1

Tak jest Messiiiiiiiiii gooooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!

3

Może teraz Messi do 3 razy sztuka.

0

Ajajaj Suarez..

0

To ba, wiadome.

0

Cały czas jesteśmy blisko trzeciej bramki, czuję że zaraz coś wpadnie.

0

Kurcze prawie gol...

0

Ajjj ale blisko..

0

Kurna groźnie się robi..

0

I na nowo się komplikuje wszystko, dawać nasi strzelać!

0

Kurde gol Bilbao......

0

Neymar gooooooooooooool :)

0

Karny w końcu!!!!!!!!

1

Jest i bandyta.

1

Dobrze że w pierwszej strzelili, teraz w drugiej ich dobić :)

0

Leo dobij ich na 2-0!

0

Transmisja z meczu bez komentarza + komentarz z live Dissblaster :)

2

El Pistoloeroooooooooo ależ goooooooooooool!!!!!!!!!!

0

Pożyjemy, zobaczymy, czas pokaże.

21

Od dziś szczam na to że ktoś będzie mi pisał że narzekam na sędziowanie, mam swoje zdanie na ten temat i nie zmienię dopóki nie wprowadzą powtórek.

0

Dajesz Leo teraz!

7

A potem ktoś będzie pierdzielił że jest narzekanie na sędziowanie, jak tu nie narzekać!!

0

Ten ich Iraizoz robi wszystko na czas.

1

Złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

I nie ma faulu hahahahah.

0

Aj ładne wybicie Cillessena.

0

Jazda z nimi!! Vamos Barca!!

0

Ogólnie to futbol jest skorumpowany.

0

To jest na 100% ostatni sezon Francuza w barwach Barcy, nie ma co się oszukiwać, jego czas minął.

2

Rozbawił mnie tekst o Vidalu, dosłownie. Liczą na niego, a on co mecz praktycznie bez powołania nawet.

0

Najlepiej niech sobie strzelą dziś samobója.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?