Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pięknie Mats, oby tylko tak dalej bronił! :)
0
Dokładnie, dziś tylko 3 pkt, nie można sobie pozwolić na wpadkę. Vamos!
4
Vidal jedzie ok, ale co z tego i tak nie pogra.
0
On jak tylko ma swój dzień to nawet pięciu go nie zatrzyma :P
0
Elegancko!
1
Ciekawe który się opił :D
0
Kto inny powinien je strzelać, jest wielu co potrafią, Suarez, Rakieta, Iniesta, ale cóż, to oni między sobą decydują.
5
Teraz tak mówią że Pogba mało interesujący jak widzą co gra w United :D
0
Pierwszy raz o nim słyszę, ale oglądam tylko i wyłącznie wszystkie mecze Barcy, stąd takie coś ;)
13
Zgadza się to też ludzie, ale umiejętności już zdecydowanie lepsze niż on ;)
0
Suarez powinien strzelać, Ney za bardzo kombinuje.
0
Wcale się nie dziwię że Vidal się nie zjawił.
2
Mam nadzieję że wyprzedzi Ronaldo :)
0
Będzie lekka popijawa :D
3
Jakie to szczęście że mogę oglądać tego Dzika w barwach Barcy :)
0
I to pewnie nie koniec jeszcze :)
0
Wielka szkoda, oby wrócili silniejsi :)
20
Niech mu się wiedzie w dalszej karierze jak najlepiej!
0
Dokładnie, ale do Douglasa trzeba mieć szacunek he he :D
0
On jest niemożliwy :)
1
Pamiętam jaka Valencia była silna kilka lat temu jak grał Silva, Mata, Villa, szkoda że odeszli do innych klubów, ale tak to już bywa w piłce nożnej, ktoś się wzmacnia a ktoś osłabia.
0
Zasłużył sobie na dużego hamburgera :D
0
To już wiadome kto będzie grał z Pique na obronie, wczoraj to tylko potwierdził swoimi umiejętnościami.
10
Jeszcze tego potrzeba i to w grudniu.
0
AS jak miło o Leo :D
0
Brawa dla naszych, świetnie na to zapracowali :)
0
Pamiętam jaki najazd ciągle był na Ter Stegena, zawsze go broniłem i będę nadal, do Bravo też nigdy nic nie miałem, ale jak widać Chilijczyk też popełnia karygodne błędy.
0
Szkoda Claudio, ale cóż sam sobie na ta kartę zapracował, wiedział chyba czym takie zagranie grozi.
0
City na pewno pod wodzą Pepa jeszcze się wzmocni.
0
Iniesta jest niesamowity, wczoraj jak zagrał przy linii bocznej i podał do Neymara to aż mnie ciarki przeszły.