Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba przyznać że spisał się bardzo dobrze, oby tylko więcej takich występów.
0
Paco hahaha
0
Denis goool :)
2
EL Pistoleroooooooooooo :)
4
Gooooool Leoooo :)
1
40 mln? Niech sobie szukają kogoś innego, nawet jeśli tyle wynosi jego klauzula.
0
Otóż to, nic na to nie poradzimy.
0
Komentarz usunięty
0
Ale klub powinien myśleć o przyszłości..
0
Oby tylko to wypaliło, żeby tylko na tych wszystkich plotkach się nie skończyło.
0
Kluby wiedzą że Barca ma teraz kasę, więc będą wyciągać ile się tylko da.
1
Jak zarząd sprowadzi Paulinho i Seriego to będzie dramat.
8
Kupić teraz Fabregasa za 34 mln to byłoby niemożliwe, oczywiście w tym samym wieku co przechodził do Barcelony.
0
Zapomniał dodać że przy okazji obłowił się kasą :)
1
I bardzo dobrze, na kim innym powinni się skupić a nie na 29-letnim zawodniku z ligi Chińskiej.
1
Realnych cen już nie ma :)
0
Masz rację, ale wiesz jak to jest z obietnicami..
1
Zobaczymy co on tam teraz w tym Paryżu wygra.
0
Po takim transferze Neymara było się tego spodziewać..
0
Coutinho i Dembele, o nich zarząd powinien mocno walczyć by dołączyli do Barcy.
1
200 mln? Niech sobie nadal siedzi w tym Monaco lub idzie do innej drużyny, Neymar rozumiem, już osiągnął wszystko drużynowo i w reprezentacji choć i tak nie popieram takich sum, ale Mbappe? W dodatku 18 lat..
1
Obi ich marzenia legły w gruzach :)
0
Klopp i Wenger bardzo mądre wypowiedzi, teraz jest 200 a następnie będzie 300..
2
Co by nie mówić to piękne pożegnanie z jego strony.
0
Oby zarząd go sprowadził, byłby przyszłością Barcy na lata.
1
To że odstawił szopkę w pełni się z nim zgadzam.
0
Zobaczymy co tam osiągnie, czy mu będzie tak dobrze jak w FCB.
2
I w końcu koniec tej sagi, teraz tylko mądrze zainwestować te pieniądze, choć za panowania Bartomeu mam pewne obawy.. oby tylko sprowadzili kogoś klasowego, Dembele + Coutinho, to byłoby coś..
1
Tak jak dał słowo na 200% że Neymar zostaje, tak samo jak o Alexisie kiedyś, jemu w nic nie warto wierzyć.
1
To Dembele do Barcy ;)