0

Super, akurat dobrze spisuje się jako zmiennik i głupotą byłoby się go pozbywać.

12

Akurat za Dembele warto wyłożyć te 30 mln.

0

Saga z nim niczym kiedyś z Fabregasem.

0

Pytanie czy naprawdę by sobie poradził w Barcelonie, musiałby nieźle zapierdzielać by MSN mieli wyborne okazje :)

1

Zdecydowanie najlepszy transfer w obronie w ostatnich latach.

0

Piję sobie kawę, czytam przegląd i to że Real chce dać 135 mln za Mbappe.. prawie wyplułem na monitor.

1

Pique jak zawsze krótko i na temat :P

0

Szybko to załatwił, ale widocznie miał powód.

0

Heh to ostatnie zdanie dobre :D

1

Świetnie to opisałeś, w pełni się z Tobą zgadzam i również liczę na powrót Laporty.

0

Jedni mówią tak a inni inaczej.. komu tu wierzyć.

0

Jak się dobrze klub wzmocni to i wrócą.

0

Z 5 mln jak za niego uzyskają to będzie dobrze..

2

Ale wszystko zależy od taktyki na jaką zdecyduje się trener, jeśli na taką aby Messi grał w środku to wtedy Dembele jak najbardziej podstawowy skład.

0

Cóż, trzeba wierzyć w to że od nowego sezonu wrócimy na szczyt!

1

Nie ma sensu wydawać na niego już kasy, lepiej zainwestować w młodego gracza z przyszłością.

0

Dla mnie Messi i tak najlepszy, ale ZP zapewne trafi teraz w ręce Portugalczyka.

9

Bardzo mądra decyzja naszego nowego trenera.

2

Oby tylko udało się go sprowadzić, idealny zmiennik MSN :)

4

Bo Barca to więcej niż klub w porównaniu do nich.

1

Juve w drugiej połowie zapomniało jak się gra w piłkę, nie wiem co oni tam w przerwie zrobili.

0

Ale lipa, że też oni to uczynili..

0

Dobra, to koniec czas wyłączyć.

2

Real co? Rykoszet.

0

Masakra.

51

Juve gra naprawdę zajebiście, zasługują na wygranie tej LM.

0

W końcu Ramos żółta :D

0

Mario co za gooooooool!!!

0

Ja prd....

0

Ja pierdziele ale szansa!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?