0

300 ochroniarzy, masakra :D

1

O tym samym sobie pomyślałem.

0

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

0

Wszystko w jego rękach, oby tego nie zepsuł.

0

Szkoda że przez te kontuzje mu się nie układa, ale powrót do Barcy? Tylko po co?

4

Znakomita wiadomość, życzę mu aby odniósł sukces w pierwszej drużynie :)

0

Dziwne że miałby rywalizować z MSN, on sam zapewne chce grać w podstawowym składzie, a tego mu Barcelonie nie zagwarantują.

1

Roni pewnie zabaluje :D

0

Nie rozumiem tego co klub się tak uparł na jego transfer.

0

A już miałem nadzieję że się uda, a tu taka informacja..

0

Roczne wypożyczenie? Przecież taka opcja jest bez sensu.

0

Ale ulga.

11

Bardzo dobrze, jego miejsce jest w Barcelonie.

0

Ciekawe tylko ile w tym wszystkim jest prawdy.

0

Niech się uczy i wraca w przyszłości do Barcy jako trener ;)

0

Nadal się śmieję z możliwości jego transferu do Barcy :)

1

Oby to była prawda i transfer doszedł do skutku, taka kasa by się przydała na wzmocnienia.

2

Jeszcze się okaże że ani jeden ani drugi nie dołączy do Barcelony..

0

Prawdziwa legenda! To były piękne czasy..

0

Barca chce się wzmocnić zawodnikiem z Ligi Chińskiej, no grubo :D

0

Śmiechu warte że taki klub jak Barca bierze go w ogóle pod uwagę jako cel transferowy.

0

Dobrze czułem że coś mi się nie podoba w tym wszystkim.

0

Punkt 13 i 15 miazga :)

2

Messi i Real? Nigdy do tego nie dojdzie :)

0

Hmm jakoś specjalnie w to nie wierzę by Marco podał takie warunki.

1

I bardzo dobrze, niech walczy, to często popłaca.

0

Mistrz!! Oby nadal przez kolejne lata zachwycał nas swoją grą :)

4

Lepiej niech zostanie sobie w tych Chinach i gra sobie o azjatycką LM.

0

To im nieźle pójdzie kasy z portfela :D

1

I oby tak się stało że go nie ujrzymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?