Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo żółta.
56
Było mu Leo przywalić porządnie :D
0
El Pistolerooooooooooooo gooooooooooooool 2-2!!!!!!!
0
10 min stracić 2 bramki, w tym nie trafić setki, nieźle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nasze trio nie istnieje.
1
Valencia 2-1 hahahahahahah
0
Tak to się musiało skończyć.
0
Munir na dodatek......
0
Valencia gol ja pierdziele
0
Neymar wstyd...
4
Rakieta co to było???????????
0
Munir teraz wszedł, oby nic nie strzelał.
3
Brawo Mats!
0
Sam idź.
2
W Twoich snach.
1
Już by chcieli karnego.
0
Groźnie teraz było prawie gol
0
Leoooooooooooo Messi goooooooooooool
0
Ahahaha jak zanurkował :D
0
Jak pech to pech, szkoda Andresa :(
0
Nie wygląda to zbyt dobrze..
0
Ja pierdziele no masakra, zmiana ;/
0
Tylko nie Iniesta... ;/
0
Ney co teraz pojechał.
0
Dziś tylko zwycięstwo. Vamos Barca!
0
Może w końcu dziś strzeli swoją pierwszą bramkę? Fajnie byłoby.
11
Bravo sobie myśli: mam przewalone, to będzie gol :D
0
Zobaczymy jak sobie będą radzili razem Szefuncio z Umtiti.
2
Z tego co pamiętam już kiedyś był o tym artykuł, i to nawet w tym sezonie ;P