Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Busi odzyskał formę z poprzedniego sezonu, brakuje go w takiej formie.
0
Najwidoczniej kibice mają powód by tak robić, nigdy nie byłem na Camp Nou, ale pojadę, lecz bez powodu na pewno tego nie robią.
0
Oni są zajebiści! :)
0
Oby szybko wrócili są potrzebni drużynie.
14
Umtiti nieźle blokował.
6
To już wiadome od bardzo dawna :)
12
Żeby tak zawsze było dużo heh ;)
9
Mats dziś bronił fenomenalnie, oby tak częściej!
1
Pisałem po południu by strzelił gola i się udało :D
0
Dwóch kluczowych zawodników, źle się stało :/
0
Mathieu wygrał internety.
0
Coś pięknego! :) Drugi mecz na czysto z tyłu :) VeB!
0
Neymar się wkurzył :D
0
Neymar jakie wykonanie ja prd....
0
Dawać Mascherano! :D
0
Karny :D
0
Umtiti dziś wszystko zatrzymuje.
0
Rudy czerwonaaa ;/
7
Mats co dziś robi brawo!!!!!
2
Leooooooo hat-trick !!!!!!!!!!!!!
1
Brawo dla kibiców za wsparcie dla Matsa!
2
Ter Stegen mistrz :)
0
Taaaaaaaak
1
Czytałem dziś że City miało plan zatrzymać Leo, a dokładnie Pep :P
0
Leooooooooooooooooo gooooooooooooooool pięknie!!!!!!!
0
Byłoby pewnie 2-0, stracili bramkarza, ale za to mają szanse na remis nadal :D Ale mam nadzieję że nasi ich zaraz dobiją :D
1
A niby to Mats tylko błędy popełniał ;)
0
Bravo czerwonaaaaaaaaaaaa
7
Jak nasi nie poprawią gry to może się to źle skończyć.
3
Bravo co zrobił..