3

Czyli co telenowela wróci, ciekawe z jakim skutkiem tym razem.

4

Jaka nazwa by nie była, to dla mnie i tak pozostanie słynne Camp Nou.

0

Leo by zapewne zrezygnował już z gry w reprezentacji, tak myślę.

0

Reprezentacja która może liczyć tylko na jednego zawodnika.

2

Co ta Argentyna by zrobiła bez Leo.. Mistrz.

0

Tego się nie doczekamy ;)

1

Zdecydowanie na tak, patrząc na to co dzieje się na rynku, to 100 mln za takiego gracza to okazja.

0

A ja kiedyś czytałem, że Neymar doradzał Coutinho aby poszedł do Barcy, już ciul wie w co im wierzyć.

0

Niektóre osoby to potrafią wszystko zrobić byle tylko sensacja była..

11

"Życzenie Neymara" Hehe ale mnie to śmieszy :)

4

Taa zapewne ze 100 mln by sobie zawołali :)

1

Tylko pytanie czy się uda.. ;)

0

Różnie może być, ale po tym jak przeczytałem news i źródło AS to jakoś nie biorę tego na poważnie.

2

Dokładnie, jemu najbardziej odpowiadało Atletico, tam wymiatał..

0

Heh co za żenujące podejście do sprawy.

0

W końcu dobra wiadomość związana z przedłużeniem kontraktu naszego kapitana.

0

Chciałbym go kiedyś zobaczyć w pierwszej drużynie, ma potencjał.

1

Coś czuję że on kariery to nie zrobi w Barcelonie, eh szkoda go.

9

Żeby tak Bartomeu podał się do dymisji..

1

Całe szczęście że to tylko tak wygląda, odpocznie sobie, bo z takimi przeciwnikami będzie miał kto go zastąpić.

1

Oby tylko z Andresem nic poważnego :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Iniesta schodzi?? Mam nadzieję, że to nie jakiś uraz... Andres z bólem zszedł, tak mówią..

0

Leoooooooo drugi raz :)

0

Leoooooooooooo gol :)

9

Suarez ale zepsuł masakra.. jeszcze żółta.

0

Busii gooooooooool :)

0

Jeszcze Las Palmas zaraz strzeli..

0

Sprawdził jakość sznurka hahha :D

0

Ale w ciula lecą, raz piszą tak a za chwilę że mecz odbędzie się. To będzie dziwny mecz bez kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?