0

I będzie dobrze w piłce nożnej? Niestety nie.

2

Oni to powinni się go definitywnie pozbyć a nie tylko wypożyczać.

2

Przecież za Roberto 40 mln to jest śmieszne, sporo klubów by taką klauzulę pokryło.

0

Bardzo dobrze, miejsce Brazylijczyka jest w FCB, chyba że sam będzie chciał odejść.

0

Cóż, pismaki coś muszą pisać.

2

Mam nadzieję że to nie jest prawda i Ney zostanie w Barcelonie.

1

Ja pierdziele, człowiek wraca z roboty i takie coś na niego czeka, żenada co ten zarząd wyprawia.

1

Były prezydent Barcy - jak do tego w ogóle doszło, że taki ktoś jak on był prezydentem, niech gnije w pace.

1

Popieram to co piszą inni niżej, nic konkretnego w tej konferencji.

2

Dokładnie, w tym nikt nas chyba nie przebije...

2

I tak na pewno PSG się nie zgodzi na taka propozycję, im na kasie nie zależy, a stać ich by sobie kupić kogoś z wyższej półki.

0

Jeśli by wydali na niego 40 mln to byłaby to totalna głupota.

3

Dokładnie, chciałbym aby Marco dołączył do Barcy ale nie żeby Ivan musiał odejść.

0

Przydałoby się wietrzenie w szatni, pewni zawodnicy nic kompletnie nie wnoszą do drużyny a pensję trzeba opłacać.

2

Pierwszych trzech nie powinno być w ogóle w Barcelonie.

0

Kupić teraz obrońcę pokroju Pique za 5 mln jest nieosiągalne :D

0

Deulofeu klauzula 20 mln a Ceballos 500 hahaha.

0

Zapewne i tak raczej nie przejdzie do Barcy, szkoda bo to byłby dobry transfer na długie lata.

2

Od samego początku duże zaangażowanie, takie coś się może podobać.

0

Tylko 20 mln? Chyba tam kogoś nieźle pogrzało..

0

Mam tylko nadzieję, że kasa zainwestowana przez klub w niego, zwróci się na boisku w postaci znakomitych występów.

0

A niech sobie tam odwala takie rzeczy, byle u nich został.

0

Niech teraz pokaże na co go stać, oby był dobrym zmiennikiem.

9

Zgadzam się z Generałem, Laporta był najlepszy.

0

W końcu jakiś transfer a nie tylko plotki. Oby się sprawdził!

0

Kurde, faktycznie, dzięki za sprostowanie, nie dopatrzyłem!

0

To teraz zobaczymy co potrafi i czy sprosta wyzwaniu gry na PO w takim klubie jak Barca.

0

To mnie zaskoczyli, nie sądziłem że tak szybko to zrealizują.

0

Pozyskaliśmy nowych piłkarzy - chyba coś mnie ominęło..

0

Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?