Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jest Messiiiiiiiiii gooooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!
3
Może teraz Messi do 3 razy sztuka.
0
Ajajaj Suarez..
0
To ba, wiadome.
0
Cały czas jesteśmy blisko trzeciej bramki, czuję że zaraz coś wpadnie.
0
Kurcze prawie gol...
0
Ajjj ale blisko..
0
Kurna groźnie się robi..
0
I na nowo się komplikuje wszystko, dawać nasi strzelać!
0
Kurde gol Bilbao......
0
Neymar gooooooooooooool :)
0
Karny w końcu!!!!!!!!
1
Jest i bandyta.
1
Dobrze że w pierwszej strzelili, teraz w drugiej ich dobić :)
0
Leo dobij ich na 2-0!
0
Transmisja z meczu bez komentarza + komentarz z live Dissblaster :)
2
El Pistoloeroooooooooo ależ goooooooooooool!!!!!!!!!!
0
Pożyjemy, zobaczymy, czas pokaże.
21
Od dziś szczam na to że ktoś będzie mi pisał że narzekam na sędziowanie, mam swoje zdanie na ten temat i nie zmienię dopóki nie wprowadzą powtórek.
0
Dajesz Leo teraz!
7
A potem ktoś będzie pierdzielił że jest narzekanie na sędziowanie, jak tu nie narzekać!!
0
Ten ich Iraizoz robi wszystko na czas.
1
Złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
I nie ma faulu hahahahah.
0
Aj ładne wybicie Cillessena.
0
Jazda z nimi!! Vamos Barca!!
0
Ogólnie to futbol jest skorumpowany.
0
To jest na 100% ostatni sezon Francuza w barwach Barcy, nie ma co się oszukiwać, jego czas minął.
2
Rozbawił mnie tekst o Vidalu, dosłownie. Liczą na niego, a on co mecz praktycznie bez powołania nawet.
0
Najlepiej niech sobie strzelą dziś samobója.