0

To pooglądane, ja pierdziele, to jest masakra.

0

To fakt, trzeba troszkę uszczuplić kadrę, tylko pytanie jak to zrobić skoro teraz były problemy..

6

Co jak co, ale wywiad zajebisty, pierwsza klasa :) Ostanie z Leo dobre hehe :D

0

Kurde, ogromna szkoda że się nie udało, ale dobrze chociaż że postanowił z nimi walczyć.. Cóż, Bartomeu się upiekło :/

0

Ronaldo to akurat zawsze prowadzi jako najczęściej strzelający piłkarz...

1

Ma rację, ważne że wygrana. Choć liczę na to, że Luisito zacznie znowu seryjnie strzelać, tak jak nas do tego przyzwyczaił.

1

Co do Suareza, to było po nim widać oburzenie, po tym jak Valverde go zmienił.

0

Koniec, strasznie ciężkie spotkanie, ale najważniejsze że wygrane.. choć tylko po bramce samobójczej. VeB!

0

Pięknie Mats...

1

Najważniejsze żeby tylko chciała wpadać.

0

Mam nadzieję, że w tym sezonie Zamora dla Ter Stegena :)

0

Ehh i to byłoby pewnie na tyle.. :/

0

Znowu saga będzie z Coutinho? Super.

0

Hmm w końcu jakaś mądra decyzja.

0

Tu trzeba się z nim zgodzić, widać ma dobry wpływ na drużynę. Oby tylko tak dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leo zawsze znajdzie miejsce :D Pięknie, kolejne 3 punkty zdobyte. VeB! :)

0

Busi hahahahah i ta mina sędziego :D

0

Ale go zostawili haha

0

El Pistoleroooooooooooo :D

1

Kurde, Roberto to powinien grać w pomocy, bo to pomocnik i tam mu najlepiej idzie, na obronę to Vidal, ciekawe kiedy w końcu to się zmieni..

0

A Ty nawet pisać nie potrafisz, jeśli się zwracasz do kogoś Ty, to wypada napisać do z dużej litery, kultura jakaś musi być, ale Ty jej nie masz :D

1

Ten to ma pecha z tymi kontuzjami..

0

Aż jestem ciekaw jak Valverde postąpi z Leo i kiedy zdecyduje się posadzić go na ławce :)

1

Ciężko będzie uzyskać potrzebny wynik, szkoda że ludzie nie widzą jaki prezydent zarządza tym klubem..

4

Fajnie też że Real nie pobił rekordu Santosu :D

0

Jest pięknie, ale nadal trzeba wykonywać dobrą robotę na boisku by to utrzymać.

1

Do pierwszego mu jeszcze sporo brakuje, będzie ciężko, ale kto wie czym nas jeszcze Leo zaskoczy.

0

Trzeba przyznać, że ten transfer zarządowi wyszedł na plus.

0

Jeśli to prawda z tym co się dzieje w PSG, to nieźle Neymar odwala, myśli że jest pewnie nietykalny, jedyną gwiazdą w zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?