2

Co za żenada, jaki żenujący zarząd, sprzedać Neymara za 222 mln a kupić Paulinho z ligi Chińskiej za 40 baniek, janusze biznesu.

1

To miałoby sens.

1

Oby chociaż jego udało się sprowadzić, oglądałem go już gdy grał w drużynie Ajaxu i wtedy czułem że będzie w przyszłości ważnym zawodnikiem.

0

W dwa lata z 2,2 mln do 130 mln, to jest po prostu masakra.

0

Odszedł Neymar i skończy się na tym, że w kasie zostanie 222 mln a transferów z wyższej półki żadnych.

0

Oby do tej sytuacji nie doszło, nie chciałbym tego oglądać.

0

Kupili Dembele za 15 mln a chcą sprzedać za 150, takie rzeczy nie dzieją się nawet w FM.

0

Widać mu się poprzewracało nieco w głowie z ojcem na czele od tej kasy, skoro warunki nie zostały spełnione według klubu, to o czym tu mówić.

0

Wszystko będzie pewnie na ostatni moment przed zamknięciem okienka..

9

Ter Stegen powinien wystąpić, nie mam nic do Holendra, ale na tak ważny mecz lepiej postawić na Niemca, ale to trener zadecyduje.

0

A zaraz się okaże to samo z Coutinho i Dembele.

0

Zobaczymy czy w ogóle coś z tego wyjdzie po tylu informacjach na temat Brazylijczyka.

0

Raz piszą tak, a za chwile inaczej, i komu tu wierzyć.

1

Bez przesady, to przechodzi wszelkie granice..

0

Czas najwyższy na jakieś konkrety, oby to była prawda i klub szybko zrealizował jego transfer.

3

Trzeba przyznać że spisał się bardzo dobrze, oby tylko więcej takich występów.

0

Paco hahaha

0

Denis goool :)

2

EL Pistoleroooooooooooo :)

4

Gooooool Leoooo :)

1

40 mln? Niech sobie szukają kogoś innego, nawet jeśli tyle wynosi jego klauzula.

0

Otóż to, nic na to nie poradzimy.

0

Komentarz usunięty

0

Ale klub powinien myśleć o przyszłości..

0

Oby tylko to wypaliło, żeby tylko na tych wszystkich plotkach się nie skończyło.

0

Kluby wiedzą że Barca ma teraz kasę, więc będą wyciągać ile się tylko da.

1

Jak zarząd sprowadzi Paulinho i Seriego to będzie dramat.

8

Kupić teraz Fabregasa za 34 mln to byłoby niemożliwe, oczywiście w tym samym wieku co przechodził do Barcelony.

0

Zapomniał dodać że przy okazji obłowił się kasą :)

1

I bardzo dobrze, na kim innym powinni się skupić a nie na 29-letnim zawodniku z ligi Chińskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?