0

Luisitio spokojnie jeszcze awansuje kilka pozycji wyżej :)

0

Klub z Amsterdamu to potrafi jak widać robić dobre interesy jeśli chodzi o sprzedaż zawodników. Jest jeszcze Marlon który pokazał że ma potencjał gdy otrzymał szansę gry.

3

To chyba jakieś żarty, 40 mln za niego? Zdecydowanie za dużo, jak tak nadal będziemy sprowadzać takich zawodników, to długo jeszcze będziemy w aktualnej sytuacji.

0

Z takim budżetem transferowym to klub wiele nie poszaleje w letnim okienku, to na jednego dobrego zawodnika, a potrzeba więcej wzmocnień. Oby było znacznie więcej jednak.

0

Skończy się pewnie na tym że nie dołączy do Barcy, najlepiej to aby Vidal otrzymał szansę w przyszłym sezonie, udowodnił że na to zasługuje.

5

Niech lepiej idzie teraz do klubu który zagwarantuje mu grę w podstawowej jedenastce, może mu się jeszcze uda coś ciekawego osiągnąć.

0

A mnie bawi Twój nick.

0

Masz ból du** czy jak? Bo na to wychodzi, po co w ogóle zwracasz uwagę na moje komentarze? Widzisz komentarz i mój nick to omiń to, proste. Nie wiedziałem, że mając tutaj konto trzeba się rozpisywać na dane tematy, druga sprawa masz gdzieś napisane że trzeba odpisywać na kogoś komentarze? To Ty masz jakiś problem, prujesz się o byle gó***.

0

Też tego chciałbym.

0

Ja na jego miejscu bym wybrał taką ofertę, prędzej by sobie tam podstawę wywalczył niż w Barcelonie, bo tutaj nie uda mu się nigdy. Od bardzo dawna uważam go za zawodnika bez ambicji.

0

62 mln za 16-latka :D:D:D

0

Jak widać nie kasa się dla niego liczy, ale myślę że powinien odejść, za wysoki poziom jednak.

0

Sprowadzić kogoś młodego niech się ogrywa, Szef jako trzeci obrońca wiele da drużynie.

0

Leo wyprzedził Ronaldo w statystyce najczęściej strzelający piłkarz, a już myślałem że Ronaldo zawsze będzie pierwszy :D

10

Istny kabaret.

0

Ciekawe tylko ile są w stanie zaoferować, ale zapewne na kokosy nie ma co liczyć.

1

Tak, tak, tak oby się udało!! Ten transfer to byłaby miazga, z Ney by na pewno zajebiście współpracował :)

0

Mareczka i wszystko jasne, można zakończyć temat.

1

22 lata z Afryki jako nowy Messi? Dobre, nie powiem uśmiałem się.

0

Ciekawe ile w tym jest prawdy..

0

Tyle tych informacji o możliwych trenerach że masakra, niech to się jak najszybciej już zakończy.

0

To niech sobie idzie, skoro kasa ważniejsza, chociaż kto wie jaka była prawda.

0

To pozostaje tylko czekać na potwierdzenie :)

6

61 mln hahahah co za porypany rynek.

2

To byłby zajebisty trener, ale znając życie to pewnie plotka.

2

Najlepiej to byłoby gdyby Bartomeu odszedł z klubu.

4

Messi jest niesamowity, non stop zaskakuje, oby jeszcze takich serii jak najwięcej.

6

Tak samo to odebrałem :D

0

Barca zrobiła dobry interes kupując za tak niskie pieniądze Samuela, to będzie obrońca na długie lata :)

23

Były prezenty ale z nich nie skorzystaliśmy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?