0

Szkoda, również liczyłem że otrzyma szansę od trenera i będzie mu dawał pograć jako zmiennik Busiego. Oby wrócił po sezonie z cennym doświadczeniem.

0

„Niech Bernabéu runie po zwycięstwie Hiszpanii. Fajne słowa Davida :)

0

Dobrze w sumie że Dembele dołączył do Barcy a nie on.

0

Naprawdę, rynek oszalał..

14

Dla Pique to i tak jest melodia :D

1

Mówię tylko jak jest, klub kupuje graczy pod trzydziestkę za grube miliony (oczywiście nie moje) a później po roku myślą jak go tu sprzedać..

0

Oj byłbym bardzo zadowolony :D

2

Oby ten transfer nie doszedł do skutku, grał w Realu, ma 29 lat już i nie opłaca się go sprowadzać, już jeden Paulinho jest i kto wie jak to z nim będzie, Arda tak samo transfer niewypał.

1

Podoba mi się postawa Denisa, niech walczy, nie zawsze tylko kasa się liczy.

0

Żeby czasem z Coutinho nie było jeszcze rozczarowania.. :/

1

Chciałbym zobaczyć go już na boisku podczas debiutu :)

0

Asystent też potrzebny :)

1

Monaco ma kasę więc i może by mu dali dobrą pensję? Trzeba czekać na rozwój sytuacji.

4

Tylko nie Di Maria..

7

Co jak co ale wywiad zajebisty.. szkoda go, widać że nastawił się na przyjście do Barcy..

2

Jeśli miałby zagwarantowane częste występy, to jest to dobra opcja, rozwijać się musi.

0

Pensję będzie im klub opłacał a oni ławka, tak się robi biznes w Barcelonie.. Marnowanie kasy, dobrze że to nie moja.

0

Chcieliby za marne grosze kupić..

0

Miło poczytać że Real stracił punkty, ale to dopiero sam początek Ligi.

1

Oby odniósł sukces Barcelonie i pomógł zdobyć trofea :)

0

W tym roku Leo go jeszcze wyprzedzi myślę :)

0

Rennes ładnie zarobiło na tym transferze.

3

Nie mogłem oglądać naszych, ale cieszy że wygrali :) VeB!

5

Żaden Di Maria, tylko i wyłącznie Coutinho.

0

Ale Belgia to ma kosmiczną pakę.

2

W końcu pozytywna wiadomość!!! Teraz jeszcze ruszyć po Coutinho, 400 mln klauzula to już jest bardzo dobra rzecz.

0

To się nam trafił silny przeciwnik już na starcie.

2

Oficjalna informacja i wtedy można uwierzyć.

1

Jeśli to prawda, to brawa dla niego że walczy otwarcie oto by założyć koszulkę FCB.

0

Brawo Ty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?