0

Ale miło czyta się takie artykuły :)

0

W końcu trio na dobrym poziomie :)

0

Może jutro będzie ten dzień w którym to uczyni ;)

4

Były dawniej problemy ze strzeleniem mu gola, wszystko wyciągał.

1

Szkoda że Real nie przegrał i nadal kontynuuje rekord, ale ciul z tym, lepiej aby nasi na koniec sezonu mieli lepsze powody do świętowania.

0

Dadzą radę nasi z nimi ;)

8

Neymar słabo? Absolutnie się z tym nie zgadzam. No ale, każdy ma prawo do własnego zdania.

0

Byle tylko z tego nie powstał jakiś problem.

1

Kurde, 20:45 to jest dobra godzina a nie 16:15, dziwne że tak sobie zamienili.

1

Coutinho zdecydowanie byłby lepszy, ale raczej na jego transfer nie ma szans.

0

Taka kara finansowa to pikuś dla niego, lepsze to niż zawieszenie.

0

Alcorcon może by Real wyeliminował jak dawniej :D

1

Luisito dobrze mówi, Messi musi zostać, bez niego Barca to nie Barca.

1

Sevilla szans na awans raczej nie ma, ale może powalczą o zwycięstwo z Realem i przerwą ich passę bez porażki.

0

Heh to akurat Messi uczyni bez problemu ;)

0

Tylko szanse na to że Vidal ją otrzyma są nikłe.

0

Wczoraj prawie a zaliczyły asystę :)

0

Jak zaczną grać kolejne spotkania tak jak wczoraj, to powinno być już tylko lepiej.

3

Messi jest najlepszy, ale za to El Pistolero jest najlepszą "9" na świecie. Oby ten mecz dał naszym dobrego kopa.

0

Ale zajebisty bilans ma, tyle bramek wpakować w tylu meczach. Jego bramka z wczoraj - majstersztyk.

9

Ten liniowy to chyba naćpany był, innej opcji nie widzę.

1

Taki błąd popełnić o spalonym na takim poziomie Ligi to jest dramat.

1

Oby ta bramka z karnego pozwoliła mu na zdobywanie kolejnych, forma Neya od początku roku jest bardzo dobra, dziś genialny występ, oby tak dalej.

7

Bo król jest tylko jeden, jest nim Messi :) On ciągle nie przestaje zaskakiwać ;))

14

Koniec!! Mamy to!! VeB! :)

4

Denis kurde...

6

Williams się pluje do sędziego a sam miał pretensje do naszych :D

0

MSN po golu i to cieszy :)

0

Neymar świetny mecz brawa dla niego.

1

Messi jest niesamowity!!!!!!! Mistrz!!!!!!!! Ależ go zrobił w bambuko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?