Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City z pewnością będą chcieli to wykorzystać ;)
0
Ja tak samo.
0
Damy radę i wygramy :) VeB!
4
Terytorium Messiego - dobre he he :)
2
Lucho niech lepiej uważa na oczy :D
1
He fajnie powiedział o Aguero :)
5
To faktycznie, Ney zachował się po chamsku... Ale kto wie o co tam poszło tak naprawdę i co sobie powiedzieli.
0
Z takim charakterem on nie jest potrzebny w takim klubie jak Barca.
0
Kolejny świetny mecz się zapowiada, City u siebie na pewno tak łatwo skóry nie sprzeda, tym bardziej po ostatniej porażce, Pep zapewne wyciągnął odpowiednie wnioski.
4
Żenujące zachowanie tej osoby która to powiedziała.
18
Do kitu godzina i tyle w temacie, ale cóż na Barce zawsze trzeba znaleźć czas :)
6
Messi w Barcelonie też ma jeszcze wiele lat gry przed sobą.
0
Zagra pewnie Arda, ale chciałbym Rafinhe.
0
Bardzo dobrze że doszedł, po co miał się marnować na ławce, a klub jeszcze kiedyś będzie żałował decyzji o jego sprzedaży :)
0
Pamiętam ten mecz gdy na boisku było 11 wychowanków, to było niesamowite.
3
Czy ja dobrze czytam? Ramos najlepszym obrońcą świata? To są chyba jakieś żarty. W Realu chyba szykuje się afera :D
0
Mój ulubieniec odkąd zacząłem kibicować Barcelonie w 2006 i będzie na zawsze :)
18
Fajnie że się rozwinął i jest teraz kluczowym zawodnikiem w Southampton.
6
Podpisuję się pod tym ;)
2
To teraz pojechałeś z tym składem.. City to niby ogórki?
2
Byłby foch pewnie na cały świat :P
1
Dobrze że wrócił do Barcy, w City czuję że tak dobrze by mu się nie układało.
0
Szczerze to nawet jest bardzo doby sędzia.
0
Ma całkowitą rację :)
0
Tak więc musi grać w każdym spotkaniu :P
0
Wow Ronaldo znowu wielki, niesamowite!
0
Heh to czekam na bramkę z połowy boiska :D
2
Bardzo dobrze że się postawił.
0
Nie zawsze można rozegrać dobry mecz, wczoraj mu nie wyszło ale za to z City może być już o wiele lepiej.
16
Było Atletico to mieli godnego rywala który potrafił im zagrozić, a teraz to nie ma nikogo. Tak czy inaczej ładny wyczyn.