.
0
Dam Ci 2 ;)
0
To jest aż naprawdę dziwne że Leo ma tak niską klauzulę, dobrze że chociaż ma ogromne przywiązanie do klubowych barw.
0
Wyczuwam pewien ból **** :D
0
To jest standardowe...
0
Świetna forma Hiszpana, oby tylko utrzymał ją jak najdłużej :)
0
Już jest z niego ogromny pożytek, a zapowiada się na więcej.