0

Leo żółta.

56

Było mu Leo przywalić porządnie :D

0

El Pistolerooooooooooooo gooooooooooooool 2-2!!!!!!!

0

10 min stracić 2 bramki, w tym nie trafić setki, nieźle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nasze trio nie istnieje.

1

Valencia 2-1 hahahahahahah

0

Tak to się musiało skończyć.

0

Munir na dodatek......

0

Valencia gol ja pierdziele

0

Neymar wstyd...

4

Rakieta co to było???????????

0

Munir teraz wszedł, oby nic nie strzelał.

3

Brawo Mats!

0

Sam idź.

2

W Twoich snach.

1

Już by chcieli karnego.

0

Groźnie teraz było prawie gol

0

Leoooooooooooo Messi goooooooooooool

0

Ahahaha jak zanurkował :D

0

Jak pech to pech, szkoda Andresa :(

0

Nie wygląda to zbyt dobrze..

0

Ja pierdziele no masakra, zmiana ;/

0

Tylko nie Iniesta... ;/

0

Ney co teraz pojechał.

0

Dziś tylko zwycięstwo. Vamos Barca!

0

Może w końcu dziś strzeli swoją pierwszą bramkę? Fajnie byłoby.

11

Bravo sobie myśli: mam przewalone, to będzie gol :D

0

Zobaczymy jak sobie będą radzili razem Szefuncio z Umtiti.

2

Z tego co pamiętam już kiedyś był o tym artykuł, i to nawet w tym sezonie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?