Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby teraz udało się Leo wygrać w końcu ten upragniony tytuł.
6
Są równi i równiejsi :)
0
W Barcelonie i tak sobie już nie pogra, czuję że skończy się tak iż na koniec odejdzie za friko.
0
Skoro Eto'o dostał karę to im też dać.
1
Bardzo liczę na to że Alex będzie podstawowym PO w przyszłym sezonie, zasługuje na to i udowodnił to.
0
Co jak co, ale jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
1
Barca ma obecnie bardzo dobry skład - owszem, ale na pewno pomoc i obrona do wzmocnienia. Mam nadzieję, że Roberto zostanie przesunięty do pomocy.
1
Pep pierwszy sezon tryplet, Lucho pierwszy sezon tryplet, oby i teraz tak samo było z Valverde!! :)
0
Oby Celta z nim odnosiła sukcesy :)
0
Wszystko fajnie ale jakoś nie sądzę by Chelsea go puściła.
0
Mogliby się postarać o kogoś lepszego, Barca musi w końcu odzyskać siłę w środku pola bo bez tego nadal zostanie nam co roku PK.
1
Gdyby tylko udało mu się sprowadzić kogoś z dwójki Coutinho/Verratti to byłaby miazga.
0
Ten Wenger chyba nigdy nie powie stop :D
1
Oby z nim było dużo sukcesów :)
17
Joan walczy z Bartomeu i to mi się podoba.
0
Obawiam się, że jeśli w przyszłym sezonie miałby być tylko rezerwowym, to jego odejście byłoby dużo prawdopodobne.
0
Mamy znakomitego bramkarza na długie lata :)
0
Bardzo mnie ta wiadomość cieszy.
0
Kto wie, może okazać się że będzie miał więcej zdobytych pucharów od Lucho, czas pokaże ;)
0
Oby tylko Barca go nie straciła, wypożyczenie z regularną grą byłoby dobrą opcją.
1
Wybór prezydenta też nie był udany.
1
Oby podczas swojego etapu jako trener Barcy dostarczył nam kibicom wiele wspaniałych chwil.
0
Już jestem ciekaw i nie mogę się doczekać jak sobie poradzi z Barcą ;)
0
Takich piłkarzy trzeba koniecznie zatrzymywać, dobra decyzja klubu.
0
Zobaczymy co na to nasz klub, pytanie też ile sobie Ajax zawoła za niego.
0
Jak dla mnie może być, nawet fajna.
1
Zostaje mu tylko życzyć powodzenia i samych sukcesów.
0
Heh Leo tyle samo goli co Alaves, dobre :D
0
Ale ten czas leci, teraz czas na zmiany, oby na lepsze.
5
Oby od nowego sezonu był podstawowym PO :)