Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co za żenada, jaki żenujący zarząd, sprzedać Neymara za 222 mln a kupić Paulinho z ligi Chińskiej za 40 baniek, janusze biznesu.
1
To miałoby sens.
1
Oby chociaż jego udało się sprowadzić, oglądałem go już gdy grał w drużynie Ajaxu i wtedy czułem że będzie w przyszłości ważnym zawodnikiem.
0
W dwa lata z 2,2 mln do 130 mln, to jest po prostu masakra.
0
Odszedł Neymar i skończy się na tym, że w kasie zostanie 222 mln a transferów z wyższej półki żadnych.
0
Oby do tej sytuacji nie doszło, nie chciałbym tego oglądać.
0
Kupili Dembele za 15 mln a chcą sprzedać za 150, takie rzeczy nie dzieją się nawet w FM.
0
Widać mu się poprzewracało nieco w głowie z ojcem na czele od tej kasy, skoro warunki nie zostały spełnione według klubu, to o czym tu mówić.
0
Wszystko będzie pewnie na ostatni moment przed zamknięciem okienka..
9
Ter Stegen powinien wystąpić, nie mam nic do Holendra, ale na tak ważny mecz lepiej postawić na Niemca, ale to trener zadecyduje.
0
A zaraz się okaże to samo z Coutinho i Dembele.
0
Zobaczymy czy w ogóle coś z tego wyjdzie po tylu informacjach na temat Brazylijczyka.
0
Raz piszą tak, a za chwile inaczej, i komu tu wierzyć.
1
Bez przesady, to przechodzi wszelkie granice..
0
Czas najwyższy na jakieś konkrety, oby to była prawda i klub szybko zrealizował jego transfer.
3
Trzeba przyznać że spisał się bardzo dobrze, oby tylko więcej takich występów.
0
Paco hahaha
0
Denis goool :)
2
EL Pistoleroooooooooooo :)
4
Gooooool Leoooo :)
1
40 mln? Niech sobie szukają kogoś innego, nawet jeśli tyle wynosi jego klauzula.
0
Otóż to, nic na to nie poradzimy.
0
Komentarz usunięty
0
Ale klub powinien myśleć o przyszłości..
0
Oby tylko to wypaliło, żeby tylko na tych wszystkich plotkach się nie skończyło.
0
Kluby wiedzą że Barca ma teraz kasę, więc będą wyciągać ile się tylko da.
1
Jak zarząd sprowadzi Paulinho i Seriego to będzie dramat.
8
Kupić teraz Fabregasa za 34 mln to byłoby niemożliwe, oczywiście w tym samym wieku co przechodził do Barcelony.
0
Zapomniał dodać że przy okazji obłowił się kasą :)
1
I bardzo dobrze, na kim innym powinni się skupić a nie na 29-letnim zawodniku z ligi Chińskiej.