Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
300 ochroniarzy, masakra :D
1
O tym samym sobie pomyślałem.
0
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.
0
Wszystko w jego rękach, oby tego nie zepsuł.
0
Szkoda że przez te kontuzje mu się nie układa, ale powrót do Barcy? Tylko po co?
4
Znakomita wiadomość, życzę mu aby odniósł sukces w pierwszej drużynie :)
0
Dziwne że miałby rywalizować z MSN, on sam zapewne chce grać w podstawowym składzie, a tego mu Barcelonie nie zagwarantują.
1
Roni pewnie zabaluje :D
0
Nie rozumiem tego co klub się tak uparł na jego transfer.
0
A już miałem nadzieję że się uda, a tu taka informacja..
0
Roczne wypożyczenie? Przecież taka opcja jest bez sensu.
0
Ale ulga.
11
Bardzo dobrze, jego miejsce jest w Barcelonie.
0
Ciekawe tylko ile w tym wszystkim jest prawdy.
0
Niech się uczy i wraca w przyszłości do Barcy jako trener ;)
0
Nadal się śmieję z możliwości jego transferu do Barcy :)
1
Oby to była prawda i transfer doszedł do skutku, taka kasa by się przydała na wzmocnienia.
2
Jeszcze się okaże że ani jeden ani drugi nie dołączy do Barcelony..
0
Prawdziwa legenda! To były piękne czasy..
0
Barca chce się wzmocnić zawodnikiem z Ligi Chińskiej, no grubo :D
0
Śmiechu warte że taki klub jak Barca bierze go w ogóle pod uwagę jako cel transferowy.
0
Dobrze czułem że coś mi się nie podoba w tym wszystkim.
0
Punkt 13 i 15 miazga :)
2
Messi i Real? Nigdy do tego nie dojdzie :)
0
Hmm jakoś specjalnie w to nie wierzę by Marco podał takie warunki.
1
I bardzo dobrze, niech walczy, to często popłaca.
0
Mistrz!! Oby nadal przez kolejne lata zachwycał nas swoją grą :)
4
Lepiej niech zostanie sobie w tych Chinach i gra sobie o azjatycką LM.
0
To im nieźle pójdzie kasy z portfela :D
1
I oby tak się stało że go nie ujrzymy.