Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli co telenowela wróci, ciekawe z jakim skutkiem tym razem.
4
Jaka nazwa by nie była, to dla mnie i tak pozostanie słynne Camp Nou.
0
Leo by zapewne zrezygnował już z gry w reprezentacji, tak myślę.
0
Reprezentacja która może liczyć tylko na jednego zawodnika.
2
Co ta Argentyna by zrobiła bez Leo.. Mistrz.
0
Tego się nie doczekamy ;)
1
Zdecydowanie na tak, patrząc na to co dzieje się na rynku, to 100 mln za takiego gracza to okazja.
0
A ja kiedyś czytałem, że Neymar doradzał Coutinho aby poszedł do Barcy, już ciul wie w co im wierzyć.
0
Niektóre osoby to potrafią wszystko zrobić byle tylko sensacja była..
11
"Życzenie Neymara" Hehe ale mnie to śmieszy :)
4
Taa zapewne ze 100 mln by sobie zawołali :)
1
Tylko pytanie czy się uda.. ;)
0
Różnie może być, ale po tym jak przeczytałem news i źródło AS to jakoś nie biorę tego na poważnie.
2
Dokładnie, jemu najbardziej odpowiadało Atletico, tam wymiatał..
0
Heh co za żenujące podejście do sprawy.
0
W końcu dobra wiadomość związana z przedłużeniem kontraktu naszego kapitana.
0
Chciałbym go kiedyś zobaczyć w pierwszej drużynie, ma potencjał.
1
Coś czuję że on kariery to nie zrobi w Barcelonie, eh szkoda go.
9
Żeby tak Bartomeu podał się do dymisji..
1
Całe szczęście że to tylko tak wygląda, odpocznie sobie, bo z takimi przeciwnikami będzie miał kto go zastąpić.
1
Oby tylko z Andresem nic poważnego :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Iniesta schodzi?? Mam nadzieję, że to nie jakiś uraz... Andres z bólem zszedł, tak mówią..
0
Leoooooooo drugi raz :)
0
Leoooooooooooo gol :)
9
Suarez ale zepsuł masakra.. jeszcze żółta.
0
Busii gooooooooool :)
0
Jeszcze Las Palmas zaraz strzeli..
0
Sprawdził jakość sznurka hahha :D
0
Ale w ciula lecą, raz piszą tak a za chwilę że mecz odbędzie się. To będzie dziwny mecz bez kibiców.