Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale miło czyta się takie artykuły :)
0
W końcu trio na dobrym poziomie :)
0
Może jutro będzie ten dzień w którym to uczyni ;)
4
Były dawniej problemy ze strzeleniem mu gola, wszystko wyciągał.
1
Szkoda że Real nie przegrał i nadal kontynuuje rekord, ale ciul z tym, lepiej aby nasi na koniec sezonu mieli lepsze powody do świętowania.
0
Dadzą radę nasi z nimi ;)
8
Neymar słabo? Absolutnie się z tym nie zgadzam. No ale, każdy ma prawo do własnego zdania.
0
Byle tylko z tego nie powstał jakiś problem.
1
Kurde, 20:45 to jest dobra godzina a nie 16:15, dziwne że tak sobie zamienili.
1
Coutinho zdecydowanie byłby lepszy, ale raczej na jego transfer nie ma szans.
0
Taka kara finansowa to pikuś dla niego, lepsze to niż zawieszenie.
0
Alcorcon może by Real wyeliminował jak dawniej :D
1
Luisito dobrze mówi, Messi musi zostać, bez niego Barca to nie Barca.
1
Sevilla szans na awans raczej nie ma, ale może powalczą o zwycięstwo z Realem i przerwą ich passę bez porażki.
0
Heh to akurat Messi uczyni bez problemu ;)
0
Tylko szanse na to że Vidal ją otrzyma są nikłe.
0
Wczoraj prawie a zaliczyły asystę :)
0
Jak zaczną grać kolejne spotkania tak jak wczoraj, to powinno być już tylko lepiej.
3
Messi jest najlepszy, ale za to El Pistolero jest najlepszą "9" na świecie. Oby ten mecz dał naszym dobrego kopa.
0
Ale zajebisty bilans ma, tyle bramek wpakować w tylu meczach. Jego bramka z wczoraj - majstersztyk.
9
Ten liniowy to chyba naćpany był, innej opcji nie widzę.
1
Taki błąd popełnić o spalonym na takim poziomie Ligi to jest dramat.
1
Oby ta bramka z karnego pozwoliła mu na zdobywanie kolejnych, forma Neya od początku roku jest bardzo dobra, dziś genialny występ, oby tak dalej.
7
Bo król jest tylko jeden, jest nim Messi :) On ciągle nie przestaje zaskakiwać ;))
14
Koniec!! Mamy to!! VeB! :)
4
Denis kurde...
6
Williams się pluje do sędziego a sam miał pretensje do naszych :D
0
MSN po golu i to cieszy :)
0
Neymar świetny mecz brawa dla niego.
1
Messi jest niesamowity!!!!!!! Mistrz!!!!!!!! Ależ go zrobił w bambuko :)