Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To pooglądane, ja pierdziele, to jest masakra.
0
To fakt, trzeba troszkę uszczuplić kadrę, tylko pytanie jak to zrobić skoro teraz były problemy..
6
Co jak co, ale wywiad zajebisty, pierwsza klasa :) Ostanie z Leo dobre hehe :D
0
Kurde, ogromna szkoda że się nie udało, ale dobrze chociaż że postanowił z nimi walczyć.. Cóż, Bartomeu się upiekło :/
0
Ronaldo to akurat zawsze prowadzi jako najczęściej strzelający piłkarz...
1
Ma rację, ważne że wygrana. Choć liczę na to, że Luisito zacznie znowu seryjnie strzelać, tak jak nas do tego przyzwyczaił.
1
Co do Suareza, to było po nim widać oburzenie, po tym jak Valverde go zmienił.
0
Koniec, strasznie ciężkie spotkanie, ale najważniejsze że wygrane.. choć tylko po bramce samobójczej. VeB!
0
Pięknie Mats...
1
Najważniejsze żeby tylko chciała wpadać.
0
Mam nadzieję, że w tym sezonie Zamora dla Ter Stegena :)
0
Ehh i to byłoby pewnie na tyle.. :/
0
Znowu saga będzie z Coutinho? Super.
0
Hmm w końcu jakaś mądra decyzja.
0
Tu trzeba się z nim zgodzić, widać ma dobry wpływ na drużynę. Oby tylko tak dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leo zawsze znajdzie miejsce :D Pięknie, kolejne 3 punkty zdobyte. VeB! :)
0
Busi hahahahah i ta mina sędziego :D
0
Ale go zostawili haha
0
El Pistoleroooooooooooo :D
1
Kurde, Roberto to powinien grać w pomocy, bo to pomocnik i tam mu najlepiej idzie, na obronę to Vidal, ciekawe kiedy w końcu to się zmieni..
0
A Ty nawet pisać nie potrafisz, jeśli się zwracasz do kogoś Ty, to wypada napisać do z dużej litery, kultura jakaś musi być, ale Ty jej nie masz :D
1
Ten to ma pecha z tymi kontuzjami..
0
Aż jestem ciekaw jak Valverde postąpi z Leo i kiedy zdecyduje się posadzić go na ławce :)
1
Ciężko będzie uzyskać potrzebny wynik, szkoda że ludzie nie widzą jaki prezydent zarządza tym klubem..
4
Fajnie też że Real nie pobił rekordu Santosu :D
0
Jest pięknie, ale nadal trzeba wykonywać dobrą robotę na boisku by to utrzymać.
1
Do pierwszego mu jeszcze sporo brakuje, będzie ciężko, ale kto wie czym nas jeszcze Leo zaskoczy.
0
Trzeba przyznać, że ten transfer zarządowi wyszedł na plus.
0
Jeśli to prawda z tym co się dzieje w PSG, to nieźle Neymar odwala, myśli że jest pewnie nietykalny, jedyną gwiazdą w zespole.