Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I będzie dobrze w piłce nożnej? Niestety nie.
2
Oni to powinni się go definitywnie pozbyć a nie tylko wypożyczać.
2
Przecież za Roberto 40 mln to jest śmieszne, sporo klubów by taką klauzulę pokryło.
0
Bardzo dobrze, miejsce Brazylijczyka jest w FCB, chyba że sam będzie chciał odejść.
0
Cóż, pismaki coś muszą pisać.
2
Mam nadzieję że to nie jest prawda i Ney zostanie w Barcelonie.
1
Ja pierdziele, człowiek wraca z roboty i takie coś na niego czeka, żenada co ten zarząd wyprawia.
1
Były prezydent Barcy - jak do tego w ogóle doszło, że taki ktoś jak on był prezydentem, niech gnije w pace.
1
Popieram to co piszą inni niżej, nic konkretnego w tej konferencji.
2
Dokładnie, w tym nikt nas chyba nie przebije...
2
I tak na pewno PSG się nie zgodzi na taka propozycję, im na kasie nie zależy, a stać ich by sobie kupić kogoś z wyższej półki.
0
Jeśli by wydali na niego 40 mln to byłaby to totalna głupota.
3
Dokładnie, chciałbym aby Marco dołączył do Barcy ale nie żeby Ivan musiał odejść.
0
Przydałoby się wietrzenie w szatni, pewni zawodnicy nic kompletnie nie wnoszą do drużyny a pensję trzeba opłacać.
2
Pierwszych trzech nie powinno być w ogóle w Barcelonie.
0
Kupić teraz obrońcę pokroju Pique za 5 mln jest nieosiągalne :D
0
Deulofeu klauzula 20 mln a Ceballos 500 hahaha.
0
Zapewne i tak raczej nie przejdzie do Barcy, szkoda bo to byłby dobry transfer na długie lata.
2
Od samego początku duże zaangażowanie, takie coś się może podobać.
0
Tylko 20 mln? Chyba tam kogoś nieźle pogrzało..
0
Mam tylko nadzieję, że kasa zainwestowana przez klub w niego, zwróci się na boisku w postaci znakomitych występów.
0
A niech sobie tam odwala takie rzeczy, byle u nich został.
0
Niech teraz pokaże na co go stać, oby był dobrym zmiennikiem.
9
Zgadzam się z Generałem, Laporta był najlepszy.
0
W końcu jakiś transfer a nie tylko plotki. Oby się sprawdził!
0
Kurde, faktycznie, dzięki za sprostowanie, nie dopatrzyłem!
0
To teraz zobaczymy co potrafi i czy sprosta wyzwaniu gry na PO w takim klubie jak Barca.
0
To mnie zaskoczyli, nie sądziłem że tak szybko to zrealizują.
0
Pozyskaliśmy nowych piłkarzy - chyba coś mnie ominęło..
0
Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.