Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, również liczyłem że otrzyma szansę od trenera i będzie mu dawał pograć jako zmiennik Busiego. Oby wrócił po sezonie z cennym doświadczeniem.
0
„Niech Bernabéu runie po zwycięstwie Hiszpanii. Fajne słowa Davida :)
0
Dobrze w sumie że Dembele dołączył do Barcy a nie on.
0
Naprawdę, rynek oszalał..
14
Dla Pique to i tak jest melodia :D
1
Mówię tylko jak jest, klub kupuje graczy pod trzydziestkę za grube miliony (oczywiście nie moje) a później po roku myślą jak go tu sprzedać..
0
Oj byłbym bardzo zadowolony :D
2
Oby ten transfer nie doszedł do skutku, grał w Realu, ma 29 lat już i nie opłaca się go sprowadzać, już jeden Paulinho jest i kto wie jak to z nim będzie, Arda tak samo transfer niewypał.
1
Podoba mi się postawa Denisa, niech walczy, nie zawsze tylko kasa się liczy.
0
Żeby czasem z Coutinho nie było jeszcze rozczarowania.. :/
1
Chciałbym zobaczyć go już na boisku podczas debiutu :)
0
Asystent też potrzebny :)
1
Monaco ma kasę więc i może by mu dali dobrą pensję? Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
4
Tylko nie Di Maria..
7
Co jak co ale wywiad zajebisty.. szkoda go, widać że nastawił się na przyjście do Barcy..
2
Jeśli miałby zagwarantowane częste występy, to jest to dobra opcja, rozwijać się musi.
0
Pensję będzie im klub opłacał a oni ławka, tak się robi biznes w Barcelonie.. Marnowanie kasy, dobrze że to nie moja.
0
Chcieliby za marne grosze kupić..
0
Miło poczytać że Real stracił punkty, ale to dopiero sam początek Ligi.
1
Oby odniósł sukces Barcelonie i pomógł zdobyć trofea :)
0
W tym roku Leo go jeszcze wyprzedzi myślę :)
0
Rennes ładnie zarobiło na tym transferze.
3
Nie mogłem oglądać naszych, ale cieszy że wygrali :) VeB!
5
Żaden Di Maria, tylko i wyłącznie Coutinho.
0
Ale Belgia to ma kosmiczną pakę.
2
W końcu pozytywna wiadomość!!! Teraz jeszcze ruszyć po Coutinho, 400 mln klauzula to już jest bardzo dobra rzecz.
0
To się nam trafił silny przeciwnik już na starcie.
2
Oficjalna informacja i wtedy można uwierzyć.
1
Jeśli to prawda, to brawa dla niego że walczy otwarcie oto by założyć koszulkę FCB.
0
Brawo Ty!