1

City z pewnością będą chcieli to wykorzystać ;)

0

Ja tak samo.

0

Damy radę i wygramy :) VeB!

4

Terytorium Messiego - dobre he he :)

2

Lucho niech lepiej uważa na oczy :D

1

He fajnie powiedział o Aguero :)

5

To faktycznie, Ney zachował się po chamsku... Ale kto wie o co tam poszło tak naprawdę i co sobie powiedzieli.

0

Z takim charakterem on nie jest potrzebny w takim klubie jak Barca.

0

Kolejny świetny mecz się zapowiada, City u siebie na pewno tak łatwo skóry nie sprzeda, tym bardziej po ostatniej porażce, Pep zapewne wyciągnął odpowiednie wnioski.

4

Żenujące zachowanie tej osoby która to powiedziała.

18

Do kitu godzina i tyle w temacie, ale cóż na Barce zawsze trzeba znaleźć czas :)

6

Messi w Barcelonie też ma jeszcze wiele lat gry przed sobą.

0

Zagra pewnie Arda, ale chciałbym Rafinhe.

0

Bardzo dobrze że doszedł, po co miał się marnować na ławce, a klub jeszcze kiedyś będzie żałował decyzji o jego sprzedaży :)

0

Pamiętam ten mecz gdy na boisku było 11 wychowanków, to było niesamowite.

3

Czy ja dobrze czytam? Ramos najlepszym obrońcą świata? To są chyba jakieś żarty. W Realu chyba szykuje się afera :D

0

Mój ulubieniec odkąd zacząłem kibicować Barcelonie w 2006 i będzie na zawsze :)

18

Fajnie że się rozwinął i jest teraz kluczowym zawodnikiem w Southampton.

6

Podpisuję się pod tym ;)

2

To teraz pojechałeś z tym składem.. City to niby ogórki?

2

Byłby foch pewnie na cały świat :P

1

Dobrze że wrócił do Barcy, w City czuję że tak dobrze by mu się nie układało.

0

Szczerze to nawet jest bardzo doby sędzia.

0

Ma całkowitą rację :)

0

Tak więc musi grać w każdym spotkaniu :P

0

Wow Ronaldo znowu wielki, niesamowite!

0

Heh to czekam na bramkę z połowy boiska :D

2

Bardzo dobrze że się postawił.

0

Nie zawsze można rozegrać dobry mecz, wczoraj mu nie wyszło ale za to z City może być już o wiele lepiej.

16

Było Atletico to mieli godnego rywala który potrafił im zagrozić, a teraz to nie ma nikogo. Tak czy inaczej ładny wyczyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?